بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری ساز / باتری ساز ماشین فروش عمده باتری مناسب ارزان

باتری ساز ماشین فروش عمده باتری مناسب ارزان

باتری ساز ماشین و فروش و تولید انواع باتری مناسب با اقلیم متفاوت ایران بصورت تولید باتری عمده و البته مناسب و ارزان ، قابلیت باتری سازی است.اینکه یک باتری ساز ماشین بتواند باتری مناسب ارزان برای خودروهای داخلی تولید کند و این باتری عمر و عملکرد مناسب برای انواع باتری سیلد و اتمی داشته باشد قابلیت باتری باتری سازی است.

انواع باتری ساز ماشین داخلی

  • باتری سازی سپاهان
  • باتری سازی صبا
  • باتری سازی برنا
  • باتری سازی اذر
  • باتری سازی نیرو گستران

نحوه خرید باتری از باتری ساز

همان طور که استحضار دارید خرید محصول از تمام شرکت های تولیدی به صورت مستقیم قابل انجام نیست زیرا شرکت سازنده به دلیل نیاز به نقدینگی لازم جهت ادامه تولید نیاز به فروش محصول به تعداد خیلی بالا می باشد . به همین دلیل شرکت های باتری سازی نیز محصول تولید خود را اغلب به تعداد مشخص عمده فروش باتری می فروشند . مزیت این روش برگشت سریع سرمایه به باتری سازی و امکان ادامه تولید و تامین نیاز مندی های اولیه را جهت تولید اتواع باتری اسیدی و سیلد را فراهم می کند.

بنابراین رقم خرید نمایندگان خرید باتری از باتری سازی به حدود چندید میلیارد در ماه خواهد رسید که البته این قطعا تنها ملاک تحویل باتری ماشین نیست بلکه اغلب باتری سازی  ها هم زمان متعهد به تحویل باتری فرسوده و یا سرب در ازای تحویل باتری خشک می باشد.پس اغلب باتری های موجود در بازار در انحصار چند نفر می باشد که اگر این فرایند ایجاد نگردد در شرایط فعلی شرکت باتری سازی قطعا توانایی تولید باتری انواع خودرو بصورت سیلد و اسیدی و با کیفیت باتری فابریک کره را نخواهد داشت.برای خرید عمده باتری سیلد و اتمی با ما هم اکنون تماس بگیرید هر جای ایران که باشید فروشگاه خرید اینترنتی باتری خودرو در کمترین زمان باتری با قیمت مناسب برای شما ارسال می گردد.لطفا هم اکنون سفارش خود را اعلام بفرمایید.  درودبر شما

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده باتری

فروش عمده باتری صبا

فروش عمده شرکت باتری صبا داخل و خارج کشور رضایت مشتریان را کسب نمود.عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان