بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری یو پی اس / عرضه باتری یو پی اسEAST| قیمت فروش باتری یو پی اس

عرضه باتری یو پی اسEAST| قیمت فروش باتری یو پی اس

عرضه باتری یو پی اس EAST: شرکت یو پی اس east در سال ۱۹۸۹ تاسیس، یکی از پیشرو بالا تولید کننده منبع تغذیه و یو پی اس در چین است، داشتن سرمایه ثبت شده از ۱۷۸۹۰۰۰۰۰ RMB و یک منطقه از ۱۳۰،۰۰۰m2 تولید و با امکانات جهانی با کیفیت بالا در Dongguan و EAST حفظ رشد بازاریابی و خدمات به شبکه، در فاصله ۱۵۶ دفاتر نمایندگی در سراسر چین، و بیش از ۱۰۰ شرکای کشور و مشتریان در سراسر جهان پخش شده است.

۲۰۰۸ و ISO 14001:: EAST ISO 9001 2004 گواهی شده، با ۲۶ سال تجربه در طراحی UPS یو پی اس، تولید و فروش. که به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تأمین برق در چین، شرق موفقیت در بورس اوراق بهادار شنژن در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۴ ذکر شده است.

یو پی اس EAST ups سفارشی محصولات برای دیدار با استانداردهای مختلف بین المللی و درخواست مشتری خاص. آنها شده اند به طور گسترده ای در زمینه های مختلف، از جمله برق، حمل و نقل هوایی، ترافیک، ارسال خدمات، امنیت عمومی، آداب و رسوم، دولت و نهادهای دیگر در داخل و خارج استفاده می شود. در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰۰۰ واحد از یوپی اس اعم از VA 350تا KVA 1000در حال عرضه به مشتریان در هر ماه وجود دارد

 

مرکز عرضه باتری یو پی اس EAST

مرکز عرضه باتری یو پی اس EAST

عرضه باتری یو پی اس و پخش انواع باتری خودرو و یا قیمت باتری یو پی اس در اکثر کشورهای تولید کننده باتری و سازندگان باتری یو پی اس در دنیا توسط مراکز پخش این شرکت ها انجام می گردد.اغلب مراکز پخش زیر نظر شرکت اصلی اداره می شود ولی در مواردی هم وجود دارد که نظام توزیع و خدمات یک شرکت کاملا جدا از شرکت مادر است.
پخش باتری یو پی اس مزایای زیادی را برای خریداران عمده این محصول ایجاد می کند. داشتن تاریخ تولید جدید باتری ، امکان خرید هر نوع باطری یو پی است و همچنین لیست قیمت یو پی اس امکان انتخاب همه امپرهای باتری بر اساس نیاز در مرکز عرضه باتری یو پی اس ممکن می شود.
شهر تهران بعنوان یکی از بزرگترین مرکزپخش باتری یو پی اس مطرح است.معمولا تامین اغلب باترهای مورد نیاز شهرهای صنعتی کشور از کلات شهر و پایتخت ایران انجام می گردد.

فروش باتری یو پی اس EAST در تهران

فروش باتری یو پی اس EAST در تهران

انواع باتری یو پی اس به دلیل مصرف گسترده در صنایع ، اداره ها، بانک های و مراکز تفریحی و تجاری و البته پالایشگاهها و نیروگاههای حرارتی و برودتی ، نقشی بی بدیل در حفاظت از امنیت داده ها و حفاظت از تجهیزات گران قیمت را بعهده دارد.
نمایندگی فروش و خرید باتری ایرانی در شهر تهران وجود دارد که وظیفه خدمات رسانی و فروش یو پی اس مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها را در کل کشور بر عهده دارد.
بر اساس نیاز مشتری و خریدار باتری اقدام به تامین و اماده سازی لیست خرید باتری می شود و معمولا ارسال بار توسط باربری ها و یا اتوبوس های پایانه های باربری شهرها انجام می گردد.

مرکز فروش آنلاین باتری یو پی اس

مرکز فروش آنلاین باتری یو پی اس

اخیرا شیوه های فروش محصولات دچار تغییرات اساسی شده است. فرقی ندارد که این محصول کالایی تچاری باشد یا مصرف اداری و خانگی داشته باشد.نظام توزیع که در گذشته بیشتر بر اساس فروش حضوری و تحویل کالا انجام می شد کاملا تغییر یافته است.
فروش آنلاین باتری یوپی اس نیز براساس تغییرات توزیع کالا و خدمات هم شیوه های فروش متنوع را ایجاد نموده است.شاید بتوان بر این نکته تاکید نمود که صداقت اصلی ترین مهره در نظام فروش آنلاین محصولات است زیرا شخص خریدار بر اساس مشاهده تصویر محصول اقدام به خرید می نماید و در نهایت این فروشنده ان کالا است که باید اعتماد سازی لازم را ایجاد کند.
فروش آنلاین باتری یو پی اس هم بشدت مورد استقبال این محصول واقع شده است. بیشتر خریداران آنلاین این محصولات از شهرستان ها هستند و در حال حاضر حضور در تهران صرفا بمنظور خرید چند محصول آنهم نه بصورت عمده اساسا توجیه اقتصادی ندارد از این رو اقدام به خرید آنلاین باتری بشدت جذاب و فراگیر شده است.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی در حقیقت واگذاری مسئولیت قسمت یا تمام کاری به فرد دیگر و یا مجموعه دیگر توسط یک شرکت اصلی و مادراست که می تواند شرح وظایف تعریف شده نیز برای اعطای نمایندگی داشته باشد و یا حدود اختیار هر نماینده را با نماینده دیگرتغییر دهد.
نمایندگی فروش باتری شرکت صبا باتری انواع باتری یو پی اس را در داخل کشور تولید و تامین می نماید.نمایندگی باتری یو پی اس صبا نیز مسئولیت عرضه باتری به متقاضیان و خریداران این محصولات در سراسر کشور به انجام می رساند.
علی رقم وجود نمایندگان فروش محصولات صبا باتری در کل کشور ،ولی بیشتر خریداران این محصولات ترجیح می دهند نیازخود را از مراکز پخش باتری در تهران تامین نمایند.
شاید دلیل این موضوع کامل مشخص نباشد ولی قطعا این مزیتی رقابتی برای خریدار این محصول ایجاد می نماید و قطعا سود بیشتر در فروش مجدد این محصول را در پی خواهد داشت.

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

شاید بتوان گفت تولید محصول در اکثر کشورها کاری سخت ، چالشی می باشد و صد البته رقابت با برند های بیشماری که محصولات مشابه محصول شرکت شما را تولید کنند.هر چند دسترسی به مواد اولیه در کاهش هزینه های موثر خواهد بود ولی رقابت زیاد در این حوزه مشکلات زیادی را قطعا دارد.
تعیین قیمت باطری UPS برای شرکت کاری مشکل است زیرا این قیمت بر اساس تغییرات مواد اولیه و تغیر نرخ های جهانی فلزات و موارد دیگر تغییر می نماید . و البته وجود برندهای مختلف در این بازار نیز مشکلی دیگری در به چالش کشیده شدن قیمت های شرکت ها می باشد.
لیست قیمت باطری UPS صبا باتری و مرکز باتری یو پی اس تهران هم تحت تاثیر موارد مذکور متغییر است و براساس عوامل عنوان شده تعیین و اعلام می گردد.شایان ذکر است قیمت فروش محصولات شرکت صبا باتری به نمایندگان فروش این محصولات عددی ثابت نیز و تحت تاثیر تعداد خرید و مدت زمان همکاری متفاوت می باشد.

مرکز فروش باتری یو پی اس 4.5تا200 آمپر صبا

مرکز فروش باتری یو پی اس ۴٫۵تا۲۰۰ آمپر صبا

عرضه باتری یو پی اس وباتری یو پی اس از ۱٫۵ آمپرتا ۳۰۰۰ آمپر در بازار داخلی و خارج ایران مورد استفاده دارد.در حال حاضر فروش عمده باطری شرکت صبا باتری باتری یو پی اس بالای ۴٫۵ آمپر را توان تولید نا محدود دارد.
شرکت های داخلی ترجیح می دهند از محصولات و انواع باتری خودرویی و باتری یو پی اس صبا استفاده نمایند.دلیل این موضوع را می توان به گارانتی و قیمت خیلی مناسب این محصول نسبت به سایر رقبا و محصولات وارادتی داخل کشور است.
باتری یو پی اس ۷٫۵ امپر صبا و باتری یو پی اس ۱۸آمپر صبا از پر مصرف ترین محصولات تولیدی این شرکت است که بشدت در بازار داخلی پر طرفداراست.


[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش باطری ups 12

مرکز فروش باطری یو پی اس | فروش باطری ups 12

مرکز فروش باطری یو پی اس  با فروش آنلاین انواع باتری یو پی اس ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان