بازرگانی نیکان باتری
خانه / گارانتی باطری / عرضه و فروش باطری با گارانتی معتبر

عرضه و فروش باطری با گارانتی معتبر

باطری با گارانتی معتبر
آیا میدانید معمولا کدام باطری های ماشین شامل گارانتی معتبر شرکت اصلی هستند؟ آیا از عرضه و پخش باطری گارانتی دار چیزی می دانید؟
همانطور که می دانید یکی از نکاتی که در هنگام خرید یک باطری ماشین باید به آن، بسیار دقت و توجه کرد تاریخ ساخت باتری در کمپانی سازنده است. معمولا افراد آشنایی با نحوه خواندن تاریخ ساخت باطری ندارند و حتی شیوه کد گذاری و حک کردن تاریخ هر کمپانی متفاوت است، و خواندن این ارقام نیاز به اطلاعات زیاد و دقیقی دارد.
این مسئله سبب شد که افرادی سودجو با فروش باتری های تاریخ گذشته و کهنه سبب شوند بازار مصرف باطری ها با تلاطم ویژه ایی روبه رو شود و اغلب شرکت های سازنده باطری معتبر ضربه زیادی از این مسئله بخورند. بنابراین شرکت ها برای حل این مشکل چاره ایی برای مصرف کنندگان یافتند که مشتریان می توانند دیگر بدون هیچ تردید به خرید باطری مناسب خودروی خود در بازار بپردازند.

باطری ماشین با گارانتی در تهران

همانطور که گفته شد کمپانی های سازنده برای آرام کردن بازار باطری و جلوگیری از خرید و فروش باطری های کهنه و تاریخ گذشته شیوه فروش باطری با گارانتی های معتبر را در اختیار مشتریان قرار دارند.
اصولا تعریف باتری گارنتی دار اینطور است: باطری ایی که در هنگام فروش به مشتری این اطمینان را به مشتری بدهد که در مدت زمان لازمی بعد از فروش و نصب روی خودرو چنانچه هر مشکل و خرابی در باطری بوجود آمد امکان برگشت و تعویض آن بدون پرداخت هزینه ای برای مصرف کننده باطری میسر باشد.
در اوایل تعداد کمی از شرکت ها توانستند همچین امتیازی را در هنگام فروش به مشتریان بدهند. و تولید کنندگانی که از این شیوه فروش بر خوردار بودند توانستند علاوه بر فروش بیشتر در بازار اسم و رسم خاصی را در بین مشتریان دست و پا کنند.
امروزه اکثر شرکت های داخلی و خارجی معتبر همچین امتیازی در هنگام فروش دارند و فقط تفاوت آنها در مدت زمان گارانتی است. مصرف کنندگان باید توجه کنند فقط از فروشگاه و مراکزی اقدام به خرید کنند که محصول و کالای خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر عرضه می کنند.

قیمت باطری ماشین با گارانتی

گارانتی باطری در تعیین قیمت باطری ماشین خیلی اهمیت دارد . به دلیل به اعتماد شدن برخی از مصرف کنندگان باتری ایرانی به باتری های داخلی به دلیل خرابی این محصول در طی دو سال اول بعد خرید موجب شده که گرایش مصرف باتری خارجی افزایش یابد.
گارانتی باطری می تواند این تغییر خواست مشتری را عوص نموده و مجدد به سمت محصولات داخلی تغییر دهد.
با فروش باطری با گارانتی مشتری اطمینان از کیفیت باطری حصول می نماید و این موضوع در خرید های بعدی و همچنین تشویق دیگران به خرید باتری داخلی بسیار موثر می باشد.

گارانتی صبا باتری تضمینی

شرکت صبا باتری با گارانتی محصولات خود و همچنین افزایش کیفیت توانسته است فروش خود در تمامی نقاط ایران گسترش دهد و هم اکنون  باتری واریان در تمامی کشور وجود دارد.
یکی از دغدغه های اصلی بنک داران خرید عمده باتری ماشین از نحوه خدمات شرکت تولیدی می باشد . به نحوی که ممکن است این موضوع علی رغم اینکه سود کمی برای انها داشته باشد ولی به دلیل اینکه خریداران باتری اصرار به خرید باتری با گارانتی دارد مجبور و به تامین و فروش این نیاز مشتری باشد.

قیمت باطری واریان ۷۴ آمپر با گارانتی

باطری واریان ۷۴ معمولا یکی از باتری های کم مصرف در بازار باتری های تولیدی خارجی و داخلی در کشور ما است . این محصول بیشتر در خودروهای ۴۰۵ ، پارس ، سمند که در ان مصرف کننده های دیگری در خودرو وجود دارد استفاده می شود.
با توجه به این موضوع که با افزایش امپر باتری هزینه خرید باتری نیز افزایش می یابد پس داشتن گارانتی برای یک باتری اولویت اول خرید برای مشتری است .

قیمت باطری ماشین صبا باتری

قیمت باطری ماشین صبا را با گارانتی اصالت کالا را می توانید در نمایندگی فروش این محصولات خرید نماید.شرکت صبا باتری به عنوان بزرگترین تولید کننده باتری در کشور مطر ح می باشد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان