بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری ups / باتری یو پی اس صبا | بهترین باتری یو پی اس ۶،۱۲ ولت ایرانی ۴٫۵ آمپر

باتری یو پی اس صبا | بهترین باتری یو پی اس ۶،۱۲ ولت ایرانی ۴٫۵ آمپر

باتری یو پی اس صبا با اعلام لیست قیمت  باطری ups صبا باتری با قیمت ارزان و عرضه انواع باطری خشک یو پی اس که شامل باتری یو پی اس ایران و باتری یو پی اس خارجی یا باتری یو پی اس چینی هم می شود.انواع باتری یو پی اس از ۴٫۵ تا ۳۰۰۰ و در امپر های متفاوت تولید می شود.
باطری ۱۲ ولت ۲۴ آمپر ، باطری ۱۲ ولت ۷٫۲ آمپر ، باطری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ، باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر و باتری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر شامل باتری یو پی اس صبا می شود.گارانتی محصولات صبا باتری ۱۲ ماه برای آمپر های کمتر از ۴۲ آمپر ۱۸ ماه و برای آمپر های بالای ۴۲ آمپر ۱۲ ماه تعریف شده است.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر صبا باتری

قیمت  باطری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر صبا باتری

باتری یو پی اس صبا چه آمپر هایی را تولید دارد؟ شرکت صبا باتری تولید باتری یو پی اس  را  برای رفع نیازهای داخل کشور طی سالهای طولانی گذشته با کیفیتی مناسب و بصورت مستمر به انجام رسانده است .
باتری یو پی اس صبا باتری که شامل اکثر آمپر های مورد نیاز در بازار مصرف باتری یو پی اس و مراکز فروش باتری یو پی اس را تولید و عرضه می نماید.
نمایندگی فروش باتری صبا توانسته است با درنظر گرفتن منافع خریدار باتری یو پی اس و  ماشین بهترین عرضه کننده باتری در کشور باشد که  در حال حاضر نیز در اکثر نقاط کشور و جای جای استان ها و شهرستان های برندهای مختلف باتری صبا وجود دارد.

خریدار باتری یو پی اس صبا

خریدار باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا به صورت ویژه و خاص از چه مراکز می توان بهترین باتری یو پی اس صبا و خارجی را خری نمود ؟
که از اصول اساسی فروش برای هر محصولی در تمامی نقاط دنیا میزان گارانتی و خدمات پس از فروش یک محصول می باشد. که اخیرا نیز کلیه شرکت های تولید به اهمیت این موضوع اطمینان و  آگاهی کامل دارند بنابراین سعی خود را در بدست آوردن حداکثر رضایت مشتری را بکار می برند.
بهترین باتری یو پی اس ایرانی در ۱۲ ولت و در ۶ ولت ایرانی محصول شرکت بزرگ صبا باتری است. این شرکت یکی از بهترین خدمات پس از فروش محصولات را در ایران دارد .و یکی از دلایل اصلی موفقیت این شرکت در فروش محصولات این موضوع است.

نمایندگی صبا باتری یو پی اس

نمایندگی صبا باتری یو پی اس

خدمات باتری یو پی اس صبا باتری در شهرستان های توسط کدام نمایندگی های انجام می شود؟
شرکت صبا باتری بمنظور پوشش کامل خدامت پس از فروش محصولات تولیدی با کیفیت خود اقدام به واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود در همه مراکز استان های کشور و البته بسیاری از شهرهای بزرگ نموده است .
این اقدام باعث محبوبیت بیشتر محصولات شده و درخواست اخذ  نمایندگی صبا باتری در کل کشور بشدت افزایش یافته  که این حاکی از قابلیت و مشتری مدار بودن این برند بزرگ تولید باتری کشور است .

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

آیا می دانید قیمت باتری یو پی اس ایرانی یا خارجی در مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران بر چه معیار یا مشخصه ای یا استانداری تعیین می شود؟ خریدار باتری ups ملزم به پرداخت مبلغ تعیین شده می باشد.
ولی واقعا این مبلغ به اندازاه ارزش واقعی باتری یو پی اس است .
شاید وجود باتری یو پی اس خارجی در  مرکز فروش باتری یو پی اس تهران باعث شود تا نرخ نهایی باتری یو پی اس ایرانی نیز تحت تاثیر آمپر های وارداتی قیمت نسبت مناسبی داشته باشد .

علی رغم همه باتری های موجود در بازار سهم باتری شرکت صبا هم چنین تعیین کننده می باشد و بیشتر مصرف باتری های داخل قطعا باتری ایرانی است که البته خریدار باتری نیز برای این موضوع دلایل خاص خودش را دارد .
شاید قیمت ارزان باتری ایران و شاید هم خدمات مطلوب این شرکت دلیل قیمت گذاری و خرید از باتری ساز  داخلی باشد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

the-main-buyer-of-ups-batteries

خریدار اصلی باتری های UPS | خریدار باتری یو پی اس ۱۲

خریدار اصلی باتری های UPS و شارژی ۱۲ ولت و ۶ ولت از ۱٫۳ آمپر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان