بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری فرسوده / بهترین قیمت فروش باتری فرسوده | خریدار انواع باتری داغی در کشور

بهترین قیمت فروش باتری فرسوده | خریدار انواع باتری داغی در کشور

یکی از اصلی ترین و بیشترین موارد مصرف فلزاتی نظیر سرب، در ساخت و تولید باتری ها می باشد. این وسایل برای ذخیره کردن انرژی الکتریکی در دو قطب مثبت و منفی خود از فلزات بهره می برند و بعد از پایان طول عمرشان می توانند بازیافت شوند. خریدار انواع و اقسام باتری های داغی در کشور می توانند برای دست یابی به بهترین قیمت فروش باتری فرسوده، به سراغ مراکز و نمایندگی های اصلی و مجاز توزیع این دست محصولات بروند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.
بهترین قیمت فروش باتری فرسوده | خریدار انواع باتری داغی در کشور

مرکز فروش انواع باتری فرسوده در ایران

مرکز فروش انواع باتری فرسوده در ایرانیکی از انواع باتری ها، باتری خودرو و ماشین ها هستند. در این وسایل برای انجام عمل ذخیره سازی، از فلزات مختلف بخصوص سرب استفاده می گردد. اما از آنجایی که هر باتری یک مدت زمان مشخصی قابلیت استفاده دارد و بعد از گذشت این زمان دیگر فرسوده گشته و به مواد دور انداختی تبدیل می شود، این مسئله می تواند موجب هدر رفت مقادیر زیادی از این منابع گردد.

بنابراین ابداع روش ها و شیوه های جدیدی در صنعت برای بازیافت کردن و استفاده مجدد از فلز موجود در این لوازم، می تواند یک راهکار بسیار مفید در جهت رشد اقتصاد محسوب گردد. فلزاتی چون قلع، سرب، آنتیموان و آرسنیک، از جمله موادی هستند که می توان از این ابزارها بازیابی کرد و به چرخه تولید و صنعت برگرداند. البته این عملیات باید با دقت بسیار زیادی انجام شود، چرا که مواد موجود در داخل باتری می تواند خطرهای زیست محیطی بسیاری داشته باشد.

در هر صورت انجام این بازیافت هم برای اقتصاد و هم سلامتی انسان ها و محیط زندگی آن ها بسیار سودمند است. چرا که اگر باتری ها را به همان صورت در طبیعت رها کنیم، باعث بروز مسمومیت های فراوانی برای موجودات زنده می گردد. همچنین احتمال حریق و آتش سوزی را نیز افزایش می دهند. پس بهتر است که جلوی این مخاطرات گرفته شود.

چرا که خود سرب به تنهایی و به خودی خود می تواند یک ماده بسیار خطرناک و مرگ آور برای موجودات زنده باشد و باعث آلودگی آب و خاک می گردد. پس باید از رها سازی آن در طبیعت جلوگیری شود.

شما عزیزان می توانید با مراجعه کردن به مرکز باتری فرسوده و مراجع فروش انواع این لوازم در ایران، به خرید کلی و یا جزئی آن ها با بهای مناسب بپردازید.

خریدار انواع باتری های ضایعاتی در کشور

خریدار انواع باتری های ضایعاتی در کشوربا بررسی های صورت گرفته در امر صنعت و تولید سرب به این نتیجه رسیده ایم که در حدود شصت درصد از این فلز از طریق استخراج معدنی حاصل گشته و چهل درصد باقیمانده آن را از راه بازیافت کردن محصولات اسقاطی و باتری های فرسوده به دست می آورند. با در نظر گرفتن این آمار به این موضوع پی می بریم که امر بازیابی و استفاده مجدد از این محصولات و لوازم تا چه اندازه اهمیت دارد و می تواند به صنعت و اقتصاد کشور کمک نماید.

متاسفانه در حال حاضر در داخل کشور ما انجام دادن این کار در اکثر موارد به روش های قدیمی و سنتی و با نیروی انسانی صورت می گیرد و هیچ واحد صنعتی مدرن و پیشرفته ای مخصوص این کار وجود ندارد.
با توجه به حجم بسیار زیاد آلودگی های موجود در باتری سربی اسیدی، باید به این موضوع دقت شود که این مواد می تواند خطرات بسیار زیادی برای سلامتی و بهداشت انسان داشته باشد و انجام عملیات بازیافت این وسایل باید با دقت فراوان و رعایت اصول بهداشتی صورت گیرد.

پس راه اندازی خطوط صنعتی ویزه این امر می تواند یکی از امور اصلی برای صنعت گران کشور و مسئولان در نظر گرفته شود.

خریداران باتری ضایعاتی می توانند با مراجعه کردن به بازار های پخش این دست لوازم در کشور، اقدام به خرید باتری داغی در هر حجم و اندازه ای که می خواهند کنند.

اگر شما خریدار باتری فرسوده می باشید، جهت اطلاع از به روز ترین نرخ و قیمت سرب ضایعاتی می توانید به دفاتر پخش این محصولات سری بزنید یا با واحد فروش آن ها تماس بگیرید.

بهترین قیمت باتری فرسوده در بازار

بهترین قیمت باتری فرسوده در بازاردر طول مدت عمر یک باتری، امکان شارژ و استفاده مجدد از آن به دفعات و کرات وجود دارد. اما با هربار شارژ کردن و تخلیه شدن باتری، به تدریج صفحات سربی این لوازم به سولفات سرب تبدیل می گردد و این امر موجب کاهش یافتن سرعت انجام واکنش شیمیایی و شارژ این لوازم می شود تا زمانی که کاملا متوقف گردد.

به علاوه استفاده های پی در پی از باتری موجب می گردد که لایه ای از سرب، سولفات سرب و اکسید آن در قسمت انتهای آن ته نشین شده و رسوب کند. با بروز این حالت یک باتری دیگر قابل شارژ مجدد نخواهد بود و مقدار آلودگی های آن به حداکثر می رسد.

در چنین حالتی می گویم یک باتری کاملا فرسوده و اسقاطی شده است و برای انجام دادن عمل بازیافت آماده است. از هر باتری می توان مقادیر زیادی سرب و قلع بدست آورد که مجددا به چرخه تولید و صنعت بازگردانده می شوند.

برای دستیابی به بهترین و مناسب ترین قیمت باتری اسقاطی در کارخانجات ضایعات باتری اصفهان و سایر شهرهای ایران، بهتر است به سراغ بازار های پخش و فروش کلی و عمده این محصولات بروید.

بهترین باتری فرسوده را می توانید از مراکز جمع آوری ضایعات اتومبیل ها و اسقاطی ها تهیه نمایید.

کارخانه بازیافت باتری های اسقاطی

کارخانه بازیافت باتری های اسقاطیوقتی یک اتومبیل فرسوده و از کار افتاده می شود، می توان از بخش های مختلف آن که از فلز ساخته شده ند، مجددا استفاده کرد و آن ها را در چرخه تولید به کار برد. در واقع هیچ ماده ای در دنیا از بین نمی رود و دوباره به چرخه زندگی ما باز می گردد.

یکی از اصلی ترین بخش هر خودرو که می توان آن را مجددا استفاده نمود، باتری آن است که از مقادیر زیادی فلز ساخته شده است. اصلی ترین فلزی که در این وسایل استفاده می شود سرب است.

بازیافت کردن سرب و جمع آوری آن ها از محیط زیست از چند جنبه اهمیت دارد:

  1. جلوگیری از هدر رفتن منابع
  2. کمک به اقتصاد و صنعت
  3. جلوگیری از ایجاد آلودگی در محیط زیست با پسماندهای سربی

راه اندازی کردن مرکز تولید و کارخانه بازیافت سرب از باتری های اسقاطی در داخل کشور می تواند یک فرصت خوب و مناسب هم برای کارآفرینی و اشتغال جوانان و هم بازیابی مجدد این مواد پر ارزش و جلوگیری از هدر رفتن آن ها باشد.

به علاوه امروزه تجارت و صادرات باتری فرسوده نیز یک بستر درآمد زایی عالی برای ماست و ورود به بازار های پخش و عرضه باتری فرسوده در دنیا هم می تواند پیشنهاد خوبی برای فعالان این حوزه باشد.

واردات باتری های فرسوده ایران

واردات باتری های فرسوده ایرانکشور ما ایران به دلیل دارا نبودن واحدهای تولیدی، صنعتی و بازیافتی پیشرفته  و مدرنی در جهت بازیابی و استفاده مجدد از باتری های فرسوده و از رده خارج شده، بیشتر در عرصه واردات و خرید این محصولات از سایر کشور ها و مناطق دنیا فعالیت می کند.

اما اگر ما بتوانیم در این زمینه با تمام توان و قدرت صنعتی و تولیدی خود گامی برداریم، خواهیم توانست به جای صرف درآمد و سرمایه های داخلی برای خریداری کردن این وسایل، خود به بازیابی ضایعات پرداخته و در عرصه فروش و صادرات آن ها وارد شده و برای کشورمان کسب درآمد نماییم.

امروزه واردات باتری فرسوده از کشورهایی نظیر عراق، ترکمنستان و ارمنستان صورت می گیرد و میزان زیادی از سرمایه های کشور در این زمینه صرف و هزینه می گردد.

خرید باتری فرسوده برای استفاده کردن مجدد از فلزات موجود در داخل آن ها انجام می شود. بسیاری از کشور های پشرفته دنیا، حجم بسیاری از فلزاتی چون سرب را از این راه بدست می آورند و از استخراج کردن منابع موجود در دل خاک و مصرف تمام این ذخایر خودداری می کنند.

مراکز پخش باتری های ضایعاتی در کشور

مراکز پخش باتری های ضایعاتی در کشورباتری های فرسوده و ضایعاتی را که به عنان وسایل دور ریز و بی مصرف در نظر گرفته می شود، می توان از مراکز و بازار های پخش و توزیع آن ها در سرتاسر کشور تهیه و خریداری نمود. این وسایل هرچند در ظاهر بدون استفاده به نظر می رسند، اما در واقع منبع بسیار غنی و  مهمی از موادی چون قلع، آرسنیک و بخصوص سرب می باشند.

سرب ماده ای است که با وجود استفاده های بسیار زیادی که دارد، اگر در محیط زیست رها گردد، ایجاد آلودگی، بیماری و مسمومیت هم برای طبیعت و هم موجودات زنده می کند. پس بهتر است تمامی ضایعات و پسماند های آن را جمع آوری و مجددا استفاده کنیم.

این ماده در حالت عادی از طریق معادن و از دل زمین بدست می آید و این کار هزینه ها و زحمات بسیار زیادی دارد. در عین حال باعث مصرف کردن تمام ذخایر موجود می شود. اما اگر از دور ریزهای آن استفاده گردد، می توان به میزان زیادی این زحمات را کاهش داده و در مصرف این ماده صرفه جویی کرد.

فروشنده باتری مستعمل و ضایعاتی

فروشنده باتری مستعمل و ضایعاتی بسیاری از فروشنده های باتری های مستعمل و ضایعاتی، برای عرضه هرچه بهتر و بیشتر محصولات خود، علاوه بر اینکه آن ها را در بازار های حقیقی و در سطح شهرها پخش کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند، اقدام به توزیع آنها در بستر فضای مجازی و وب سایت های اینترنتی می کنند.

به این ترتیب همه افراد می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان، در تمام نقاط دنیا اقدام به ثبت سفارش و خرید این وسایل در هر حجم و اندازه ای که می خواهند کنند.

خرید ضایعات باتری بیشتر توسط کارخانجات بازیافت این وسایل صورت می گیرد. این مراکز چون محصول را به صورت انبوه و از مرکز پخش اصلی خریداری می کنند، عمدتا بهای کمتری نیز برای آن می پردازند.

دلایل بازیافت باتری های فرسوده ماشین

دلایل بازیافت باتری های فرسوده ماشینبازیافت کردن باتری های مستعمل و فرسوده ماشین و خودرو ها دلایل بسیار زیادی دارد. یکی از اصلی ترین این دلایل این است که میزان زیادی از فلزاتی چون سرب در داخل آن ها به کار رفته است که ارزش و بهای بالایی دارد و اگر دور ریخته شود می تواند به هدر رفتن بخش مهمی از سرمایه های کشور منجر گردد.

  1. بازیابی کردن این مواد و برگرداندن آن ها به چرخه تولید و صنعت کشور به حفظ این سرمایه ها می انجامد و در عین حال باعث پیشرفت در امر تولید نیز می شود.
  2. به جز این فلز ها می توان مواد آلی دیگری نظیر پلی پروپیلن را نیز از این باتری ها بدست آورد و در صنایع مربوطه مورد مصرف قرار داد.
  3. به علاوه از تجمع این وسایل اسیدی و عمدتا سمی در داخل منابع طبیعی نیز جلوگیری می شود و به حفظ محیط زیست می انجامد.

داغی باتری چیست؟

داغی باتری چیست؟باتری فرسوده یا داغی، باتری هایی هستند که طول عمر مفید آن ها تمام شده است و دیگر قابلیت شارژ شدن و استفاده مجدد را ندارند. در حالت عادی یک باتری را می توان بارها شارژ و استفاده کرد اما این کار تا زمانی امکان پذیر است که حجم سولفات سرب در آن ها از میزان مشخصی تجاوز نکرده باشد.

بعد از اینکه این ماده بیشتر از حد معمول در داخل باتری رسوب کرد، دیگر این وسیله بی مصرف می شود و آن را داغی می نامند.

قیمت باتری داغی را می توانید از موسسات پخش و فروش باتری داغی در کشور بدست آورید.

خرید باتری UPS ضایعاتی

خرید باتری UPS ضایعاتیباتری های ups که دارای میزان زیادی سرب می باشند، بعد از پایان مصرف و تبدیل شدن به یک وسیله ضایعاتی، می توانند مجددا در چرخه بازیافت مواد مورد استفاده قرار گرفته و به عرصه تولید و صنعت بازگردند.

جهت خرید بهترین باتری داغی ups می توانید به مراجع پخش این وسایل در سطح کشور مراجعه نمایید.

عرضه باتری های اتمی فرسوده

عرضه باتری های اتمی فرسودهباتری یکی از ابزار هایی است که جهت ذخیره سازی انرژی مورد استفاده قرار
می گیرد. این وسایل برای استفاده از لوازم الکتریکی در موقعیت ها و زمان
هایی که دسترسی به جریان برق نداریم بسیار مناسب و کارآمد هستند. این وسایل بعد از گذراندن مدت عمر و مصرف خود نیز می توانند به عنوان ضایعات مورد استفاده قرار گیرند.

باتری های اتمی، از جمله باتری هایی هستند که نوع فرسوده آن ها نیز در صنعت استفاده های مخصوص به خود را دارد و می تواند مجددا استفاده شود. فروش باتری اسقاطی در مراکز و نمایندگی های پخش و عرضه آن ها با بهای مناسبی انجام می شود.

دفتر فروش باتری های ضایعاتی در تهران

دفتر فروش باتری های ضایعاتی در تهراننمایندگی ها و دفاتر توزیع و فروش انواع باتری های ضایعاتی در تهران، بهترین و مناسب ترین مرجع برای تهیه و خرید باتری اسقاطی می باشند. در این مراکز می توانید این وسایل را در حجم بالا و با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می تواند با فعالان این حوزه مشورت کنید.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری فرسوده | خریدار انواع باتری اسقاطی خودرو

سیستم خودرو مانند هر سیستم دیگری برای راه اندازی اجزای الکتریکی خود به برق نیاز دارد. جریان برق مداوم و مناسب می تواند کمک زیادی به بهبود عملکرد کلی ماشین نماید

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان