بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری فرسوده / اعطای نمایندگی بازیافت باتری ماشین تبریزتهران

اعطای نمایندگی بازیافت باتری ماشین تبریزتهران

بازیافت باتری ماشین از طرف کارخانه بازیافت باطری فرسوده خرید باتری فرسوده کیلویی و باطری فرسوده ups تهران و تمامی شهرستان ها را با نرخ روز قیمت باطری داغی انجام می دهد.قیمت هر کیلو باتری فرسوده در بازیافت باتری ماشین بر اساس نرخ سرب و قیمت دلار توسط کارخانه بازیافت باطری فرسوده تعیین می شود.

کارخانه بازیافت باتری فرسوده

کارخانه بازیافت باطری فرسوده

کارخانه بازیافت باطری فرسوده با خرید باتری داغی از نمایندگان فروش باتری و باتری سازان سراسر کشور اقدام به بازیافت باطری فرسوده می نماید . بیشتر کارخانه بازیافت باطری فرسوده در تهران و شهرستانهای اطراف می باشد که به همین دلیل عمده خرید باتری فرسوده از شهرستانها برای تهران انجام می شود .نمایندگی بازیافت باتری تبریز نیز با خرید انواع باتری داغی و باتری ups بازیافت و جداسازی اولیه آن به تهران ارسال می نماید.
همچنین آذربایجان و شهر تبریز به عنوان یکی از قطب تامین باتری فرسود کارخانه بازیافت باطری فرسوده در شمال غربی کشور است این شرکت تبریزی که یکی از برند های به نام در داخل کشور می باشد. با تامین چه در زمینه اسیدی و اتمی توانسته تاکنون مشتریان خود راضی نگه دارد.

قیمت باطری فرسوده در تهران بازیافت باتری ماشین

قیمت باطری فرسوده در تهران بازیافت باطری ماشین

قیمت باطری فرسوده در تهران به عنوان قطب اول بازیافت باطری داغی در کشور تعیین می شود . با توجه به این موضوع که عمده کارخانهای بازیافت در تهران و اطراف آن هستند این موضوع بدیهی است که باطری فرسوده نیز در تهران تعیین قیمت گردد. همچنین تهران به عنوان پایتخت تجاری کشور سهم زیادی در صادرات سرب بازیافتی و تامین سرب شرکت های تولید باتری دارد.
قیمت باطری فرسوده در تهران بر اساس آمپر باتری داغی و هم بر اساس وزن باتری فرسوده تعیین می شود.خریدو فروش تناژ باتری فرسوده معمولا بر اساس وزن انجام می گردد که غالبا درصد به دلیل آبدار بودن باتری فرسوده کسرمی شود.
در خرید تعداد باتری داغی کمتر از ۵۰ عدد معمولا بر اساس آمپر محاسبه و مبلغ باتری قبل از تحویل و درب مغازه به فروشنده پرداخت می گردد.

قیمت باطری فرسوده ups

قیمت باطری فرسوده ups

باتری فرسوده ups در دو دسته بالای ۱۲ ولت و ۲ ولت قیمت گذاری می گردد.که ارزش باطری فرسوده ups 12 خیلی بیشتر از ۲ ولت است . این نوع باتری داغی هم بصورت آمپری و هم بصورت کیلویی و تناژ خرید و فروش می گردد.

خرید و فروش باطری فرسوده ups

انواع باتری فرسوده ups در تناژ بالا خرید و فروش می گردد. در صورت موجود داشتن این نوع باتری می توانید پس از استعلام قیمت باطری فرسود ups نسبت به تحویل این باتری و دریافت بهای این باتری در محل فروش اقدام نمایید.
عمده مصرف این باتری های تجهیزاتی و مخابراتی می باشد و باتوجه به حساسیت دستگاهها و تجهیزات معمولا در بازه زمانی مشخص می بایستی تعویض گردد. بنابراین اگر قصد فروش و خرید تناژ این محصول را داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش باطری های فرسوده

خرید و فروش باطری های فرسوده توسط نمایندگی بازیافت باطری ماشین

خرید و فروش باطری های فرسوده در کل کشور توسط ما انجام می گردد. با توجه به نیاز روز به افزایش باتری خودرو و باتری های صنعتی در کشور تمامی باتری های داغی برای بازیافت سرب جمع آوری می گردد. قیمت خرید و فروش باطری ها فرسوده توافقی می باشد و شما می توانید استعلام قیمت نموده و سپس برای فروش باتری به ما اقدام نمایید.

خرید و فروش باطری های فرسوده در تهران و بازیافت باطری ماشین

شما می توانید در تهران بعد ازتماس با ما نسبت به تحویل باتری فرسوده درب مغازه اقدام و کل مبلغ باتری فرسوده را از ما قبل از حمل بار دریافت نمایید. همچنین در صورت نیاز می توانید باتری داغی را با باتری نو تعویض نموده و همزمان باتری نو از شرکت های مختلف باتری سازی داخل تحویل بگیرید.

خرید و فروش باطری های فرسوده در شهرستان ها

برای خرید باتری فرسوده در شهرستان بصورت عمده شما می توانید استعلام قیمت باتری داغی و فرسوده را انجام دهید و پس از حصول اطمینان از قیمت به روز ما در خرید و فروش باتری فرسوده نسبت به وزن باتری فرسوده اقدام نمایید .پس از تحویل با به باربری (در صورت که تعداد باتری کم باشد ) و ارسال بار به تهران و قبل از تحویل بار از باربری تهران کل مبلغ واریز و بار باتری فرسوه تحویل گیری می گردد.
در صورت تناژ بودن بار نیز بار توسط خود فرد و یا توسط وسیله نقلیه متناسب با بار به تهران ارسال و قبل ازتخلیه کل مبلغ باتری پرداخت می شود.

قیمت باطری فرسوده کیلویی

قیمت باطری فرسوده کیلویی

باتری فرسوده معمولا از آمپرهای متفاوتی تشکیل شده است که این شامی باتری ۳۵ آمپر تا باتری ۲۰۰ آمپر می باشد.همچنین در بین این باتری ها ممکن است باتری اسیدی و باتری اتمی وجود داشته باشد.
همانطور که مستحضر هستیدقیمت باطری فرسوده متفاوت است .

قیمت باطری فرسوده کیلویی ایرانی و خارجی

 • قیمت باطری فرسوده ایرانی اتمی
 • قیمت باطری فرسوده ایرانی اسیدی
 • قیمت باطری فرسوده خارجی اسیدی
 • قیمت باطری فرسوده خارجی اتمی
 • قیمت باطری فرسوده عراقی
 • قیمت باطری فرسوه افغانی

بمنظور تامین نظر خریدار و فروشنده باتری فرسوده ، خرید تناژ باتری بصورت کیلویی انجام می گردد و معمولا بر اساس نوع باتری بین ۱۳% تا ۱۸% از قیمت باتری به دلیل کسر آب اسید باتری کسری می گردد.

قیمت هر آمپر باطری داغی

قیمت هر آمپر باطری داغی

قیمت هر آمپر باطری داغی بستگی نوع باتری داغی دارد . میزان سرب باتری های فرسوده متفاوت است بنابراین قیمت هرآمپر این باتری های نیز فرق دارد که می بایستی ابتدا تعداد این باتری ها مشخص گردد و سپس مبلغ هر باتری مشخص می گردد.

قیمت هر آمپر باطری داغی باتری یو پی اس و ماشینی بستگی دارد به ؟

 • باطری داغی ۱۲ ولت ups
 • باطری داغی ۲ ولت ups
 • باطری داغی اسیدی خودرویی
 • باطری داغی اتمی خودرویی
 • باطری داغی اتمی عراقی

بعد از مشخص شدن نوع باتری فرسوه و تعداد باتری داغی از هر نوع قیمت خرید آمپری بر اساس قیمت سرب اعلام و مبلغ پرداخت می گردد.

کارخانه بازیافت باتری فرسوده قم

این کارخانه قریب به چندیدن دهه در زمینه بازیافت انواع باتری فعالیت دارد و سرب مورد نیاز  برای مدل های مختلف باتری را  در کشور تهیه نماید.
این شرکت علاوه بر تولید سرب در داخل کشور توانسته صادرات بسیار بالایی را در خارج از کشور داشته باشد.
این بار این شرکت با تولید انواع سرب این نوع از باتری ها در داخل کشور توانست کلیات این قطعه از محصول ماشین را در داخل کشور کامل کند و خود را از سایر شرکت های خارجی در این زمینه خود کفا کند.
این شرکت فقط به این محصول ها اکتفا نکرده و توانسته با بازیافت باتری ها تولیدات جدیدی در کشور آغاز کند.
این شرکت جهت پیش برد اهداف خود در زمینه تولید انواع سرب باتری شروع به اعطای تجهیزات تولید سرب باتری خودرو  کرده است.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت خرید باتری فرسوده | مرکز خرید انواع باتری داغی در ایران

باتری فرسوده به نوعی از باتری اطلاق می شود که عمر مفید آن به سر رسیده و حالا به گروه باتری های غیر قابل استفاده پیوسته است. این باتری ها انواع متفاوتی را نظیر ب

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان