بازرگانی نیکان باتری
خانه / فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان | خرید و فروش عمده باتری ماشین

فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان | خرید و فروش عمده باتری ماشین

 باتری یکی از قطعات اصلی خودرو است که نقشی استراتژیک را در خودرو ایفا نموده و نوع با کیفیت مطلوب آن در عملکرد خودرو تاثیر بسزایی داشته است. این محصول در بازار در انواع برند و مدل عرضه می شود که هر کدام دارای سایز و ولتاژ مختلفی است.  باتری نیکا یکی از باکیفیت ترین و مرغوبترین باتری را ارائه می کند که به دلیل عملکرد خوبی که داشته با استقبال خوبی از طرف مشتریان روبرو بوده است. باتری خودرو در بازار به دو صورت حضوری و اینترنتی عرضه می شود که فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان این محصول را عمده و آنلاین باکیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کنند.

فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان | خرید و فروش عمده باتری ماشین

تولید کننده انواع باتری ماشین در ایران

تولید کننده انواع باتری ماشین در ایرانتولیدکننده انواع باتری ماشین در ایران با ایجاد نظام مدیریت کیفیت و توانمندی علمی و تخصصی نیروی انسانی خود توانسته در این بازار رقابتی انواع باتری را با کیفیت مطلوب وارد بازار کند و با ارتقای مهارت و دانش کارکنان و با استفاده از تیم تحقیق و توسعه و با نوآوری و عزم جدی در رقابت با برندهای خارجی می باشد.

این تولید کننده توانمند توانسته انواع باتری ماشین سواری و سنگین را با بالاترین سطح کیفی وارد بازار کند و با بهره گیری از سیستم آزمایشگاهی محصولی را مطابق با استانداردهای ملی با نشان مرغوبیت کالا تولید و عرضه می کند.

تولید کننده اصلی ترین تامین کننده این باتری ها در سطح کشور است و در راس بازار قرار دارد و با رهبری بازار با جوامع مختلفی در ارتباط بوده و نقش وسیعی در این عرصه ایجاد می کند و با عملکرد درست در این زمینه به بهترین نحو ممکن نیاز بخش های مختلفی از بازار را تامین می کند.

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان در نقاط مختلف کشور وجود دارد و مشتری می تواند با مراجعه به این مرکز باتری را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و بدون واسطه تهیه کند. این مرکز علاوه بر فروش، راهنمایی های کاملی را در مورد انواع باتری و برندهای آن در اختیار مشتری قرار می دهد تا او بتواند با اطمینان بیشتری خرید کند.

نمایندگی باتری ماشین عرضه کننده عمده است که با پشتیبانی از برند خود با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی این محصول می پردازد. همچنین با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارد به تولید هر چه بهتر و بیشتر این محصول و عرضه آن در سراسر کشور کمک می کند.

نماینده با حضور فعال در این عرصه و قبضه بخش هایی از بازار جهت کسب سهم بیشتر از بازار در تلاش بوده و سعی می کند باتری را با بهترین قیمت در دسترس مشتری قرار دهد و با شناخت کم و کیف بازار به رفع نیاز مشتریان می پردازد.

فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان در کشور

فروشگاه آنلاین باتری خودرو نیکان در کشورفروشگاه باترین خودرو نیکان در کشور به صورت آنلاین نیز انواع مدل های مختلف این محصول را در معرص فروش قرار داده و مشتری می تواند با مراجعه به این سایت ها انواع مدل ها را به طور کامل دیدن نموده و با مقایسه قیمت ها و نمونه های مختلف آن انتخاب خوبی داشته باشد.

خرید باتری نیکان به صورت آنلاین بسیار با صرفه و کم هزینه است چون بدون صرف هزینه حمل و نقل و بدون طی کردن مسافت زیاد تهیه می شود. این مرکز انواع باتری اتمی نیکان و اسیدی مخصوص خودروهای سبک و سنگین را با بهترین قیمت ارائه می کند.

ماشین آلات سنگین مانند کامیون ها از باتری خودرو با ولتاژ ۲۴ ولت استفاده می کنند ولی در ماشین های سبک از باتری ۱۲ ولتی بکار می رود. به طور کلی ماشین آلات سنگین از باتری ۹۰ تا ۲۵۰ آمپری استفاده می کننده ولی خودروهای سبک از باتری ۳۵ یا ۵۰ آمپری استفاده می کنند.

مرجع خرید عمده انواع باتری خودرو

مرجع خرید عمده انواع باتری خودرودر مرجع خرید باتری ماشین به صورت عمده می توان این محصول را در انواع مختلف برند و مدل تهیه نمود و به دلیل تنوعی که در سبد کالایی آنها وجود دارد پاسخگوی هر سلیفه ای و بودجه ای بوده اند و در نتیجه مشتری در این مرکز حق انتخاب بالایی خواهد داشت.

در این مرکز به دلیل اینکه باتری به صورت مستقیم عرضه می شود قیمت ها بسیار مناسب بوده و استقبال زیادی از اجناس آنها می شود و در مراکز استان ها این مرکز به چشم می خورد که فروشندگان آن در رقابت با هم بوده و سعی می کنند با فروش این محصول با قیمت مناسب از دیگر رقبا پیشی بگیرند.

باتری فروشی تهران نیز در بازار بزرگ تهران به چشم می خورد که به علت عرضه باتری باکیفیت و قیمت مناسب توجه مشتریان را به خود جلب نمود و از بازار داغی برخوردار می باشد.

لیست قیمت باتری خودرو نیکان در بازار

لیست قیمت باتری خودرو نیکان در بازارلیست قیمت باتری ماشین خودرو نیکان در بازار را می توان از سایت های فروش و یا مراکز اصلی بدست آورد چون آنها قیمت بروز انواع باتری را در معرض دید عموم قرار می دهند. قیمت باتری ماشین بر اساس کیفیت مختلف است و هر چه درجه کیفیت باتری بالاتر باشد قیمت آن گرانتر خواهد بود

قیمت باتری نیکان به مشخصه هر مدلی از آن نیز بستگی دارد و هر خودرویی نوع مخصوصی از آن را استفاده می کند. باتری خودرو در هر مدلی با مشخصات فنی متفاوتی تولید می شود و از جمله عواملی که در قیمت آن دخیل هستند آمپر، نوع باتری، شرکت سازنده باتری می باشد.

لذا هر چه آمپر آن بالاتر بوده مسلما قیمت آن گرانتر خواهد بود. در بازار باتری های مناسب کره ای و ایرانی است که قیمت نوع کره ای گرانتر خواهد بود. باتری در بازار اکثرا در دو نوع اسیدی و اتمی عرضه می شود که نرخ اتمی گرانتر است و همین مدل اتمی نیز با توجه به ولتاژ و آمپراژ و سایز قیمت های مختلفی خواهد داشت. 

مراکز پخش عمده باتری ماشین در کشور

مراکز پخش عمده باتری ماشین در کشورمراکز پخش عمده باتری ماشین در کشور در وسعت بالایی از بازار وجود دارد و انواع باتری را به صورت تخصصی در مناطق گسترده ای از کشور عرضه می کند و با کانال های توزیعی که در بازار دارد انواع برندهای ایرانی و خارجی این محصول را در هر منطقه ای در دسترس مشترین قرار می دهد.

توزیع کننده در بازار باتری ماشین در کار نگهداری حجم بالا این محصول و حمل و نقل و فروش آن می باشد و با توجه به نیاز های تلویحی و تشریحی مشتریان و توجه به اصل مشتری مداری سعی می کند باتری را با بهترین قیمت ارائه دهد.

فروش باتری نیکان در بازار اکثرا به دو صورت عمده و خرده توسط مراکز مختلفی انجام می شود و هر کدام عرضه کننده با واسطه و بدون واسطه بوده و هر کدام نیز خریداران خاص خود را خواهد داشت.

خریدار باتری ماشین ارزان قیمت

خریدار باتری ماشین ارزان قیمتخریدار خرده باتری رانندگان انواع خودرو سبک و سنگین هستند که مدل متناسب با خودروی خود را خریداری می کنند و خریداران عمده واسطه ها و دلالان اند که در کار خرید و فروش این محصول را بر عهده دارند قبل از خرید باید اطلاعات کافی را از انواع باتری ها و برندهای معتبر آن داشته باشند.

مثلا بدانند که در باتری اتمی سه چشمه سبز، مشکی و سفید وجود دارد که نوع سبز رنگ نشان دهنده شارژ کامل، نوع مشکی رنگ نشان دهنده افت شارژ و نوع قرمز رنگ نشان دهنده کاهش سطح الکترولیت باتری است و حین خرید رنگ سبز باید روشن باشد.

حین خرید توجه نمود از تاریخ تولید باتری بیش از شش ماه نگذشته باشد چون باتری بعد از شش ماه صفحات آن سولفاته خواهد شد. باتری های ایرانی ۱۲ تا ۱۸ ماه گارانتی داشته و باتری های کره ای شش ماه تا یک سال گارانتی دارد و باید حین خرید به گارانتی توجه نمود. همچنین باید با نشان استاندارد ملی و جهانی در باتری نیز باید توجه کرد.

خرید آنلاین باتری ماشین UPS نیکان

خرید آنلاین باتری ماشین UPS نیکانخرید آنلاین باتری ماشین UPS نیکان یکی از راحت ترین و بروز ترین روش های خرید است که طرفداران زیادی در کشور دارد و برای کسانی که رفتن به بازار برای آنها ناممکن است این روش خرید بسیار با صرفه و بدون دغدغه و راحت خواهد بود.

در سایت های فروش علاوه بر خرید و فروش UPS خدمات گسترده ای ارائه می شود و مشتری می تواند از انواع برندها و مدل های پتو اطلاعات کاملی کسب نموده و بعد اقدام به خرید انواع باتری ماشین خارجی و ایرانی به صورت خرده و عمده کند.

بازار باتری ماشین کره ای و ایرانی در فروشگاه های مجازی بسیار داغ بوده و از استقبال خوبی برخوردار است. در گذشته باتری ها همه از نوع اسیدی بود و تنوع زیادی در برندها وجود نداشت ولی امروزه شاهد عرضه طیف گسترده ای از انواع برند و مدل هایی از باتری هستیم.

صادرات باتری ماشین ایرانی به بازار خارجی

صادرات باتری ماشین ایرانی به بازار خارجیصادرات باتری ماشین ایرانی به بازارهای خارجی باعث پیشرفت و شکوفایی کشور بوده و بسیار رو به گسترش بوده و کشورهای زیادی هستند که از ایران آن را خرید می کنند. برخی از کشورهای همسایه و برخی کشوهای آسیای میانه از خریداران باتری ایرانی باواسطه و بدون واسطه بوده اند.

صادرات توسط شرکت های تولید کننده انجام می شود که از اهداف بلند مدت آنهاست و مازاد بر تولید خود را در بازارهای بین المللی عرضه می کنند و تجار و بازرگانانی که در کار بازاریابی و خرید و فروش باتری در بازارهای خارجی هستند نیز صادرات باتری را عهده دار می باشند.

صادرات بهترین باتری ماشین در بازار سودآوری خوبی برای تاجر داشته و باعث رونق اقتصادی و ارزآوری برای کشور بوده و این مهم بر اساس قوانین صادراتی و مجوزات گمرکی انجام پذیرفته و صادرات جایگاه برند شاخص را در بازارهای خارجی حفظ نموده و سبب می شود این برند در این بازار حرفی برای گفتن داشته باشد.

انواع مختلف باتری خودرو نیکان در بازار

انواع مختلف باتری خودرو نیکان در بازار

  • باتری ماشین اسیدی به گونه ای طراحی و تولید شده که باید استفاده کننده چگالی الکترولیت و میزان آن را بررسی نموده و آن را شارژ کند و هر چند وقت یکبار باید به باتری آب مقطر یا الکترولیت اضافه کند. باتری اسیدی دارای ۶ محفظه است که تعدادی صفحه سربی با بار مثبت و منفی در درون هر محفظه وجود دارد و به وسیله اتصال دهنده ای این صفحات به هم متصل شده اند و هر کدام ۲ ولت برق را تولید می کند به همین دلیل این باتری ها با نام ۱۲ ولتی می شناسند.
  • باتری اتمی ماشینی نیازی به سرویس و نگهداری نداشته اند. باتری اتمی علاوه بر اینکه به نگهداری نیاز ندارد دارای عمر مفید طولانی تری است و به دلیل غیر قابل تخلیه بوده هرگز آب از آن خارج نخواهد شد و در صورتی که در مدت طولانی از خودرو استفاده نشود شارژ خالی نخواهد کرد. مثلا در صورتی که یک ماه از خودرو استفاده نشود تنها دو درصد شارژ خالی می کند.

مشخصات بهترین باتری ماشین در بازار

مشخصات بهترین باتری ماشین در بازار

  • باتری با کیفیت در استارت زدن خودرو تاثیر بسزایی دارد و استارت را راحت می کند.
  • هر باتری دارای آمپر مختلفی است و حین خرید باید به آن توجه نمود و در هر خودرویی نیز باتری با یک آمپر مشخص استفاده می شود تا بتواند انرژی برق لازم را به قطعات برساند و در صورتی که در خودرو سیستم صوتی قوی استفاده می شود باید باتری با آمپر بالا استفاده شود.
  • اندازه باتری نیز از مواردی است که باید به آن توجه شود چون هر مدلی از باتری دارای ابعاد مختلفی است و در هر مدل خودرویی از باتری با سایز مختلف استفاده می شود. در هر خودرو محفظه ای برای قرار گرفتن خودرو در نظر گرفته است که باید با توجه به اندازه محفظه باتری به همان اندازه انتخاب شود.
  • تاریخ تولید باتری بر روی آن ذکر شده است و باید به آن توجه نمود.
  • در ایران باتری های مختلف ایرانی و خارجی عرضه می شود که نوع ایرانی و کره ای آن دارای کیفیت خوبی است.

فروشنده جدیدترین باتری های ماشین نیکان

فروشنده جدیدترین باتری های ماشین نیکانفروشنده جدیدترین باتری های ماشین نیکان با شناخت بازار و تحقیق در مورد جدید ترین باتری ها و بالا بردن علم خود بروز ترین و پیشرفته ترین مدل ها را عرضه می کند و سعی می کند علاوه بر کسب سود خود جهت کسب رضایتمندی مشتری عمل کند.

 باتری خودرو جدید دارای عمر طولانی تری بوده و به محافظت کمتری توسط راننده نیاز مند بوده و سازگار با محیط زیست می باشد. در این مراکز می توان انواع باتری پژو نیکان، باتری پراید و باتری خودروهای سنگین را تهیه نمود.

فروشنده باتری به صورت پراکنده و متمرکز در سطح شهر وجود دارد که با حضور فعالی که دارد بخش اعظمی از بازار را در دست گرفته و بنابر شغل خود به خرید و فروش این محصول می پردازد و با نقش بسزایی که در این عرصه دارد به رفع هر چه بهتر و کامل تر نیاز مشتریان به بهترین نحو می پردازد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باطری ماشین صبا باتری

ارزان ترین مدل باطری ماشین

ارزان ترین مدل باطری ماشین کدام نوع باتری هست؟ کدام گزینه برای خرید بهتر هست …

باتری یو پی اس راک پاور

قیمت باتری یو پی اس راک پاور | بهترین باتری یو پی اس ۱۲

قیمت باتری یو پی اس راک پاور از برندهای مطرح تولید انواع باتری یو پی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان