بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری خودرو / باتری مناسب خودرو و معرفی آن

باتری مناسب خودرو و معرفی آن

باطری مناسب خودرو و معرفی آن و انتخاب درست در یک باتری باکیفیت همیشه برای رانندگان سؤال بوده است و برای شناخت بهترین باتری متناسب با خودروی خود باید به معرفی ویژگی های باتری ها در این زمینه بپردازیم که در زیر می توانید با آنها آشنا شوید.

ویژگی های باتری مناسب:

  • اندازه مناسب باتری از اهمیت زیادی برخوردار است و ابعاد باتری خودروی اصلی شما چیست؟
  • شورای بین المللی باتری (BCI) با استفاده از یک شماره به نام اندازه گروه برای شناسایی ارتفاع، طول و عرض متعدد اندازه تجهیزات اصلی، در انتخاب سریع نوع باتری خودروی شما کمک خواهد کرد.
  • مشورت صاحب وسیله نقلیه خود را در کتابچه راهنمای کاربر یا اطلاعات جزئی باتری خود را بپرسید.

سه نوع معیار مهم در انتخاب یک باطری مناسب خودرو و معرفی آن وجود دارد که هر کدام از این سه گزینه بر کارایی و طول عمر باتری خودروی شما تآثیر زیادی می گذارد که به شرح زیر است:

  • اولین مورد ولت باتری است که در واقع همان قدرت برق باتری است که تمامی باتری های مجود معمولآ ۱۲ ولت هستند.
  • دومین گزینه که برای خودروی شما بسیار مهم است آمپر باتری است که به در واقع همان میزان ذخیره برق باتری می باشد که بین ۳۵ الی ۲۲۰ برای انواع متفاوت خودروها متغییر است.
  • سومین مورد که خروجی برق باتری است همان ترکیبی از ولت و آمپر در دمای منفی ۱۸ درجه سانتی گراد است که نشان می دهد باتری چه میزان نیرو با ولتاژ ۱۲ خروجی دارد که در واقع همان قدرت استارت زنی محسوب می شود.

شما مصرف کننده ی گرامی در صورتی که پاسخ برخی سوالات خود را یافت نکرده اید ، می توانید از طریق تماس با ما و مشورت با مشاور ، هم پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید هم از خرید باتری مورد نظر خود مطمئن شوید.

باتری مناسب برای خودرو من چیست؟

انتخاب باتری مناسب برای هر خودرو بستگی به حجم موتور خودرو، تعداد سیلندر استارت و دینام یا الترناتور و سایر مصرف کننده های هر خودرو دارد. باتری مناسب در دمای منفی ۱۵ درجه سانتیگراد باید بتواند بسهولت میل لنگ را به گردش دراورد و خودرو را روشن نماید.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری صبا ایرانی خریدعمده

فروش عمده باطری ماشین|پخش عمده تهران

فروش عمده باطری و فروش عمده باتری یو پی اس پخش تهران با بیشترین گارانتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان