بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری صبا / باطری صبا قیمت ساخت باطری خودرو صبا

باطری صبا قیمت ساخت باطری خودرو صبا

باطری صبا قیمت و هزینه ساخت باطری خودرو صبا که فروش اینترنتی صبا باتری باعث اصلاح قیمت باطری خودرو صبا باتری شده است .ساخت باطری صبا از جدید ترین تکنولوژی تولید باتری بهره می برد و شرکت باطری صبا قیمت دولتی یکی از بزرگترین کارخانه تولید باتری در کشور است و قیمت باطری خودرو را در بازار خرید و فروش باطری تعدیل می کند.

فروش اینترنتی صبا باتری صبا قیمت

فروش اینترنتی صبا باتری صبا قیمت

باطری خودرو صبا برای انواع ماشین های ایرانی و خارجی قابل استفاده است . بدین منظور شما خریدار باتری ایرانی می توانی به سهولت نسبت به سفارش و خرید انواع باتری ایرانی اقدام نمایید .در این خصوص شرکت صبا باتری که ساخت باطری انواع خودرو و یو پی اس را انجام می دهد اقدام به فروش عمده باتری بصورت اینترنتی نموده است.
فروش اینترنتی و آنلاین باتری صبا مزایا و سود زیادی برای خریدار باتری و شرکت تولیدی و ساخت باتری دارد . سهولت دسترسی مشتری به باتری و تحویل باتری درب منزل و تحویل باتری نو با دریافت باتری داغی اقدامی است که این شرکت انجام می دهد.

نمایندگی صبا باتری جنوب تهران

نمایندگی صبا باتری جنوب تهران

افرادی که در نگهداری ماشین با سلیقه هستند و البته کمی نیز فنی هستند قطعا اهمیت باتری در ماشین را به خوبی می دانند، اگر می خواهید باتری خودرو شما بیشتر عمر کن اجازه سولفاته زدن به آن ندهید و همچنین میزان شارژ شدن آن توسط دینام را بررسی کنید تا کمتر یا بیشتر شارژ نشود، هر دو این مشکل برای باتری شما خطر زا بوده و عمر باتری شما را کم می کند.
در این خصوص به جهت افزایش عمر باتری ماشین می توانید با مراجعه به نمایندگی صبا باتری جنوب تهران اقدام به بازبینی خودرو قبل از تعویض باتری فرسوده و معیوب نمایید. این اقدم باعث افزایش اطمینان شما از ایراد باتری و سالم بودن دینام و استارت می شود.

باتری صبا قیمت استان تهران ،کرج

باتری صبا قیمت استان تهران ،کرج

قیمت باطری ماشین در استان تهران و استان کرج خیلی متفاوت با نمایندگی باطری ماشین در سایر استان ها است .دلیل اصلی این موضوع نزدیک بودن شرکت ساخت باتری صبا به این دو استان می باشد .باطری ماشین صبا در انواع و آمپرهای مختلف در دسترس نمایندگی باطری ماشین می باشد.
انواع باطری صبا پرایدی ، باطری ۶۶ آمپر ، باطری ۷۴ آمپر واریان ، باطری ۹۰ آمپر صبا ، باتری خودرو سهند ، باتری صبا دولتی بصورت عمده در دسترس خریدار عمده و جزء انواع باطری خودرو است.

قیمت باتری آلونی

باتری آلونی یکی از برند ها و مارک های تولیدی شرکت صبا دولتی یا باطری توان است .قیمت باتری آلونی نیز مشابه سایر برندهای تولیدی باتری صبا قابل رقابت با قیمت آذر باطری و قیمت باطری اوربیتال است.اصولا سیاست گذاری شرکت صبا دولتی کنترل قیمت با کنترل عرضه وتقاضای باتری در بازار داخلی انجام می دهد.
همچنین با توجه به ضمانت و گارانتی باتری معتبر در صورت بروز هر مشکل در دروه گارانتی باتری ، نمایندگی فروش باتری اقدام به تعویض باتری معیوب با باتری نو بدون دریافت هزینه می نماید و این یکی از دلایل اهمیت مشتری مداری در نگاه شرکت صبا باتری است .

قیمت باطری کره ای

قیمت باطری کره ای

باطری کره ای در بازار ایران بعنوان باتری با کیفیت شناخته می شود . و دلیل این موضوع به سال های قبل برمی گردد که شرکت های تولید باتری در داخل کشور همانند شرکت باتری سپاهان ، شرکت باتری آذر ، شرکت باتری برنا ، شرکت باتری نیروگستران ، شرکت باتری پاسارگاد تکنولوژی روز در تولید باتری ماشین را در اختیار نداشتند.
باطری صبا قیمت عمده و جزء آن در حال حاضر نصف قیمت باطری کره ای در بازار باتری ایران می باشد . خرید باتری ۲ برابر گران تری برای انواع خودرو مثل قیمت باطری ایسوزو و قیمت باطری دنا می باشد .ضمن اینکه باطری کره ای حدود ۶ ماه ضمانت و گارانتی بیشتر ندارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی هیچ کس پاسخ گویی لازم جهت تعویض این باتری نخواهد بود.

 

 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده باتری

فروش عمده باتری صبا

فروش عمده شرکت باتری صبا داخل و خارج کشور رضایت مشتریان را کسب نمود.عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان