بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری ماشین / بهترین انتخاب باطری ماشین صبا

بهترین انتخاب باطری ماشین صبا

بهترین انتخاب باطری ماشین صبا آیا روشی مناسب برای انتخاب بهترین باتری می شناسید ؟ آیا برای خودرو سبک و یا سنگین خود می دانید چه نوع باتری باید استفاده کنید ؟ آیا می دانید یک باتری حداقل سه سال باید روی خودرو کارایی لازم را داشته باشد ؟

 

بهترین انتخاب باطری ماشین صبا

بهترین باتری ماشین صبا تیبا

باطری ماشین صبا بهترین  ملاک ، تشخیص بهترین انتخاب باتری با کیفیت و قیمت مناسب فقط بر اساس بیشترین گارانتی شرکت تولید کننده باتری به سهولت قابل تشخیص است . هر تولید کننده با آگاهی کامل از کیفیت محصول خود اقدام به گارانتی محصول خود می نماید و این یعنی حصول اطمینان مصرف کننده است.

باتری یک عنصر ضروری و لاینفک در هر نوع خودرو با هر نوع سوخت می باشد. هر باطری خودرو مشخصات فنی دارد که شامل ولتاژ اسمی، ظرفیت، توان و شدت جریان استارت سرد، می تواند فقط برای یک نوع خودروی خاص مناسب باشد . هر سازنده خودرو باید با توجه به توان استارت و مقدار برق مصرفی خودرو یک باتری مناسب را انتخاب کند .

بهترین انتخاب باطری ماشین صبا

بهترین باتری خودرو صبا باتری

باطری ماشین صبا در شرکت باتری صبا دولتی یا باطری توان تولید کننده باتری خودرو و یو پی اس می باشد این شرکت باتری خودرو از آمپر ۳۵ تا ۲۰۰ آمپر تولید می کند .باتری اتمی تولید شده در شرکت صبا باتری و باتری اسیدی این شرکت با گارانتی و ضمانت باتری معتبر به خریدار باتری ماشین تحویل می گردد.

همراه هر باتری یک کارت ضمانت باتری می باشد که در این کارت مشخصات روی باتری درج شده و مشخص می کند که گارانتی یا ضمانت نامه باتری مذکور از چه زمانی شروع می گردد. در صورت خرابی باتری در دوره ضمانت نمایندگی باطری ماشین صبا باتری موظف به تحویل باتری معیوب از مشتری و جایگزین نمودن ان با باتری جدید می باشد.

بهترین انتخاب باطری ماشین صبا

باتری ماشین صبا بهترین باتری ها

باتری اتمی شرکت صبا باتری به دلیل استفاده از صفحات سرب مرغوب یکی از بهترین مارک باتری خودرو در ایران می باشد همچنین خدمات گارانتی و ضمانت نامه گواه کیفیت باتری و خدمات پس از فروش باتری در دوره گارانتی می باشد .باطری صبا پرایدی و باتری واریان هم از شناخته شده ترین باتری ها در سراسر ایران می باشد .کیفیت باتری صبا باعث صادرات باتری صبا با افغانستان ، پاکستان ، عراق و چندین  کشور دیگر شده است . کیفیت باتری یو پی است صبا قابل رقابت با بهترین مارک های خارجی است.

بهترین مارک باتری ماشین ایرانی

بیشترین سوالاتی که مشتریان و خریداران باتری قبل خرید از فروشنده می توانند بخواهند تا بهترین باتری را برای خودرو خود خرید کنند

  • بهترین مارک باتری اتمی ایرانی صبا
  • قیمت باطری ایرانی صبا باتری
  • بهترین باتری ماشین موجود در بازار
  • بهترین مارک باطری ماشین ایرانی
  • بهترین مارک باطری ماشین کره ای
  • قیمت باطری dupex
  • قیمت باتری ماشین اوربیتال
  • بهترین مارک باطری ماشین کره ای

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باطری ماشین صبا باتری

ارزان ترین مدل باطری ماشین

ارزان ترین مدل باطری ماشین کدام نوع باتری هست؟ کدام گزینه برای خرید بهتر هست …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان