بازرگانی نیکان باتری
خانه / فروش عمده باتری / فروش عمده باطری ماشین

فروش عمده باطری ماشین

فروش عمده باطری ماشین یا بهترین راه خرید عمده باتری خودرو کدام راه است؟ آیا می توان باتری خودرو را به صورت عمده و از اینترنت خریداری کرد؟ قیمت باطری ماشین صبا در فروش عمده باطری چقدر است؟سود فروش عمده باطری ماشین با پخش عمده باطری ماشین در اهواز و مراکز استان های چقدر است؟در نمایندگی باتری قیمت باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه نیز انجام می گردد.

فروش عمده باطری

آیا باطری ماشین یک قطعه مصرفی در خودرو است؟

باتری خودرو امروزه یکی از نیازهای اساسی خودرو و یک قطعه مصرفی در ماشین است که عدم توجه به آن برای شما بسیار گران تمام خواهد شد، باتری اتمی را به راحتی می توانید بازرسی کنید، کافی است رنگ نشانگر باتری یا همان چشمی را نگاه کنید، رنگ سبز یعنی باتری وضعیت خوبی دارد، رنگ سیاه یعنی باتری نیاز به شارژ دارد و رنگ سفید یعنی شما باید باتری نو خریداری کنید.

برای خرید بهترین باتریهای بازار بصورت عمده  نیز می توانید خرید اینترنتی انجام دهید و این این باعث می شود که براحتی به بهترین کیفیت باتری ماشین و بهترین قیمت باتری ماشین از شهر خودتان که هر جای ایران عزیز هستید دسترسی داشته باشید.هم چنین در مرکز فروش عمده باطری ماشین این امکان برای شما فراهم می شود که با اطمینان از صحت عملکرد قطعات مرتبط  با باتری ماشین مثل دینام یا الترناتور ، استارت و کابل های مرتبط به باتری عملکردی بهتری برای خودرو شما فراهم شود.

 فروش عمده باطری

مزایای خرید و فروش عمده باطری ماشین در اینترنت؟

  1. خرید و فروش عمده باتری در اینترنت سود بیشتر برای خریدار باتری دارد.
  2. فروشگاه یا فروشنده اینترنتی حداقل هزینه انبار داری را پرداخت می نماید.
  3. هزینه حمل باتری ماشین باتری تا مقصد برای خریدار بسیار کم هزینه خواهد بود .
  4. در حال حاضر اغلب باتری فروش ها خرید خود را از اینترنت و با قیمت مناسب و رقابتی انجام می دهند.
  5. تامین باتری در فروشگاه اینترنتی مستقیم از شرکت انجام می شود.
  6. در اینترنت امکان دریافت باتری با تاریخ روز برای مشتری فراهم می شود .

فروش عمده باطری خودرو در تهران

فروش عمده باطری خودرو در تهران و استان های هم جوار بصورت پالتی انجام می گردد. ۴ شرک بزرگ تولید باتری خودرو و باتری یو پی اس کشور در استان های مرکزی واقع شده است .معمولا خریداران عمده باتری در سراسر کشور بصورت پالتی باتری خرید می کنند و از شرکت باتری ساز از جمله شرکت صبا باتری بارگیری انجام می شود .

پخش عمده باطری خودرو

پخش عمده باطری خودرو

پخش عمده باطری خودرو توسط نمایندگان فروش باتری شرکت های تولید باتری ایران مثل شرکت صبا باتری ، آذر باتری و برنا انجام می گردد. معمولا باتری سازان و باتری فروشان تامین عمده باطری خودرو را از نمایندگان این شرکت ها تامین می کنند. در بیشتر موارد تحویل باتری نو بدون تحویل فرسوده است .
سود فروش باتری ماشین در خرید باتری با قیمت مناسب است . شما می تواند با تامین باتری مورد نیاز در شهرستانها از ما بیشترین سود باتری را در فروش تکی باتری با داغی و یا در پخش باتری ماشین بدون داغی داشته باشید.

سود فروش باطری ماشینسود فروش باطری ماشین

سود فروش باطری ماشین بستگی به کیفیت باتری ، نوع خودرو و محل فروش باتری دارد. بنابراین تعین سود در محل های مختلف متفاوت است.معمولا سود فروش باتری ماشین در فروش تکی و تحویل داغی باتری است .
درکل کشور یکی از شیوه های جذب مشتری تحویل باتری در منزل به مشتری یا خریدار باتری ماشین است که این موضوع باعث رفاه خریدار باتری و افزایش فروش باتری ماشین می شود.شما می توانید با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی نسبت به افزایش فروش وسود خود اقدام نمایید و در صورت نیاز به مشاوره فروش با ما تماس بگیرید.

عمده فروشی باطری خودرو

عمده فروشی باطری خودرو معولا بصورت اینترنتی اقدام می شود . باتوجه به ارسال بار از شرکت صبا باتری ، تسویه خرید پالتی ابتدا انجام می گردد و سپس با تحویل باربری و یا توسط خودروی مشتری در شرکت بارگیری و ارسال می گردد.
ذکر این نکته خیلی مهم است که میانگین خرید در ماه تعیین کننده میزان قیمت خرید عمده باطری ماشین است . بنابراین در صورت خرید تعداد بالا شما می توانید هزیه خرید باتری را کاهش داده که این قطعا موجب افزایش سود فروش شما در عمده فروشی باطری ماشین و پخش آن می گردد.

گرفتن نمایندگی باطری ماشین

گرفتن نمایندگی باطری ماشین شهرستان

گرفتن نمایندگی باطری ماشین فقط برای کسانی مناسب است که حتما سابقه باتری سازی و باتری فروشی را داشته باشند . در غیر اینصورت گرفتن نمایندگی و خرید باتری با هر قیمتی اساسا سودی برای نماینده نخواهد داشت . اهمیت این موضوع در تشخیص درست ایراد باتری برگشتی مشتری است که باتری هنوز ضمانت دارد.

نمایندگی پخش عمده باطری ماشین اهواز

نمایندگی پخش عمده باطری ماشین در  اهواز یکی از پرفروش ترین محل های پخش باتری است . شهر اهواز و خوزستان به دلیل گرمای زیاد و استفاده از کولر ماشین باعث استهلاک باتری ماشین و درنتیجه افزایش مصرف باتری و افزایش فروش می گردد. معمولا در اهواز از باتری های با گارانتی استفاده می گردد که در صورت خرابی امکان مرجوع نمودن باتری ممکن گردد.

شرایط گرفتن نمایندگی فروش باتری

برای گرفتن نمایندگی فروش باتری شرکت تولید کننده باتری اقدام به صدور مجوز فروش باتری برای نمایندگی می نماید . معمولا در هر شهری که حتی ۱ نمایندگی فروش ۱ شرکت وجود داشته باشد نمایندگی فروش جدید داده نمی شود.
در صورت نیاز به تامین باتری با قیمت مناسب و حتی زیرقیمت فروش نمایندگی فروش می توانیدبا ما ارتباط بگیرید و بصورت تلفنی واینترتی از ما خرید نمایید.

قیمت باطری ماشین عمده

قیمت باطری ماشین عمده

قیمت باطری ماشین به دلیل تغییر قیمت باتری فرسوده نوسان دارد و این تغییرات قیمت در تمام فصول سال وجود دارد . در فصل تابستان به دلیل تقاضای زیاد باتری با کمبود عرضه باتری در بازار از طرف شرکت های باتری سازی مواجه می گردد و این موضوع نیز در قیمت باطری ماشین اثر گذار می باشد .

خرید عمده باطری ماشین با قیمت مناسب

برای خرید عمده باطری ماشین با قیمت مناسب معمولا باید از نمایندگی فروش باتری خرید نمایید و یا از کارخانه و یا شرکت تولید کننده باتری خرید نمایید.خرید باتری از شرکت تولید کننده باتری مقدور نیست زیرا این شرکت های فقط به نمایندگی خود باتری بصورت پالتی تحویل می دهند.
شما می توانیدبا استعلام قیمت از نمایندگی فروش باتری و مقایسه آن بهترین قیمت خرید باتری را از باتری فروش های عمده تهران انجام دهید.

[جهت خرید و فروش انواع مارک های باتری ماشین ایرانی و یو پی اس تماس بگیرید.].
مهندس کریمی حصاری
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ماشین سواری بهترین مارک

باتری ماشین سواری بهترین مارک عمده نمایندگی صبا

باتری ماشین سواری بهترین مارک عمده نمایندگی که شامل بهترین مارک باتری از باطری اوربیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان