بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری خودرو / انواع باطری خودرو موجود چیست؟

انواع باطری خودرو موجود چیست؟

انواع باطری خودرو موجود چیست ؟ چگونه شناسایی کنیم؟ باطری خشک چه مشخصاتی دارد؟ باطری سیلد چیست؟ باطری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟
اگر بخواهیم باطری ها را طبقه بندی کنیم بصورت کلی به دو دسته خشک و آبی می توان دسته بندی کرد. می توان گفت همه باطری های موجود دارای آب هستند ولی از لحاظ ظاهری متفاوت.
انواع باطری خودرو که در بازار موجود هستند و خشک نامیده می شوند هم دارای آب بوده ولی تفاوت بارز آنها در نوع ظاهر آنها می باشد. باطری های آبی دارای درپوش هایی می باشد که می توان به آنها آب اضافه کرد ولی باتری های به اصطلاح خشک فاقد در می بوده و بصورت اصطلاحا وکیوم می باشند. باطری های خشک با توجه به وکیوم بودن مشکلات سر ریز شدن مایع داخل باطری های آبی را دارا نمی باشند. در کل می توان گفت باطری های خشک مرغوب تر هستند.

بهترین برند باتری ایرانی

بهترین برند باتری ایرانی

بهترین مارک باطری ماشین خارجی یا بهترین مارک باطری اتمی خارجی را چگونه می توانیم تشخیص دهیم. چگونه به عملکرد بهترین برند باتری ایرانی مطمئن باشیم  و بتوانیم با آسودگی خیال روی خودرو ایرانی یا خارجی خود از این محصول استفاه نماییم.
بهترین مارک باطری ماشین کره ای را از کجا می توانیم تهیه کنیم . و آیا باطری ماشین کره ای ضمانت هم دارد که در صورت خرابی بتوان تعویض نمود. سوال خیلی مهم که بیشتر مردم می پرسند باتریایران بخریم یا خارجی این موضوع بیشتر بستگی به محل سکونت و آب وهای منتطقه شما اثر گذار می باشد.
باطری ایرانی بهتر است یا کره ای و بهترین مارک باطری پژو پاری چیست . می توان گفت بصورت کلی باتری کره ای از برخی از باتری های تولید داخل کشور کیفیت بیشتر دارد چون تکنولوزژی این باتری ها متفاوت است. ولی بهترین مارک باطری ماشین برای سمند می تواند باتری ایرانی باشد . مثلا سپاهان باتری از تولید کننده باتری با کیفیت ایرانی می باشد.

انواع باطری ماشین خرید عمده

انواع باطری ماشین خرید عمده

قیمت باتری ماشین صبا باتری از انواع باطری ماشین ایرانی می باشد که می توان بسهولت خرید عمده نمود. همچنین قیمت باطری ماشین اوربیتال یکی دیگر از بهترین باتری های ایرانی می باشد که با گارانتی و ضمانت معتبر در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان محصولات و کالاهای ایرانی قرار می گیرد. و البته باتری ایرانی در بیشتر استان های کشور پر مصرف و بسیار پر طرفدار است.
بهترین باتری ماشین موجود در بازار را می توان از انواع باطری ماشین ایرانی خرید نمود. این باتری های برای دسته بندی باتری خودرو مناسب است و می توانید باطری برنا ۷۴ آمپر را نیز به این تعداد اضافه نمود.انواع باتری خارجی بازار ایران بیشتر مننحصر با باتری کره ای در برند های مختلف در بازار ایران و نمایندگی های فروش باتری کشور می باشد . باتری کره ای اصل طرفدارانی نیز در بازار ایران دارد زیرا کیفیت این باتری قبلا که ارزان تر بود بسیار مورد توجه مصرف کنندگان این باتری بود.
باتری اتمی خودرو یا بهترین باتری اتمی ایرانی را می توان از برندهای موجود به باتری صبا باتری واریان ، باتری اتمی نوبل ، باتری اتمی شادن و باتری آتمی لیدر اشاره کرد.باتری کموهو نیز نیز ساخت ایران است و کیفیت مطلوب دارد البته فروشگاه اینترنتی دیجی کالا نیز خیلی از محصولات را عرضه می کند ولی قیمت باطری ماشین در دیجی کالا ممکن است نسبت به بازار گرانتر باشد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری صبا ایرانی خریدعمده

فروش عمده باطری ماشین|پخش عمده تهران

فروش عمده باطری و فروش عمده باتری یو پی اس پخش تهران با بیشترین گارانتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان