بازرگانی نیکان باتری
خانه / صادرات باتری خودرو / صادرات باتری خودرو فابریک بارکاس

صادرات باتری خودرو فابریک بارکاس

صادرات باتری خودرو در انواع یو پی اس و خودرویی و انواع برند ها در حال حاضر انجام می گردد و بصورت مستقیم از داخل کارخانه های تولید باتری بارگیری و به بنادر و گمرک شرق و غرب کشور ارسال می گردد. یکی از این برند ها باتری فابریک بارکاس و یکی از برنامه های مهم و در حال اجرای گروه آباکو می باشد.

صادرات باطری خودرو فابریک بارکاس

باتری بارکاس، جزء کالاهای ساخته شده در ایران است که با همت و تلاش خالصانه ی کارگران عزیز و زحمت کش و با استفاده از مهارت فنی مهندسین و تجربه ی بالای مدیران، تولید شده و به بازارهای اقصی نقاط کشور و برخی کشورهای همسایه ارسال میگردد. البته درخواست و تقاضای این محصول بخاطر کیفیت خوب و عمر بالای این باتری است و کلیه ی سفارشات خرید این باتری عمدتاً بصورت تلفنی و اینترنتی انجام گردیده و حداکثر یک هفته بعد از سفارش گذاری، باتری ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
به هر حال صادرات این کالا و انواع کالاهای دیگر بعنوان محصولات غیر نفتی، باعث رونق اقتصادی بیشتر در کشور گردیده و از وابستگی اقتصاد کشور به نفت خواهد کاست.

صادرات باتری ماشین ارزان

برای صادرات هر کالایی قطعا قیمت تمام شده ان کالا و محصول حتما مورد نظر فرد و یا خریدار ان محصول در کشور مقتصد است . صادرات باتری ماشین ارزان از ایران به دلیل کم بودن  هزینه های تولیدی در دسترس تمام کسانی که کار صادرات باتری خودرو  را انجام می دهند می باشد . شما می توانید با تحویل گیری این کالا از شرکت تولیدی نسبت به پرداخت وجه بصورت مستقیم اقدام و محصول خود را دریافت نمایید .

صادرات بهترین باتری ایرانی

صادرات معمولا از بهترین محصولات هر شرکت و  یا کشور انجام می گردد . در ایران نیز محصولات تولیدی در شرکت های باتری سازی کیفیت مناسب و یژه ای دارد . البته قابل ذکر است که کیفیت بهترین باتری ایرانی را معمولا متناسب با قیمت باتری سنجیده می شود . و این موضوع باعث می شود که صادرات بهترین باتری ایرانی در کشورهای همسایه ایران و کشورهای افریقایی جذاب باشد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان