بازرگانی نیکان باتری
خانه / اخذ نمایندگی باتری / اعطای نمایندگی باتری خودرو شهرستان ها

اعطای نمایندگی باتری خودرو شهرستان ها

اعطای نمایندگی باتری خودرو و فروش باتری خودرو مزیت و سود زیادی برای شما در پی دارد  و برای دریافت و اعطای نمایندگی باتری خودرو نیاز به چه شرایطی است؟ آیا می دانید در نمایندگی باتری خودرو قیمت باتری سبک و باتری سنگین خودرو مناسبت و باتری ارزان می توان به خریدار باتری تحویل داد؟

اخذ نمایندگی باتری خودرو

انواع نمایندگی باتری خودرو در اعطای نمایندگی باتری خودرو

 • نمایندگی باتری خودرو صبا باتری
 • نمایندگی باتری خودرو سپاهان
 • نمایندگی باتری خودرو آذر باتری
 • نمایندگی باتری خودرو برنا باتری
 • نمایندگی باتری خودرو پاسارگاد
 • نمایندگی باتری خودرو نیروگستران
اخذ نمایندگی باتری خودرو
عمده فروش باتری

مزایای خرید باتری از نمایندگی باتری خودرو

 1. خرید باتری خودرو به تعداد کم و یا زیاد و با قیمت مناسب
 2. تامین باتری خودرو در نمایندگی باتری به تعداد زیاد
 3. هزینه حمل باتری برای خریدار باتری خیلی کمتر می شود
 4. گارانتی باتری خودرو و خدمات پس از فروش باتری توسط نماینده به سهولت انجام می شود
 5. فروش باتری به باتری فروشی های شهرستانها با دریافت نمایندگی

شرایط اعطای نمایندگی باتری خودرو در شهرستان ها

 • باتری فروش بودن جزء شروط گرفتن نمایندگی خودرو نیست
 • آگاه بودن به روش تشخیص باتری سالم و باتری معیوب
 • فراهم نمودن فروش انلاین باتری خودرو
 • پرداخت مبلغ خرید باتری بر اساس شرایط تعریف شده توسط شرکت تولید کننده باتری می باشد

اخذ نمایندگی باتری خودرو

عمده فروش باتری خودرو با اعطای نمایندگی باتری خودرو

اعطای نمایندگی باتری خودرو امروزه توسط شرکت های بزرگ ایرانی نظیر صبا باتری، سپاهان و … تولید شده و به بازار عرضه می شوند، اگر دوست دارید از صنعت و تولید ملی حمایت کنید توصیه ما خرید باتری های ایرانی است که علاوه بر قیمت پایین دارای گارانتی نیز هستند، گارانتی هایی که حداقل ۱۵ ماهه می باشند، این باتری ها برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی قابل استفاده هستند.
برای مشاوره و گرفتن نمایندگی باتری خودرو می توانید با ما در ارتباط باشید .به دلیل فروش باتری خودرو به صورت تناژ و مستمر ، هزینه های حمل و نقل باتری از نمایندگی باتری خودرو با هماهنگی نماینده به حداقل ممکن می رسد.

دریافت نمایندگی فروش باتریدریافت نمایندگی فروش باتری

اعطای نمایندگی باتری خودرو و دریافت نمایندگی فروش باتری خودرو و اخذ نمایندگی علی رغم اینکه سود خوبی برای صاحب نمایندگی دارد شرایطی را نیز باید در دریافت نمایندگی لحاظ گردد.با توجه به درآمد فروش باطری خودرو درخواست دریافت نمایندگی فروش باتری در سراسر کشور وجود دارد که این شرایط به شرح ذیل می باشد.

 • ارسال لیست سفارش محصول از شرکت ، صبا ، آذر ، پاسارگاد ، برنا و ..
 • دریافت پیش فاکتور واریز وجه  به حساب بازرگانی نیکان جهت ارسال باتری
 • تحویل باتری به باربری اعلام شده توسط خریدار
 • هماهنگی جهت بارگیری پالتی از شرکت صبا باتری
 • دریافت باتری های معیوب و تحویل باتری جدید جایگزین گارانتی
 • عضو شدن در کانال های سایت جهت کسب آخرین  تغییرات قیمت و همچنین تخفیف های فروش
 • انجام مشاوره های فروش باتری در صورت نیاز نماینده
 • ارسال بار باتری از تهران انجام می گردد.

نمایندگی باطری صبا فروش ارزان باتری ماشین

نمایندگی باطری صبا فروش ارزان باتری ماشین

اخذ نمایندگی از کارخانه تولید باتری شرکت صبا بر اساس ضوابط و اصول مشخصی انجام می گردد. بنابراین واگذاری نمایندگی این شرکت نیازمند تامین سرمایه درگردش چند ۱۰ میلیاردی و همچنین تعهد به خرید تعداد مشخصی باتری در یک سال خواهد بود.
این شرایط برای همه فعالان عرصه فروش باتری که بصورت مستقیم با خریدار باتری مرتبط هستندمقدور نیست . بنابراین خرید باتری صبا از نمایندگی های این باتری در تهران اولویت اول این افراد خواهد بود.مزیت سفارش و خرید باتری از تهران قیمت ارزان باتری و همچنین هزینه حمل اندک باتری تا مقصد است .درآمد فروش باطری خودرو برای خریدار باعث می شود که بتواند پخش باتری صبا و باتری ماشین را در شهر و شهرستانهای سکونت خود فراهم نماید.
توصیه می گردد حتما قبل از خرید و پرداخت هر وجهی شناخت از خریدار باتری داشته باشید و این معمولا با درخواست ارسال و یا مشاهده بیجک بار های ارسالی از تهران به شهرستان توسط فروشنده ، اطمینان خاطر خریدار را بهمراه خواهد داشت.

سود فروش باطری ماشین

سود فروش باطری ماشین

اعطای نمایندگی باتری خودرو در کسب و کار باطری فروشی می تواند پاسخ گوی نیاز یه خانوار ایرانی باشد؟ سود فروش باتری ماشین و باتری یو پی اس چگونه محاسبه می شود و قیمت باتری فروشده چقدر در سورد باتری خودرو موثر است. معمولا در زمان خرید باتری خودرو می بایستی باتری کهنه ماشین تحویل گردد . با تحویل باتری کهنه چقدر از قیمت خرید باتری کم می شود.

سود فروش باتری ماشین با شرایط اخذ نمایندگی فروش باطری خودرو چقدر تغییر می کند . گرفتن نمایندگی باطری ماشین سود بیشتر در شهرستان دارد تا در تهران به این دلیل که تعداد نمایندگی فروش باتری در شهرسان خیلی کمتر است .بنابراین دریافت نمایندگی فروش باتری مزیت زیادی را برای برای نماینده باتری فروش ایجاد می کند .

من میخواهم باطری فروشی بزنم این سوال خیلی از کسانی است که می خواند شغل جدید ایجاد کنند. بعضی دیگر نیز با داشتن سرمایه لازم بدنبال راه انداز خط تولید می باشند و پیگیر قیمت خط تولید باتری خودرو می باشند.لازم به ذکر سرمایه اولیه برای لاستیک فروشی شاید به اندازه سرمایه باتری فروشی باشد.

درآمد فروش باطری خودرو

درآمد فروش باطری خودرو

میخوام باطری فروشی بزنم ، سود باتری خودرو به چه روشی محاسبه می شود . باتوجه به تغییر قیمت باتری ماشین می توان با درآمد فروش باطری خودرو و کسب و کار باطری فروشی بعنوان یک شغل آینده دار برای ادامه زندگی مطمئن بود.شاید همه این موارد بستگی به شرایط اخذ نمایندگی فروش باطری خودرو داشته باشد و این شرایط قطعا در تعیین میزان درآمد فروش باطری خودرو موثر می باشد.

گرفتن نمایندگی باطری ماشین هم ایده مناسب برای داشتن کسب و کاری با درامد مناسب است . البته برای داشتن و اخذ نمایندگی نیازمندی های نیز قطعا مورد نظر است که می بایستی به ان توجه شود.دریافت نمایندگی فروش باتری قطعا تعهد زیادی را برای شما ایجاد می کند که شاید برای شروع کار برای شما صرفه اقتصادر نداشته باشد .بنابراین نیاز است ملاحظات لازم را در نظر داشته باشید.

نمایندگی باطری اوربیتال

نمایندگی باطری اوربیتال

اخذ نمایندگی باطری اوربیتال مثل گرفتن نمایندگی سایر شرکت های تولید باتری خودرو و باتری و پی اس محدویت های مریوط به خود را دارد. گرفتن نمایندگی باتری در شهرهای مختلف تابع قوانین همان شرکت تولیدی می باشد .مثلا نمایندگی باطری اوربیتال در قم بستگی به تعداد فعلی نماینده های باتری در این شهر دارد و هر نمایندگی که بتواند تعهدات لازم را برآورده کند و می تواند باتری اوربیتال سیلور یا باتری اوربیتال وان سیلور را داشته باشد.

همچنین در شهرهای دیگر نیز اخذ نمایندگی باطری اوربیتال در اراک می تواند برای خدمات باتری ماشین باشد . و گرفتن نمایندگی اوربیتال خدمات نیز مزایا و سود خود را در بر دارد.از جمله وظایف نمایندگ خدمات استعلام گارانتی باطری اوربیتال و باتری اوربیتال سیلور پلاس و برای تعویض هر باتری ماشین برای شما سود به همراه دارد .نکته مهم در خدمات داشتن آگاهی در خصوص موارد مختلف باتری از جمله تفاوت باتری اوربیتال قرمز و نقره ای است.

اخذ نمایندگی برنا باتری

اخذ نمایندگی برنا باتری

برای گارانتی برنا باتری می بایستی به نمایندگی های فروش محصولات این شرکت مراجعه نمود.اخذ نمایندگی برنا باتری جهت فروش محصولات این شرکت که شامل باطری برنا ۷۴ و باتری زیتکس برنا می شود.

استعلام گارانتی باطری برنا معمولا توسط نمایندگان خدمات شرکت برنا باتری انجام می گردد. و می توان جهت  اخذ نمایندگی این شرکت مدارک مرتبط را ارسال نمود در برخی موارد نیز شروع بکار و گرفتن نمایندگی هیچ مدرکی را نیاز ندارد و صرفا خرید باتری با قیمت مناسب مد نظر است . که بدین منظور پیشنهاد می شود قیمت باطری برنا ۶۰ و قیمت باطری برنا ۵۵ آمپر اتمی در سبد فروش مناسب برنا باطری قیمت فروش باشد .

نمایندگی صبا باتری در بوشهر

نمایندگی صبا باتری در بوشهر

اخذ نمایندگی صبا باتری در شهرهای مختلف در حقیقت داشتن یک امتیاز ویژه به منظور کسب سود فروش باتری یو پی اس  و باتری خودرو است. آدرس کارخانه صبا باتری رباط کریم است بنابراین نمایندگی صبا باتری تهرانپار و نمایندگی صبا باتری اسلامشهر به دلیل نزدیک بودن به شرکت مزیت های رقابتی بیشتر نسبت به سایر نمایندگان فروش باتری در شهرستان ها دارا می باشند.

البته شاید داشتن نمایندگی در مرکز مزیت داشته باشد ولی بعضی از نمایندگی های شهرستان نظیر باطری تعاوی شیراز و نمایندگی صبا باتری اراک توانسته اند با راه کارهای منحصر به فرد سود خوبی در فروش باتری کسب نمایند.
در این میان از بهترین ها ، نمایندگی صبا باتری زاهدان است این نمایندگی فروش عمده باتری یو پی اس و باتری خودرویی سفارش زیادی را در سال از شرکت صبا باتری دارد . همچنین نمایندگی صبا بارتری دزفول هم در فروش زیادی در طی سال برخوردار است .

نمایندگی صبا باتری در تبریز

نمایندگی صبا باتری در تبریز

اخد نمایندگی صبا باتری در شهرها مختلف کشور شرایط یکسانی دارد. مثلا برای گرفتن نمایندگی صبا باتری در تبریز شما باید به شرکت صبا باتری که تولید کننده انواع باتری ماشین و قیمت باتری یو پی اس است تعهد خرید حداقل ۱۵۰۰۰ عدد در سال را بدهید.
آیا با وجود این تعهد شرکت صبا باتری بازهم مزیت برای شما ایجاد می کند که نمایندگی صبا باتری را داشته باشید.
ممکن است قیمت باطری پراید تبریز کمی گران تر باشد به نسبت قیمت همین باتری در تهران و یا حتی ممکن این نمایندگی صبا باتری در قزوین قیمت باطری پراید را خیلی کمتر از قیمت باطری پراید تبریز محاسبه کند.
دلیل اصلی این موضوع می تواند تعداد خرید باتری ماشین توسط یک نماینده از شرکت صبا باتری باشد. هر چه تعداد خرید باتری بیشتر باشد باعث می شود مزیت و حاشه سود بیشتر برای نماینده محاسبه گردد.

نمایندگی فروش باتری ups

نمایندگی فروش باتری ups

اعطای نمایندگی فروش باتری ups و فروش آنلاین باتری یو پی اس در نمایندگی باتری یو پی صبا باتری که بهترین باتری یو پی ایرانی را در اختیار دارد و می تواند بهترین گارانتی و بهترین  خدمات را برای تامین روز باتری یو پی اس را دارد.قیمت باطری خشک یو پی اس در نمایندگی فروش باتری ups در فروشگاه فروش باتری یو پی اس تهران که باتری یو پی اس ارزان را به خریداران عرضه می کند مورد توجه بسیاری از شرکت های و صنایعی که نیاز به باتری یو پی اس دارند قرار گرفته است.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی باتری بندرعباس

نمایندگی باتری بندرعباس

نمایندگی باتری بندرعباس نماینده باتری مرکزی سپاهان ، صبا باتری ، واریان و اوربیتال است.منقطه …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان