بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری ups / باطری یو پی اس ۱۲ ولت

باطری یو پی اس ۱۲ ولت

باطری یو پی اس ۱۲ ولت  ۷٫۵ آمپر یا باتری یو پی اس ۱۲ آمپر به عنوان تولید داخل محسوب می شوند و از مدار آنلاین استفاده می نمایند خروجی برق آنها ۱۲ ولت می باشد با این میزان خروجی تولید برق ۷٫۲تا ۱۴ آمپر تامین می شود .
با توجه به دامنه جریان خروجی یو پی اس از آن می توان برای وسایل مصرف کننده برق مستقیم استفاده کرد که برای این کار مناسب می باشد به عبارت دیگر هم پورت خروجی جریان متناوب ۲۲۰ ولت می باشد و هم پورت خروجی برق مستقیم داشته است .

قیمت باطری 12 ولت 7.5 آمپر

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر

باطری یو پی اس ۱۲ ولت  و قیمت باطری ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر صبا باتری و قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر از بهترین باتری یو پی اس ایرانی با گارانتی معتبر می باشد. قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر صبا ویا باتری ۷٫۵ آمپر صبا باتری را می توان از نمایندگان فروش باتری صبا در تهران یا شهرستان خرید نمود.
باطری یو پی اس ۱۲ ولت قیمت باطری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ups و قیمت باتری یو پی اس صبا و یا قیمت باتری ۱۲ ولت ۴٫۵ آمپر صبا نیز از محصولات این کشور می باشد که علاوه بر تامین نیاز داخل کشور نیازهای کشورهای همسایه را نیز تامین می کند.

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران باطری یو پی اس ۱۲ ولت

باطری یو پی اس ۱۲ ولت و فروش آنالاین باتری یو پی اس و قیمت باطری خشک یو پی اس را می توان  از فروشگاه های اینترنتی باتری یو پی اس تهیه کرد.قیمتباتری یو پی اس فاراتل و لیست قیمت باطری ups صبا باتری که جزء بهترین باتری های داخلی می باشد و باتری یو پی اس ایرانی مرغوب به حساب می آید محصول این شرکت است و در می توان ازتهران تهیه نمود.
قیمت باتری یو پی اس صبا که بهترین باتری یو پی اس ایرانی است و با باتری یو پی اس خارجی رقابت می کند.قیمت یو پی اس ۱۲ ولت باتری پر مصرف می باشد و در بازار فروش باتری های ایرانی نیز وجود دارد.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

باطری یو پی اس ۱۲ ولت و لیست قیمت باطری ups صبا باتری با اخذ نمایندگی صبا باتری می توان قیمت باتری یو پی اس را و لیست فروش باتری یو پی اس ایرانی را در آمپر های مختلف در دسترس داشت. بنابراین می توانیدبا اخذ نمایندگی صبا باتری بصورت مسقیم مخصولات را از شرکت تحویل بگیرید.
باطری یو پی اس ۱۲ ولت در نمایندگی صبا باتری تهرانپارس و نمایندگی صبا باتری اسلامشهر یا صبا باتری استان تهران، تهران می توانند خدمات گارانتی را برای شما انجام دهند همچنین صبا باتری استان البرز ، کرج و فروش اینترنتی صبا باتری نیز می تواند در کاهش قیمت باتری صبا موثر باشد.

اخذ نمایندگی صبا باتری

اخذ نمایندگی صبا باتری

 یو پی اس ها یک یا دو باتری هستند که در گونه دوباتری میزان جریان بیشتری تولید می شود .

در بازار ایران یو پی اس های که از باتری های ۱۲ولتی استفاده می نمایند بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شوند .

برای کنترل مصرف در یو پی اس ها یک مدار کنترل هوشمند وجود داشته است که افزون بر این موارد دارای محافظ دیجیتال ۳۰ثانیه ی می باشند .

به صورت کلی می توان گفت برای مصرف های اداری و برق خانگی یو پی اس های ۱۲ولتی مناسب می باشند و همچنین از نظر قیمتی نیز به صرفه و دارای قیمتی مناسب می باشند .

این باتری یو پی اس ها حدود ۵۰۰تا۵۰۰۰ولت آمپر توان ذخیره داشته اند و به صورت کلی از ۱۰۰۰۰ولت آمپر کمتر می باشند . این سیستم ها با توجه به کیفیت باتری که دارند بین ۵تا۱۰ سال عمر مفید داشته اند.

در برخی از این یو پی اس ها پورت اتصال مدیریت وجود داشته است . در نمایشگر دیجیتال کلیه اطلاعات که شامل جریان و ولتاژ ورودی و خروجی و همچنین درصد شارژ و دیگر اطلاعات را نمایش می دهد .

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

the-main-buyer-of-ups-batteries

خریدار اصلی باتری های UPS | خریدار باتری یو پی اس ۱۲

خریدار اصلی باتری های UPS و شارژی ۱۲ ولت و ۶ ولت از ۱٫۳ آمپر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان