بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری فرسوده / بهترین قیمت خرید باتری فرسوده | مرکز خرید انواع باتری داغی در ایران

بهترین قیمت خرید باتری فرسوده | مرکز خرید انواع باتری داغی در ایران

بهترین قیمت خرید باتری فرسوده به نوعی از باتری اطلاق می شود که عمر مفید آن به سر رسیده و حالا به گروه باتری های غیر قابل استفاده پیوسته است. این باتری ها انواع متفاوتی را نظیر باتری فرسوده ماشین شهری، باتری فرسوده خودروی سواری، باتری لیفتراک و … باشد. این باتری‌ها حالا به دلیل اینکه قابل بازیافت هستند؛ مورد توجه و اهمیت قرار گرفته و می توان از آن به عنوان یک منبع مالی مهم یاد کرد. حالا برای اینکه امکان تهیه این محصول فراهم شده و بتوان به بهترین قیمت خرید باتری فرسوده دست پیدا کرد؛ نیاز است که از مراکز خرید بزرگ انواع باتری داغی در ایران، اقدامات لازم انجام پذیرد.

بهترین قیمت خرید باتری فرسوده | مرکز خرید انواع باتری داغی در ایران

مرکز خرید انواع باتری داغی در ایران

مرکز خرید انواع باتری داغی در ایرانبهترین قیمت خرید باتری فرسوده باتری یکی از قطعات فوق مهم و کاربردی است که انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و موجب عملکرد و یا حرکت درست وسایل یا تجهیزاتی می شود که با آن کار می کنند.
اما همانطور که می دانید هر محصولی از عمر مفید و مشخصی برخوردار بوده که این مساله از باتری مبرا نیست.
یعنی باتری نیز بعد از طی یک بازه زمانی معین، عمر و کارکرد اصلی درست خود را از دست داده و به جمع باتری های فرسوده یا اصطلاحاً باتری داغی می‌پیوندد.
خرید باتری فرسوده در واقع می توان گفت که این محصول پس از سرآمدن عمرش، دور انداخته نشده و به نحوی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان نمونه باتری های داغی را بازیافت کرده و از عناصر درون آن، البته آن عناصری که قابل کاربرد بوده و مضر نباشند؛ استفاده های لازم را به عمل می آورند.
البته بازیافت این باتری ها توسط کارخانجات خاصی انجام می پذیرد.
فروش اینترنتی باتری یعنی کارخانجات مذکور، این باتری ها را از شرکت هایی که آن را جمع آوری می کنند، خریداری کرده و آن را برای امور دیگر به کار می گیرند.
با این وجود اگر تصمیم به خرید باتری داغی گرفته اید؛ می توانید به مراکز خرید عمده در ایران مراجعه کرده و آن ها را بر حسب این موارد تهیه نمایید:

 • خرید آمپر داغی بر حسب آمپر آن
 • خرید باتری داغی بر حسب وزن آن

قیمت هر آمپر باتری داغی در بازار

قیمت هر آمپر باتری داغی در بازاربهترین قیمت خرید باتری فرسوده خیلی ها ممکن است این سوال در ذهنشان به وجود بیاید که باتری داغی به چه دردی می خورد؟ یا اصلاً چرا باید آن را بازیافت کرد؟
در جواب باید گفت که اولین هدف از جمع آوری باتری فرسوده، جلوگیری از انباشته شدن آن در طبیعت و عدم آسیب به محیط زیست می باشد.
چرا که این باتری ها دارای فلزاتی مثل سرب، قلع، آنتیموان و اسید بوده که اگر با روش اصولی و درست منهدم نشوند؛ تبعات خطرناکی را در پی خواهند داشت.
به همین دلیل است که آن ها را مجزا از سایر زباله ها و همینطور به صورت ایزوله شده جمع آوری می کنند.

لیست قیمت یو پی اس حالا اینکه چرا این باتری ها دارای اهمیت بالایی می باشند؛ به این دلیل است که سرب موجود در آن ها از فلزات ارزشمندی بوده و باید گفت که قیمت سرب ضایعاتی نیز بالاست.
لذا آن را از این باتری استخراج کرده و در زمینه های مختلف، مورد کاربرد قرار می دهند.
اما یکی دیگر از مسائلی که وجود داشته و البته برای خریداران مهم جلوه می کند؛ قیمت باتری داغی در بازار است.
در این حالت باید عنوان داشت که قیمت باتری اسقاطی از چند جهت مورد بررسی قرار می گیرد:

 • قیمت باتری فرسوده در هر آمپر
 • قیمت باتری فرسوده بر اساس وزن و فلزات موجود در آن ها

خریدار باتری های اسقاطی خودرو

خریدار باتری های اسقاطی خودرو باتری داغی شامل باتری های متعددی است که هر یک در وسایل نقلیه و غیر نقلیه جای گرفته اند.
یکی از این باتری ها که در معرض فروش انبوه قرار گرفته و جزو باتری های مهم بازیافتی به شمار می رود؛ باتری ماشین اسقاطی است.
باتری های متعلق به ماشین یا خودرو، بر دو نوع اند که باتری اسیدی و باتری اتمی از جمله‌ی آن ها می باشند.

مطمئناً روش بازیافت این باتری ها بر حسب نمونه های متعدد آن ها، متمایز از هم بوده و هر یک را با استفاده از متدهای خاصی مورد بازیافت قرار می دهند

خرید باتری ایرانی بنابراین اگر خریداران باتری های اسقاطی خودرو به هر یک از مراکز فروش این محصولات مراجعه کنند؛ آن ها را در این نمونه ها خواهند دید که طبعاً با توجه به تفاوت موجود در آن ها، شاهد رینج های مختلفی از قیمت خواهند بود.
البته به طور کلی قیمت هر آمپر باتری اسقاطی خودرو در بازار، از سطح مناسبی برخوردار بوده و اینطور نیست که خریداران از عهده پرداخت آن، نتوانند برآیند.

مرکز بازیافت باتری های فرسوده در کشور

مرکز بازیافت باتری های فرسوده در کشورنمایندگی فروش باتری بهترین قیمت خرید باتری فرسوده باتری های فرسوده توسط مراکز بازیافت در معرض اصولی عمل بازیافت قرار گرفته و این مراکز می دانند که از چه روش ها و ابزاری باید استفاده نمایند که بتوان باتری های فرسوده را بدون آسیب به محیط زیست و انسان ها در چرخه دوباره مصرف قرار داد.
البته باید ابراز داشت که به طور کلی از دو روش برای بازیافت باتری فرسوده بهره می برند:

 1. بازیافت باتری فرسوده به روش سنتی
 2. بازیافت باتری فرسوده به روش صنعتی

مطمئناً بازیافت صنعتی این باتری هاست که توسط مراکز بازیافت انجام گرفته و انواعی از این محصولات را تبدیل به منابع مهم تامین سرب نموده است.
طبق اخبار به دست آمده، ۴۰ درصد سرب از طریق همین باتری های قراضه و اوراق صورت گرفته و ۶۰ درصد باقیمانده را معادن تولیدی عرضه می نمایند.

دریافت انواع باتری های کهنه ماشین

دریافت انواع باتری های کهنه ماشیناکنون عرضه باتری فرسوده توسط مراکز متعددی در کشور صورت گرفته و حتی بازار داغ تری از این باتری ها را نسبت به باتری های نو و دست اول راه انداخته است.
باتری های کهنه ماشین که شامل باتری اتمی فرسوده و باتری اسیدی فرسوده می باشند؛ از بزرگترین باتری ها از نظر سایز و اندازه نسبت به سایر باتری های موجود به شمار آمده و نتیجتاً میزان مواد بیشتری از آن ها قابل استخراج و بازیافت می باشد.
بنابراین چون این باتری ها منبع بیشتر و غنی تری از فلزات گرانبهایی چون سرب محسوب می شوند؛ طبیعی است که بیشتر هم در بازار باتری داغی، مطرح باشند.

اما برای اینکه موفق به دریافت انواع باتری ماشین فرسوده یا باتری کهنه با تعداد بیشتر و همینطور با قیمت پایین تری شوید؛ لازم است مسیرهای مشخصی را در پیش بگیرید.
برای این کار می توانید از مراکز عرضه مستقیم انواع باتری کهنه ماشین وارد شده و در نهایت موفق به تهیه این محصولات با شرایط ذکرشده گردید.

اهمیت بازیافت ضایعات باتری فرسوده

اهمیت بازیافت ضایعات باتری فرسودهبهترین قیمت خرید باتری فرسوده در تمام دنیا از جمله کشور ما ایران،انواع باتری خودرو  مساله بازیافت باتری فرسوده تبدیل به یکی از مسائل پررنگ شده و تعداد زیادی را در حوزه بازیافت، مشغول به فعالیت ساخته است.
در ذکر اهمیت بازیافت ضایعات باتری فرسوده می توان این موارد را صراحتاً اعلام داشت:

 • این ضایعات به عنوان پسماند ارزش دار و گرانقیمت در تمام دنیا شناخته شده اند.
 • از این ضایعات در روند بازیافت مجدد، برای تولید باتری جدید یا جعبه باتری استفاده می کنند.
 • البته در صنایع اساسی دیگر از فلزات داخل باتری نیز استفاده های فراوانی را به عمل می آورند.
 • همچنین با تکیه بر مبدل کالدو که از آثار مهم فناوری است؛ امکان استفاده از سرب باتری به راحتی فراهم آمده است که این خود یک اهمیت بارز است.

خرید باتری های اسقاطی با بهترین قیمت

خرید باتری های اسقاطی با بهترین قیمتبرای خرید باتری های اسقاطی می توان از هر مرکز فروشی اقدام کرد و با توجه به عرضه رایج این محصول، آن را به راحتی تهیه نمود.
اما وقتی راه هایی وجود دارد که امکان خرید این محصول با بهترین قیمت به خوبی وجود دارد؛ پس چرا از آن راه وارد نشوید؟
حتماً می پرسید راهی که توسط آن می توان این گروه از باتری ها را مورد تهیه قرار داد؛ کدام است؟

خرید اینترنتی باتری در پاسخ باید اعلام داشت علاوه بر مراکز عرضه مستقیم باتری داغی، می توان به سراغ بازارهای عمده فروشی شهرهای بزرگ رفت.
برای مثال، بازار تهران، امکان خرید و سفارش انواع باتری فرسوده ارزان اعم از باتری ماشین و باتری های متنوع دیگر را هم خیلی آسان و هم به صورت کاملاً مقرون به صرفه، در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

نحوه بازیافت باتری های اسقاطی ماشین

نحوه بازیافت باتری های اسقاطی ماشینبهترین قیمت خرید باتری فرسوده در مورد نحوه یا روند بازیافت باتری های اسقاطی ماشین می توان مراحلی را به ترتیب ذکر کرد که در گزینه های زیر آمده اند:

 1. اول باتری را توسط آسیاب چکشی بزرگ، شکسته که منجر به شکل گیری تکه های ریز از آن ها می شود.
 2. بعد از آن، از این تکه های خرد و شکسته شده برای ریختن به داخل خمره های مخصوص استفاده می کنند.
 3. سپس سرب و سایر مواد از داخل خمره به بیرون می ریزند و پوسته پلاستیکی شان داخل باقی می ماند.
 4. مرجله بعدی، جداسازی تکه پلی پروپیلن از سرب و فلزات سنگین است.
 5. هر کدام از این مواد وارد مرحله بازیافت مختص به خود می شوند.
 6. در آخر هر کدام از مواد مانند سرب، اسید و پلاستیک موجود در باتری، به روش های جداگانه و مشخص بازیافت می شوند.
 7. قابل ذکر است که تمامی فرآیند های ذکر شده، شامل بازیافت باتری قلمی تا بازیافت باتری ماشین بوده و تمامی عملیات، مشابه همند.

سفارش اینترنتی انواع باتری فرسوده

سفارش اینترنتی انواع باتری فرسودهبهترین قیمت خرید باتری فرسوده یکی از مسیرهای سریع و مدرنی که با استقبالی همگانی مواجه گشته و توسط آن می توان انواع باتری فرسوده را بدون صرف هزینه ای مانند هزینه رفت و آمد و همینطور بدون دغدغه تهیه کرد؛ سفارش اینترنتی است که از فروشگاه های آنلاین امکانپذیر می باشد.
با در پیش گرفتن این مسیر، لزوماً معنا و مفهوم زمان و مکان از بین رفته و بدین ترتیب هر یک از مشتریان با دورترین بُعد و مسافت می توانند نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایند.
اما باید دقت کرد که تمامی سفارشات مربوط به باتری فرسوده را از مراکزی که دارای نام و نشان معتبرند؛ تهیه نمود.
در این صورت، امکان خرید بهتر و به صرفه تر فراهم آمده و ضمناً مشتریان گرامی می توانند هر یک از این باتری ها را در مدت زمانی سریع و با کمترین هزینه دریافت کنند:

 • باتری یو پی اس فرسوده
 • باتری ژله ای فرسوده
 • باتری کتابی
 • باتری اتمی
 • باتری سیلد
 • باتری اسیدی
 • باتری انرژی خورشیدی
 • باتری موتور سیکلت

واردات باتری های فرسوده به داخل کشور

واردات باتری های فرسوده به داخل کشوربهترین قیمت خرید باتری فرسوده همانقدر که صادرات باتری فرسوده تبدیل به یکی از صادرات های رایج در کشور شده و این محصول را به مشتریان خارجی به خوبی معرفی کرده است؛ واردات باتری فرسوده نیز به وفور به داخل کشور ما انجام شده و این محصول را در معرض تامین مناسبی قرار داده است.
بنابراین هم جریان صادرات باتری داغی و هم جریان واردات گسترده ای از آن در نقاط مختلف کشور رخ داده و تعاملات تجاری سودآوری را از این محصولات شکل داده است.

اما لازم است از کشورهایی که هر یک بالاترین سهم در واردات باتری کهنه یا فرسوده به کشور ما ایران را به دست آورده اند و توانسته اند در صدر واردکنندگان این محصول قرار گیرند بپردازیم که عبارتند از:

 1. ترکمنستان
 2. ارمنستان
 3. عراق
 4. چین

فروش سرب ضایعاتی باتری فرسوده خودرو

فروش سرب ضایعاتی باتری فرسوده خودروجالب است بدانید که سرب ضایعاتی شامل دو نوع کلی می شود:

 • سرب ضایعاتی جدید
 • سرب ضایعاتی قدیم

بهترین قیمت خرید باتری فرسوده از سرب های قدیم ضایعاتی می توان به سرب باتری فرسوده خودرو، اسید، کابل های سربی، لوله ها و صفحات سربی اشاره کرد.
اما در مورد کاربرد کلی سرب های بدست آمده ضایعاتی می توان گفت که در صنایع مختلف کشور، اهمیتی بارز را به خود اختصاص داده اند.
برای مثال صنایع ساخت مهمات، صنایع تولید مواد شیمیایی و صنایع تولید رنگ دانه، هر یک به نوعی از این ماده مهم استفاده کرده و آن را در جریان تولید قرار داده اند.
به همین دلیل است که مساله تامین سرب در دنیا، تبدیل به مسائل روز و اساسی شده است.

اما اینکه کجا می توان سراغ سرب ضایعاتی را برای خرید گرفت؛ اینطور گفته می شود که مراکز فروش باتری داغی که به عرضه و فروش باتری فرسوده پرداخته اند، این ماده را نیز عرضه می سازند.
برای مثال مراکز مهم ضایعات باتری اصفهان از جمله واحد هایی اند که به فروش باتری اسقاطی و سرب ضایعاتی و محصولات مشابه آن پرداخته که از طریق این مرکز، امکان ارتباط با آن ها به خوبی فراهم خواهد شد.

اهمیت بازیافت باتری فرسوده UPS

اهمیت بازیافت باتری فرسوده UPSبهترین قیمت خرید باتری فرسوده باتری فرسوده UPS از غنی ترین و پربارترین منابع تامین سرب به شمار آمده و به همین دلیل روی این باتری ها در حوزه بازیافت، تمرکز بسیاری شده است.
یعنی مقدار سرب زیادی که از این باتری حاصل می آید؛ قابل قیاس با هیچ سرب بدست آمده از هیچ باتری دیگری نبوده و در نتیجه درصد بالایی از سرب را تامین خواهد کرد.
به صورت تخمینی می توان اعلام داشت که میزان سرب به دست آمده از این باتری، در حدود ۹ تا ۱۲ کیلوگرم می باشد که واقعاً مقدار کمی نیست که بتوان از کنار آن بی تفاوت رد شد.
بهترین قیمت خرید باتری فرسوده پس در حوزه بازیافت باتری، بیش از همه، باتری UPS است که ارزشمند بوده و طبیعتاً چون مقدار سرب بیشتری از آن قابل استخراج می باشد؛ می توان قیمت بالاتری را هم از این باتری شاهد بود.
هرچند ترفندهایی هم وجود دارد که بتوان از آن با قیمت مناسب تری هم برخوردار شد.
برای نمونه اگر خریداران گرامی از طریق همین مجموعه، سفارشات خود را بخواهند؛ حتماً شرایط مطلوبی را هم به هنگام سفارش و خرید، پیش روی خود خواهند دید.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری فرسوده | خریدار انواع باتری اسقاطی خودرو

سیستم خودرو مانند هر سیستم دیگری برای راه اندازی اجزای الکتریکی خود به برق نیاز دارد. جریان برق مداوم و مناسب می تواند کمک زیادی به بهبود عملکرد کلی ماشین نماید

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان