بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری تهران / فروش باتری ماشین|نمایندگی فروش باتری تهران

فروش باتری ماشین|نمایندگی فروش باتری تهران

فروش باتری ماشین در صورت تحویل مستقیم از شرکت آمپری چند است ؟ برای خرید و فروش باتری ماشین بصورت عمده به چه صورت می توان اقدام کرد و از کجا می توان باتری ماشین با قیمت مناسب و البته بصورت عمده تهیه کرد . خرید مستقیم باتری ماشین از صبا باتری چقدر با خرید باتری ماشین از نمایندگان فروش باتری ماشین صبا اختلاف دارد؟

همانگونه که مستحضر می باشید باتری ماشین با تامین برق مورد نیاز استارتر ماشین و با به گردش درآوردن میل لنگ موتور هر خودرو موجب روشن شده خودرو می شود . به محض روشن شدن خودرو برق مورد نیاز سیستم سوخت رسانی و سیستم جرقه خودرو و دیگر مصرف کننده های داخل خودرو ، از دینام یا آلترناتور ماشین تامین می گردد .بنابراین تا هم اکنون هیچ وسیله دیگری بمنظور راه اندازی ماشین و تامین برق مدار استارت خودرو حتی در کمپانی های بزرگ خودرو سازی دنیا وجود ندارد و استفاده از باتری ماشین برای تمامی خودرو های بنزینی و دیزلی و هیبریدی و گازی امری است اجتناب ناپذیر . اما تفاوت هایی در ساختار باتری خودرو در کشورهای مختلف وجود دارد واین موضوع به دلیل تکنولوژی متفاوت این کشور در تولید باتری ماشین است .

انواع باتری های موجود در بازار را می توان به شرح ذیل دسته بندی نمود .

  • باتری های سرب اسید
  • باتری های سرب اسید کلسیم
  • باتری های ژله ای

نمایندگی فروش باطری ماشین صبا باتری جنوب تهران

 

نمایندگی فروش باطری ماشین صبا باتری جنوب تهران

نمایندگی فروش باتری جنوب تهران در فروش و عرضه انواع محصولات شرکت های تولیدی باتری نقشی مهمی دارند . باتوجه به تامین باتری مستمر برای این نمایندگان شرایط ویژه ای برای فروش محصولات خود با قیمت خیلی مناسب به مشتریان خود دارند . شاید یکی از دلایل اصلی این نزدیک بودن این نمایندگی به شرکت تولیدی باشد .
موضوع دوم اینکه تعداد مصرف کننده باتری در تهران به دلیل تمرکز بالایی جمعیت ساکن دراین کلان شهر باعث شده که میزان مصرف و سفارش محصول از شرکت مادر زیاد است و البته افزایش خرید یک محصول باعث گرفتن تخفیف های در فروش می گردد.این موضع گاها اینقدر تاثیر گذار در قیمت نهایی است که در برخی مواقع فروشندگان این محصولات کالاهای خود را زیر قیمت بازار عرضه می کنند که البته موجب ضرر و زیان احتمالی سایر نمایندگان فروش خواهد بود .
دلیل اصلی خیلی از بنک داران فروش و پخش انواع باتری از تهران ، دلایل مذکور بود که البته همیشه قیمت خیلی مهم در خرید و فروش یک کالا است و حاشیه سود خوب منوط به قیمت خرید خوب است نه قیمت فروش خوب.

نمایندگی فروش باطری ماشین صبا باتری

ساختار فروش در شرکت های تولیدی انواع محصولات و لوازم یدکی و حتی مواد غذایی متفاوت است .سیاست های فروش شرکت برگرفته از شرایط اقتصادی کشورها و همچنین میزان عرضه و تقاضای محصولات تدوین و پس از تایید در داخل شرکت ، پیاده سازی و اجرا می گردد.
نمایندگی فروش باطری ماشین صبا باتری جزء همین قواعد و قوانیی است که این شرکت در راستای فروش محصولات خود بر اساس آن نظام توزیع محصولات خود را مدیریت و محصولات خود را به مشتریان عرضه می کند.

قیمت باطری ماشین اینترنتی صبا باتری

قیمت باطری ماشین درکشور ما بر اساس نظام عرضه و تقاضای موجود آن تعریف و تعیین می گردد . در این میان موضوع آشکار در فروش محصولات شرکت های ، قیمت باطری ماشین است . قیمت و کیفیت محصولا عامل اصلی تعیین کننده استقبال و فروش یک محصول در بین رقبا و تصاحب سهم زیادی از بازار است .
فروش اینترنتی باتری صبا باتری یکی از روش های نوین کاهش هزینه های فروش و در نتیجه دسترسی بیشتر به بازار و بدست اوردن سهیم بیشتر در فروش محصول است .اغلب شرکت ها با اجرای فروش اینترنتی و یا فروش محصول اینترنتی توسط نمایندگان این شرکت توانسته است سقف تولید خود را حفظ کنند.

نمایندگی فروش باطری صبا باتری شیراز

باطری صبا باتری در شیراز نمایندگان متعددی دارد . البته شهر شیراز به دلیل فاصله کم تا بندر انواع باتری های خارجی نیز در این شهر وجود داد . مشتریان خرید باتری کره ای در سالهای اخیر مشکلات متعددی در تامین قیمت مناسب باتری کره ای داشته اند و علاوه بر تامین با قیمت بالا ، نکته خیلی مهم در این موضوع کیفیت باتری خریداری شده است .
این موضوعات باعث شده است شهر شیراز و استان فارس نمایندگان متعددی برای فروش انواع باتری صبا داشته باشد . ولی باین این وجود تعداد زیادی از بنکداران این شهر و این استان باتری مورد نیاز خود را از نمایندگی فروش باتری تهران تهیه می کنند.

شاید یکی از دلایل این موضوع امکان تامین باتری ماشین با قیمت ارزان از تهران نسبت به شهرستان های دیگر باشد .

قیمت باتری ماشین پوما عمده

شرکت باتری سازی پوما یکی از بزرگترین و معرفت ترین تولید کننده این محصول در کشورهای دنیا است . این شرکت با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دینا توانسته است با شناخت کامل از نیاز بازار اقدام به تهیه محصولی با کیفیت نماید .
گواه این موضوع را می توان به انواع باتری های تقلبی پوما در بازار دانست . متاسفانه با برند شدن یک کالا سودجویان اقدام به تولید این محصول با شکل کاملا یکسان با باتری اصلی نموده که این موضوع باعث ضرر و زیان زیاد در صورت خرید این باتری ها می گردد.
قیمت باتری پوما در بازار ایران خیلی گرانتر نسبت به محصولات دخلی است و جدا از این موضوع عدم آگاهی مصرف کننده این محصول از این موضوع ضرر ریالی را حتما برای خریدار در پی خواهد داشت . نکته خیلی مهم در تهیه این برند با کیفیت مناسب ، فقط خرید از فروشگاههای معتبر می توانید این امنیت خاطر را برای شما فراهم نماید.

قیمت باتری ماشین کره ای پخش عمده

قیمت باتری در پخش عمده آن در فروشگاههای مختلف عرضه مستقیم و اینترنتی این محصول متفاوت است .برای باتری های کره ای نیز در نقاط مختلف کشور تامین می گردد و فروش عمده باطری این محصول نیز وجود دارد ولی نکته قابل توجه اگاهی داشتن از زمان تولید این محصول و همچنین میزان خواب این محصول در انبار است .
باتوجه به اینکه قیمت این محصول در بازار خیلی گرانتر است محصولات داخلی است ، عدم آگاهی از این موضوع ۱۰۰% برای خریدار زیان ایجاد می کند .
البته ممنوعیت وارادت کالا به کشور نیز دلیلی دیگری در گران بودن و بی کیفیت شدن این محصول در زمان تحویل است . لازم به ذکر است شرایط نگهدار باتری بسیار حائز اهمیت است که در صورت عدم رعایت ان کارایی باتری با میزان هزینه خرید ان اصلا برابری و خرید اقتصادی و بصرفه نخواهد بود.

قیمت باطری فرسوده کیلویی

قیمت باتری ماشین بدون دریافت باتری کهنه

باتری مستعمل و کهنه خودرو با بازیافت مجدد قابل استفاده در تولید باتری های جدید است البته سرب بدست امده از بازیافت باتری فرسوده نیاز به تنهایی محصولی صادراتی محسوب می گردد و طرفداران زیادی در خارج از کشور دارد.
۹۸% درصد انواع باتری اتومبیل قابل بازیافت است . بنابراین شرکت های تولیدی باتری مجبور به تامین باتری فرسوده می باشند . البته این موضع درکاهش هزینه های تولید این شرکت ها نیز تاثیر زیادی دارد و دقیقا به همین دلیل برخی از شرکت های لازم به تحویل باتری کهنه را شرط تحویل باتری نو می دانند .
البته نمایندگان خرید باتری از این شرکت ها هم می توانند با دریافت سرب کارگاهی و تحویل به شرکت تولیدی تعهد خود را انجام دهد . که این موضوع نیز به دلیل تغییرات قیمت محدودیتی متعددی ایجاد می کند.

قیمت باتری ماشین صبا باتری

قیمت باتری ماشین صبا باتری

شرکت تولید باتری صبا یا شرکت توان محصولات متفاوتی تولید و با بازار عرضه می کند . محصولات این شرکت شامل انواع باتری ماشین سبک و انواع باتری ماشین سنگین و همچنین انواع باتری های یو پی اس و مخابراتی است .
قیمت باتری ماشین صبا باتری معمولا مناسب تر از سایر باتری های موجود در بازار است و این نه به دلیل کیفیت پایین محصولات این شرکت است ، بلکه همانگونه که مستحضر هستید دلیل این موضوع تعداد تیراژ یا تعداد تولید بالای این محصول توسط شرکت است و که توانسته است با افزایش تولید هزینه های تولید باتری را کاهش و بنابراین قیمت باتری ماشین ارزانتر نسبت به سایر شرکت های و داخل و حتی خارج به بازار و نمایندگان فروش خود عرضه کند.

قیمت باتری ماشین واریان ۶۶

باتری واریان ۶۶ یکی از محصولات پرمصرف اغلب خودروهای سواری داخلی است که عمر مفید ان معمولا حدود ۲٫۵ تا ۳ سال است .
باتری واریان به لحاظ قیمت و کیفیت در سالهای اخیر توانسته است نظر خریداران این محصول را به خود جلب کند . البته محصولات مشابه دیگری در بازار وجود دارد که می تواند جایگزین ان شود ولی هماهنگونه که به استحضار رسید ارتقای کیفیت این محصول توان رقابت از سایر برند ها را گرفته  است .
یکی از بزرگترین در دلایل محبوبیت باتری واریان ، قیمت باتری ماشین مذکور است .
و نکته خیلی مهم دیگر در این خصوص این محصول نیز گارانتی این محصول است که در صورت خرابی ان نمایندگان فروش این محصول اقدم به تعویض این محصول و تحویل باتری نو به مشتری توانسته است جلب نظر عموم جامعه را در سراسر کشور کسب نمایند.
به همین دلیل شما در تمامی شهرهای و حتی روستاهای کشور می توانید برند واریان در فروشگاهها و همچنین لوازم یدکی فروش های شهر های کوچک  قیمت باطری مناسب را مشاهده کیند.

نمایندگی فروش باطری ماشین شادن عمده

باطری شادن یکی از باکیفیت ترین باتری های موجود در بازار لوازم مصرفی خودرو است . این باتری محصول شرکت وایا باتری است و در زمانی کوتاهی  با کیفیت مطلوب خود توانسته است سهم مناسبی از بازار باتری کشور را دراختیار بگیرید .
باطری شادن در امپر های ۵۰ الی ۲۰۰آمپر تولید شده است که البته باتری های سینگین این برند اتمی می باشد.
خودروهای سنگین به دلیل استفاده مستمر از وسیله نقلیه استهلاک بالایی دارد و با توجه به اینکه محدوده تردد این خودروها بیشتر بیرون از شهر ها است . در صورت خرابی خودرو ناشی از عدم عملکرد باتری شرایط برای امداد رسانی به این خودروهای خیلی مشکل است .
برای خودروهای سنگین توصیه می گردد از باتری های با کیفیت استفاده گردد که حداقل این موضوع زمان تعویض باتری را به تاخیر می اندازد و خیلی مهم تر از ان اسوده خاطری که برای راننده خودرو سنگین است که به دلیل کیفیت بالای ان بهمراه خواهد داشت.

نمایندگی فروش باطری ماشین آذر عمده

باتری آذر که قیمت فروش آن نیز در حدود باتری صبا است کیفیت متوسطی به نسبت قیمت ان دارد و می توان خرید اینترنتی باتری را انجام داد.
طی سالهای اخیری باتری آذر با برندهای متعدد خود توانسته است نظر مصرف کنندگان باتری خودرو رو به خود جلب نماید و البته حاشینه سود خوبی نیز برای نمایندگان این شرکت داشته است .
محصولات این شرکت با برند های ویگور ، آذر و چند برند دیگر در بازار موجود است .
این شرکت معمولا برای تحویل محصولات خود باتری کهنه تحویل نمی گیرد و این موضوع تا حدودی در افزایش فروش محصولات ان موثر بوده است. زیرا تامین و جابجایی باتری فرسوده متحمل و هزینه های زیادی می باشد و این جابجایی هزینه های حمل را بهمراه دارد و افزایش هزینه موجب کاهش سود و افزایش نهایی محصولات تولیدی شرکت خواهد شد.

فروش باطری ماشین با دریافت باتری کهنه

فروش باطری ماشین در شهرهای مختلف قیمت های متفاوتی دارد .
در هنگان فروش هر باتری بصورت تکی باتری فرسوده تحویل گرفته می شود و این باتری فرسوده با نرخ روز قیمت و ارزش ان از باتری اصلی کسر می شود و خریدار قیمت نهایی را با کسری قیمت باتری فرسوده به فروشنده پرداخت می کند.
اهمیت این موضوع در کاهش هزینه ایجاد شده برای خریدار و مصرف کننده اصلی انواع باطری خودرو است .
در صورت عدم امکان بازیافت باتری کهنه ماشین خریدار مجبور به پرداخت کل مبلغ خرید بود که در این صورت برای خرید یک باتری ۶۶ آمپر می بایستی رقمی حدود ۴،۸۰۰،۰۰۰ ریال پرداخت می نمود.
کشور ایران به لحاظ تعداد خودرو موجود و مصرفی بودن باتری خودرو پتانسیل خوبی در بازیافت باتری فرسود دارد .که البته این موضوع با صادرات انواع شمش های سرب به تجارت پرسود تبدیل می شود و ارز اوری خیلی خوبی نیز برای کشور دارد.
جدا از بازیافت باتری فرسوده می توان به منابع غنی سرب در کشور اشاره کرد که همه این موارد ما در تامین سرب مورد نیاز کشور و حتی صادرات این محصول به کشورهای دنیا مطرح کرده است .کشورهای زیادی سرب مورد نیاز خود را از بازار جهانی تامین می کنند و ما می توانیم سرب و یا باتری فرسوده برای این کشور ها ارسال نماییم.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باطری دلکور

نمایندگی رسمی باطری دلکور اصل کره ایی

نمایندگی رسمی باطری بهترین مارک باطری اتمی کره ای و نمایندگی باطری دلکور درتهران با ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان