بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری خودرو / سایت خرید باتری خودرو نیکان | لیست قیمت باتری خودرو ارزان

سایت خرید باتری خودرو نیکان | لیست قیمت باتری خودرو ارزان

از  سایت خرید باتری خودرو نیکان، می توانید بهترین نوع این محصول را به دست آورید. در این سایت، به بهترین وجه ممکن انواع باتری معرفی شده و در عین زمان، می توان لیست قیمت باتری خودرو ارزان را نیز با بازدید از این فروشگاه آنلاین، تهیه کرد. اما باتری ها را چگونه عرضه می دارند؟ چطور می شود یک باتری خوب برای خودروی خود انتخاب کرد؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش ها، توصیه می نماییم که این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. در این جا باتری های ایرانی و خارجی را برای تان معرفی می کنیم.

سایت خرید باتری خودرو نیکان | لیست قیمت باتری خودرو ارزان

مرکز خرید انواع باتری خودرو در کشور

مرکز خرید انواع باتری خودرو در کشورمراکز مختلفی را در سر تا سر کشور می توان پیدا کرد که در آن، انواع باتری عرضه می شود. شما می توانید در توان ها و ولتاژ های گوناگونی این محصولات را که برندهای متعددی چه در ایران و خارج از مرزها تولید کرده اند، تهیه کنید. این نکته را نیز باید دقت کنید که هر کدام از ماشین ها، به باترهای مخصوصی نیاز دارند.

در هر صورت، بهتر است که برندهای معروف باتری ها را تهیه کنید که بهتر برق را ذخیره می کنند و با مراقبت های ویژه نیز، به زودی از کار نمی افتند. اما باتری به چه می آید؟

باتری ها نقش بسیار مهمی در روشن کردن موتور خودروها دارند. آن ها به نوعی ذخیره گاه برق ماشین به شمار می روند. اما هدف اصلی از بکارگیری باتری ها، استارت زدن خودرو است. این گونه تثبیت انرژی صورت می گیرد و همینطور تهیه نیروی کافی برای این که ایجاد جرقه و روشنایی شود، از باتری ها استفاده می نمایند. این را در نظر داشته باشید که اگر باتری در یک خودرو کار گرفته نشود و یا این که شارژ آن تمام گردد، عملاً ماشین از کار افتد و باید راه های دیگری را برای روشن کردن آن در پیش گرفت.

در هر صورت، می شود برای تهیه باتری ماشین ارزان و با کیفیت به فروشگاه های متعدد حضوری و غیر حضوری مراجعه کرد که در مدل های متفاوتی کالا را عرضه می دارند.

لیست تولید کنندگان باتری ماشین در ایران

لیست تولید کنندگان باتری ماشین در ایرانتولیدی های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که در کار ساخت انواع باتری ماشین می باشند. اگر می خواهید که همه آن ها بشناسید، بهتر است که لیست کاملی از این شرکت ها را به دست آورید. این کار را می شود به راحتی و با مراجعه به جستجوگرهای متفاوت اینترنتی انجام داد. کافی است که عبارت مورد نظر خود را در آن ها بنویسید. سپس با برندهای مختلفی مواجه خواهید شد که در این حوزه فعال هستند و بهترین محصولات را می سازند و سپس به صورت بسته بندی شده وارد بازار می کنند.

خوبی روش جستجو این است که شما به سایت های متعددی که تولیدی ها راه اندازی نموده اند هم دسترسی کاملی پیدا می کنید و می توانید با بازدید از آن ها از چند و چون تولید و چگونگی عرضه کالا، مطلع شوید. خلاصه این که از این طریق حتی می شود خرید خود را هم انجام دهید. مثلاً باتری ماشین جدید تان را از این طریق سفارش دهید.

با همه این ها، با مراجعه به دفتر فروش باتری سازی ها هم می شود لیست تولیدی ها را تهیه کرد. عمدتاً این خریداران عمده هستند که سعی می کنند از این راه بیشتر با شرکت ها آشنایی حاصل کنند و بعد از آن که برند مورد نظرشان را یافتند، خرید را انجام دهند. یکی از برندهای معروف در این خصوص باتری ماشین نیکان می باشد.

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکانشرکت تولید کننده باتری ماشین نیکان، برای این که بتواند محصولات خود را بهتر عرضه کند، در جای جای کشور، نمایندگی هایی راه اندازی می نماید. به این طریق مشتریان نیز می توانند به راحتی به این شعب سر زده و خرید خود را انجام دهید. شما در هر شهری که باشید، می توانید این شعبه های رسمی را به آسانی پیدا کرده و خرید را انجام دهید. نمایندگی های این شرکت، یکی از بهترین گزینه ها جهت خرید یک باتری اصل، مرغوب و در همین حال ارزان قیمت می باشد که تضمین شده به فروش می رسد.

از این طریق شما به عنوان خریدار، قادر خواهید بود که در هر ولتاژ و آمپری که خواسته باشید، به تهیه این مدل از باتری ها بپردازید:

 • باتری اتمی نیکان
 • باتری پراید نیکان
 • باتری پژو نیکان
 • و غیره موارد دیگر

قیمت انواع باتری خودرو در بازار امروز

قیمت انواع باتری خودرو در بازار امروزباتری ها همان گونه که انواع مختلفی دارند، به همان میزان نیز قیمت های شان با هم دیگر فرق می کند. این نوع از محصول که کاربرد زیادی در خودروها دارد، از جانب تولید کنندگان آن تعیین نرخ می شود. شما با مراجعه به مراجع مختلفی می توانید به سادگی تازه ترین نرخ باتری را به دست آورید. این کار را می شود با گشت و گذار در بازارهای سطح شهر انجام داد. به این طریق هم قیمت باتری نیکان را به دست آورده می توانید و هم قیمت باطری کره ای که فروش زیادی در کشورمان دارد.

اما نرخ ها را می شود از سایت خرید اینترنتی باتری نیکان هم تهیه کرد که هر گونه محصولی را ارائه می دهد. خلاصه این که، نرخ های باتری ها متغیر می باشد و دلیل این مسئله هم بر می گردد به موارد مختلفی که می شود به کیفیت آن ها، آمپر و ولتاژ شان، این که کدام برند تولید کرده است، نوع عرضه و تقاضا و ابعاد این محصولات.

به همین سبب است که ما در بازار شاهد گوناگونی قیمت های این کالا می باشیم. در هر صورت، خارجی و داخلی بودن محصول هم باعث می گردد تا قیمت ها فرق کند. بی تردید نوع اصل خارجی به دلیل شرایط اقتصادی و ارزی ای که پیش آمده، گران تر از باتری های ایرانی عرضه می گردد.

آشنایی با انواع مختلف باتری خودرو

آشنایی با انواع مختلف باتری خودرودر بازار کشورمان، دو نوع باتری خودرو بیشتر داد و ستد می شود. اغلب کارخانه جات نیز با در نظر داشت نوع بازار، محصولات خود را بر اساس این دو نمونه می سازند که می شود از آن ها در این جا این گونه نام گرفت و به معرفی شان پرداخت:

 • باتری های سیلد: عمر طولانی ای دارند و نیاز به مراقبت زیادی ندارند. از ویژگی های آنان می شود به شارژ سریع، مقاوم در برابر هر نوع شارژ بیش از اندازه، کاهش خوردگی ترمینال ها و مواد دیگر اشاره کرد. اما عیب اصلی آنان این است که با افزایش ریزش مواد فعال صفحاتش بسیار زود ممکن است از کار بیافتند.
 • باتری های غیر سیلد: از صفحات سرب آنتیموان و کلسیم ساخته شده اند. از این نوع باتری عموماً در آب و هوای گرم استفاده می نمایند. درباره خصوصیات آن باید گفت که مراقبت کمتری نیاز دارند.

این گونه از محصولات را می شود در برندها و همچنین کیفیت های متفاوتی از مراکز مختلفی تهیه کرد و بنا به نیاز، مورد استفاده قرار داد.

مشخصات باتری خودرو یو پی اس

مشخصات باتری خودرو یو پی اسباتری خودرو یو پی اس، از جمله بهترین محصولات در این حوزه به شمار می رود. آن ها را می توان در انواع مختلفی پیدا کرد که به باتری سرب اسید، باتری لیتیوم، باتری سیلور آلکابین، باتری خشک یا سیلد، باتری نیکل کادمیم و غیره تقسیم بندی می کنند. این گونه از باتری را تولیدی های مختلفی می سازند و کاربردهای آن هم متنوع است.

در کنار این، اگر می خواهید که از این باتری برای مدت مدیدی استفاده کنید، بایستی برخی از نکات را رعایت کنید و نگذارید تا عمر آن کوتاه شود. برای نمونه، بهترین دما برای این گونه از باتری ها کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد. یا این که باید به موقع به آن سر زده شود و به نگهداری آن پرداخت تا طول عمر بیشتری پیدا کند.

خلاصه این که شما می توانید با مراجعه به مراکز مختلفی که در این حوزه فعالیت می نمایند و لوازم یدکی ماشین را به فروش می رسانند، هم این نوع از باتری را تهیه کنید و هم این که از مشخصات ویژه آن بهتر با خبر شوید. از این بازارها می شود خرید باتری ماشین کره ای و باتری خودرو جدید را انجام داد.

فروشنده باتری خودرو نیکان ارزان قیمت

فروشنده باتری خودرو نیکان ارزان قیمتدر بازار فروشندگان متعددی را می توان پیدا کرد که در کار عرضه باتری خودرو نیکان ارزان قیمت می باشند. شما می توانید خرید این برند از باتری را از مراکز متعددی انجام دهید. گفتنی است که این محصول را می شود از طریق سایت باتری ماشین نیکان نیز با نرخ های بسیار مناسبی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. باید متذکر شد که جهت تهیه یک باتری ارزان، خرید را از عرضه کنندگان معتبر انجام دهید. به این طریق می توانید بهترین نوع محصول را به دست آورید که طول عمر زیادی دارد.

از سوی دیگر، بهتر است که برندهای اصلی را از نمایندگی های شان بخرید. آن ها عرضه کننده نوع با کیفیت و در همین حال نرخ پایین محصول به شمار می روند. مثلاً اگر به نمایندگی باتری نیکان سر بزنید، به صورت عمده و جزئی خواهید توانست کالا را به دست آورید.

فروش اینترنتی باتری ups نیکان

فروش اینترنتی باتری ups نیکانیکی از راه هایی که باتری ups نیکان را می توان تهیه کرد، این است که به فروشگاه های آنلاین مراجعه کرد. اگر سری به سایت اصلی نیکان بزنید، در آن جا با معلومات بیشتری مواجه خواهید شد. برای مثال این که چگونه باتری را تهیه کنید؟ به چه طریقی می شود این کالا را به صورت عمده خرید؟ و سایر معلومات مفید دیگر.

در هر حال، خرید به شیوه آنلاین مزیت های خاص خود را دارد. از آن جمله می شود به در دسترس بودن فروشگاه های آنلاین اشاره کرد. شما خرید باتری نیکان را در هر ساعت از شبانه روز که فرصت داشتید، می توانید انجام دهید. این کار بسیار ساده است و با چند کلیک می شود بهترین نوع محصول را تهیه کرد و آن را در اسرع وقت هم تحویل گرفت.

همچنین تنوع در چنین فروشگاه هایی زیاد است و شما هر گونه باتری ای را که خواسته باشید، می توانید بخرید.

مراکز پخش انواع باتری خودرو در بازار داخلی

مراکز پخش انواع باتری خودرو در بازار داخلیباتری های عموماً بر اساس مدل، طرح و همچنین آمپر تقسیم بندی می شوند. مشتریان هم هنگام مراجعه به مراکز پخش چنین کالایی سر می زنند، با این مسئله مواجه می شوند. بد نیست بدانید که هر کدام از خوردوها نیز به نوع مشخصی از باتری نیاز دارند که دارای آمپر و ولتاژ خاص خود می باشد.

در این جا به چند نمونه از این باتری ها بر اساس آمپر اشاره می کنیم:

 • باتری ۵۵ آمپر
 • باتری ۶۰ آمپر
 • باتری ۶۶ آمپر
 • باتری ۷۰ آمپر
 • باتری ۷۴ آمپر
 • و غیره

وب سایت رسمی باتری خودرو در کشور

وب سایت رسمی باتری خودرو در کشوربیشتر شرکت هایی که در کار تولید باتری می باشند، برای این که بتوانند محصولات خود را به صورت مستقیم در معرض مشاهده بازدیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار دهند، وب سایت هایی را طراحی می کند. از طریق این وب سایت ها خرید و فروش کلی و تکی هم صورت می گیرد.

بهترین گزینه این است که به سایت های رسمی باتری خودرو سر بزنید. به شکل می توانید نوع تضمین شده کالا را به دست آورید. قابل ذکر است که قیمت ها در چنین فروشگاه هایی، ممکن است که پایین تر از بازار باشد. روی هم رفته، خرید از این طریق، آسان تر می باشد.

صادرات بدون واسطه باتری خودرو به قیمت کارخانه

صادرات بدون واسطه باتری خودرو به قیمت کارخانهباتری ماشین صادراتی را بدون واسطه آن هم به نرخ کارخانه خود تولیدی ها وارد بازار کرده و سپس در اختیار گروه های بازرگانی قرار می دهند تا آنان محصول را به خارج از مرزها انتقال دهند.

قابل ذکر است که نوع باتری صادراتی، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و تنوع زیادی در مدل و آمپر هم دارد. در هر حال، شرکت های گوناگونی در ایران وجود دارند که انواع باتری را تولید می کنند و آن را برای صادرات بیشتر به کشورهای همسایه ارسال می کنند. از این جمله می شود به باترین اتمی نیکان اشاره کرد.

بهترین برندهای باتری خودرو ایرانی

بهترین برندهای باتری خودرو ایرانیبرندهای معتبر مختلفی در ایران وجود دارند که کارشان تولید بهترین باتری های خودرو می باشد. آن ها از باتری های ماشین های سواری گرفته تا کامیون و تریلری را می سازند و روانه بازار می نمایند.

اصولاً شرکت هایی که در این عرصه پیشگام هستند، از مواد اولیه خوب و مرغوب استفاده می کنند که این مسئله باعث شارژ سریع و طول عمر بالای باتری ها می گردد. می توان محصولات این گونه از شرکت ها را از مراکز اصلی شان خریداری کرد و در ماشین جا به جا کرد و از آن به نحو خوبی در شرایط اقلیمی مختلفی استفاده کرد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری صبا ایرانی خریدعمده

فروش عمده باطری ماشین|پخش عمده تهران

فروش عمده باطری و فروش عمده باتری یو پی اس پخش تهران با بیشترین گارانتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان