بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری خودرو / قیمت آنلاین باتری خودرو نیکان | فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین

قیمت آنلاین باتری خودرو نیکان | فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین

یکی از اجزای مهم خودرو، باتری آن است. بی تردید بدون این وسیله، ماشین روشن نمی شود و به راه نمی افتد. در کنار این، باتری ها نیز از خود انواع متفاوتی دارند. آن ها را شرکت های مختلفی به روش های گوناگونی تولید کرده و روانه بازارهای خرید و فروش می کنند. از جمله برندهای مطرح در این زمینه، نیکان نام دارد. اگر به دنبال این هستید که تازه ترین قیمت آنلاین باتری خودرو نیکان را به دست آورید، خوب است سری به سایت های معتبر اینترنتی بزنید. این گونه حتی خواهید توانست که باتری را نیز خریداری کنید. قیمت آنلاین باتری خودرو نیکان | فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین

تولید کنندگان انواع باتری ماشین در ایران

تولید کنندگان انواع باتری ماشین در ایراندر گوشه و کنار کشورمان، شرکت هایی را می توان پیدا کرد که در زمینه تولید انواع باتری ماشین فعالیت می نمایند. این تولید کنندگان از مواد اولیه متفاوتی استفاده می کنند و باتری ها را وارد بازار می نمایند. این محصولات از اجزای مختلفی تشکیل شده اند. آن ها را می توان این گونه نام برد: 

 • پلاک مشخصات باتری 
 • الکترولیت 
 • جعبه باتری 
 • صفحات مثبت و منفی 
 • صفحات عایق 
 • قطب های باتری 
 • درپوش 

از طرفی، کارخانه جات، محصولات خود را به دو دسته تقسیم بندی می کنند که می شود به باطری های 12 ولت (مخصوص ماشین های سواری و وانت) و باطری های 60 ولت (ویژه کامیون و کامیونت) اشاره کرد. این باتری ها از لحاظ کوچکی و بزرگی هم با هم دیگر تفاوت هایی را دارند و طبعاً ماشین های سنگین به باتری های قوی تری نیاز دارند. 

در هر حال، می شود با مراجعه به بازارهای متفاوتی در ایران، محصولات تولیدکنندگان داخلی را به راحتی پیدا کرد و از آن در خودرویی که داریم کار گرفت. فروش باتری خودرو را این کارخانه جات به شکل عمده ای انجام می دهند و از طرق متفاوتی که حضوری و غیر حضوری باشد، کالا را به دست مشتریان خود می رسانند. 

خرید و فروش عمده انواع باتری خودرو

خرید و فروش عمده انواع باتری خودروخرید باتری ماشین و فروش این محصول به اشکال گوناگونی انجام می شود که می توان به صورت عمده و تکی آن را تهیه کرد. در این بخش به موضوع عرضه عمده می پردازیم. 

در این زمینه، ابتداء این کارخانه ها می باشند که کالای خود را پس از بسته بندی آماده وارد کردن به بازار می نمایند. آن ها اغلب به صورت کلی باتری ها را به دست مشتریان خود در اقصی نقاط کشور می رسانند. این شرکت ها، سعی شان بر این است تا بتوانند بسیار راحت از طریق فروشندگان جزئی در بازار، محصول به مصرف کننده اصلی برسانند.

در کنار کارخانه جات، شرکت های بازرگانی متفاوتی هم در این حوززه فعال می باشند. آنان اکثراً وارد کننده چنین کالایی هستند. پس می شود با مراجعه به این منابع، باتری ماشین کره ای و غیره کشورهای دیگر را به دست آورد. به این طرق است که می شود باتری ماشین ایرانی و خارجی را از فروشندگان اصلی آن به شکل عمده ای خریداری کرد.

اما نکته دیگر در این خصوص این است که هر کدام از این عرضه کنندگان مشتریان خاص خود را دارند. برای مثال، هر دو شرکت مشتریان شان اغلب فروشگاه هایی اند که در شهرهای متفاوتی به شکل تکی به ارائه باتری می پردازند. همین طور برخی شرکت های تجاری کوچک و بزرگ که در کار توزیع محصول در سراسر ایران و جهان هستند. 

نمایندگی فروش باتری خودرو شرکت نیکان

نمایندگی فروش باتری خودرو شرکت نیکانکارخانه جات تولید کننده باتری، زیر نام برندهای متفاوتی محصولات خود را به مراکز فروش ارائه می دهند. یکی از بهترین مارک باتری ماشین، نیکان نام دارد. فروش محصولات این شرکت را نمایندگی های آن در سراسر ایران انجام می دهند. می توانید با مراجعه به این شعب، باتری ایرانی نیکان را به گونه جزئی و عمده ای تهیه کنید. 

یکی از مراجع اصلی ای که می شود نوع مرغوب کالا را به دست آورد، نمایندگی باتری ماشین است. این شعب، محصولات شرکت را به شکل تضمین شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. شما می توانید در هر نوع، ابعاد و ولتاژی که خواسته باشید، باتری ها را از این نمایندگی ها با خیالی راحت تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

حتی می شود با مراجعه به شرکت سازنده، اقدام به اخذ نمایندگی باتری نیکان نمود. این کار البته تحت شرایط خاصی امکان پذیر می باشد. 

روی هم رفته، شما قادر خواهید بود که با مراجعه به شعب رسمی، تازه ترین قیمت باتری ماشین را هم به دست آورید و نوع مرغوب آن را تهیه کنید و با جا به جایی آن در خودرو، با خیالی آسوده دل به جاده زده و دیگر نگران سرما و گرمای شدید و از کار افتادگی باتری نباشید. 

لیست قیمت انواع باتری ماشین در بازار

لیست قیمت انواع باتری ماشین در بازارقیمت باتری خودرو در بازار، متفاوت اعلام می شود. این مسئله ربط مستقیمی به مسائل ارزی و کیفیت محصول دارد. بی گمان هر چه یک باتری بهتر ساخته شده باشد، از ارزش بیشتری نسبت به دیگر کالاهای مشابه، برخوردار خواهد بود. در هر حال، برای تهیه لیست نرخ ها می توانید به فروشگاه باترین خودرو مراجعه کنید. 

چنین فروشگاه هایی در مراکز خرید و فرش انواع لوازم یدکی اتومبیل فعالیت می نمایند. راه ساده دیگر این است که سری به سایت های اینترنتی بزنید. به این طریق نه تنها خواهید توانست قیمت باتری نیکان و سایر برندها را به دست آورید، بلکه اقدام به خرید هر نوع آن بنمایید. اما نرخ ها را بر اساس این فاکتورها تعیین می کنند که عبارتند از: 

 • ولت باتری 
 • کیفیت باتری 
 • نحوه ارائه محصول 
 • برندی که آن را تولید کرده 
 • چگونگی کارکرد 
 • و سایر موارد دیگر 

مراکز پخش باتری ماشین در تهران

مراکز پخش باتری ماشین در تهراندر تهران، مراکز مختلفی را می توان یافت که در آن پخش باتری ماشین به اشکال متفاوتی انجام می شود. می توان با مراجعه به این مراکز توزیع، هر گونه باتری ایرانی و خارجی ای را که بخواهید تهیه کنید. باتری ها، نقش زیادی در یک خودرو دارند. آن ها را برخی قلب دوم ماشین می دانند و طبعاً اگر وجود آن نباشد، ماشین استارت نمی زند و روشن نخواهد شد.

در هر صورت، برای این که یک باتری ماشین خوب را از مراکز پخش و توزیع به دست آوریم، نیاز است که به برخی از نکات توجه داشته باشیم. 

برای نمونه، باتری ای را مناسب خودرو خود تهیه کنید. همین طور به جایگاه آن توجه داشته باشید و در ابعاد آن محصول را بخرید. به یاد داشته باشید اگر باتری کوچک باشد در هنگام حرکت ایجاد سرد و صدا می کند و با با برخورد به اطراف جایگاه، به مرور زمان آسیب می بیند و فرسوده و خراب می گردد. 

همین طور نمی شود باتری بزرگ تر از آن را در جایگاه قرار داد. پس یکی از موارد توجه به سایز آن است. همین گونه نوع خوب آن را تهیه کنید تا مشکل حادی نداشته باشید. به میزان برق خودرو خود نیز دقت کنید. با این موارد خواهید توانست یک باتری خوب و مناسب را برای ماشینتان تهیه نمایید. 

بهترین مارک باتری ماشین در بازار ایران

بهترین مارک باتری ماشین در بازار ایرانمارک های زیادی در بازار ایران را در زمینه باتری می توان پیدا کرد. اما بهترین نوع را طبعاً برندهای خاصی می سازند. این شرکت ها، از مواد اولیه مرغوب کار می گیرند و سعی می نمایند تا محصولی در خور توجه و منحصر به فرد را تولید کنند. به این ترتیب است که در مراکز داد و ستد نام و شهرتی پیدا کرده اند. 

از طرفی، تنها نباید اکتفاء به این نمود که یک باتری خوب را از برند مطمئن تهیه کردیم و پس هر گونه که خواسته باشیم، از آن کار بگیریم. قابل ذکر است که باتری ها نیاز به مراقبت دارند. جهت این کار نیاز است که به موارد زیر توجه داشته باشید تا باتری خودروی تان عمر طولانی تری پیدا کند: 

 1. همیشه سطح الکترولیت را بررسی کنید. 
 2. از محکم بودن سر باتری های مطمئن شوید. 
 3. سطوحی که نزدیک قطب هستند و خوردگی در آن دیده می شود را تمیز کنید. 
 4. همواره پیش از استارت زدن تسمه دینام را بررسی کنید. 
 5. سر باتری را هم همیشه تمیز نگه دارید و بررسی نمایید. 

فروش اینترنتی انواع باتری خودرو در کشور

فروش اینترنتی انواع باتری خودرو در کشورباتری خودرو را در کشور از راه های متفاوتی می شود تهیه کرد. فروش این محصول از طریق اینترنتی هم صورت می گیرد. شما تنها با مرور و جستجویی ساده به سایت های زیادی مواجه می شوید که هر کدام شان به گونه کلی و تکی اقدام به فروش انواع باتری ماشین می نمایند. 

همین طور از این فروشگاه های آنلاین می توان باتری پژو نیکان و غیره برندهای دیگر ایرانی و خارجی را تهیه کرد. گفتنی است که بهترین باتری ماشین را می شود از اینترنت با نرخ های پایینی به دست آورد.

روی هم رفته، اگر به دنبال یک باتری خودرو جدید هستید و می خواهید که در تنوع بالایی محصول را مشاهده کنید، گزینه مطلوب همین سایت ها اند. 

آن ها خدمات ویژه ای را نیز برای مشتریان خود در نظر می گیرند. برای نمونه، شما در هر جایی از کشور که باشید، کالا را به دست تان می رسانند. در کل، آن چه در این خصوص مهم است، این می باشد که از بهترین فروشگاه های آنلاین خرید را انجام دهید تا این گونه دیگر نگران کلاهبرداری ها نباشید. 

خریدار انواع باتری ماشین ارزان قیمت

خریدار انواع باتری ماشین ارزان قیمتباتری های ماشین همان گونه که می دانید، در انواع متفاوتی تولید می شوند. از طرفی، همواره خریدار چنین محصولی به دنبال آن است تا بتواند یک نوع مرغوب کالا را با ارزان ترین قیمت ها به دست آورد. برای تهیه چنین محصولی می شود به فروشگاه های حضوری و غیر حضوری مراجعه کرد. 

در بازارهای متفاوت، به سادگی خواهیم توانست یک باتری خوب و با کیفیت را با نرخ های پایینی به دست آوریم. در نظر داشته باشید که از مراکز معتبر خرید را انجام دهید و در همین حال به نکاتی هم خودتان هنگام تهیه کالا توجه کنید. برای مثال، به پایداری ابعاد بالاتر باتری دقت نمایید. 

همین طور خوردگی کمتری در قطب ها و اتصالات آن ایجاد شود. به راندمان و طول عمر آن هم توجه داشته باشید. همچنین به موضوع حمل و نقل راحت آن هم دفت کنید. 

مرکز خرید انواع باتری ماشین ایرانی و خارجی

مرکز خرید انواع باتری ماشین ایرانی و خارجیباتری های ایرانی و خارجی را از لحاظ ساختاری می شود به سه دسته اصلی تقسیم بندی کرد: 

 1. باتری ماشین اسیدی (باتری های با مراقبت های بالاتر) 
 2. باتری ماشین سربی-اسیدی (باتری هایی با مراقبت کم تر) 
 3. باتری اتمی ماشین (نسل جدید باتری ها و غیر قابل سرویس اند.) 

حالا که با انواع باتری اتومبیل آشنایی حاصل کردید، می توانید به مرکز خرید آن مراجعه کرده و آن نوعی را که از نظر کارکرد بهتر است و در همین حال دیرتر خراب می شود را به دست آورید. این نکته را از یاد نبرید که ممکن است هر کدام از این باتری ها از نظر نرخ با هم دیگر تفاوت هایی داشته باشند. 

صادرات انواع باتری خودرو شرکت نیکان

صادرات انواع باتری خودرو شرکت نیکانشرکت نیکان، تولید کننده انواع باتری خودرو می باشد. این برند معتبر، محصولاتش را نه تنها در بازارهای داخلی، بلکه به خارج از کشور هم صادر می کند. در این زمینه، هم خود تولید کننده و هم این که گروه های تجاری مختلفی نیز فعالیت می نمایند. 

عمدتاً کالاهای ایرانی به کشورهای همجوار صادر می گردند و از بازار خوبی نیز برخوردار می باشند. صادرات چنین کالاهایی به خارج از مرزها می تواند سود خوبی برای فروشندگان آن داشته باشد. باتری ماشین صادراتی از کیفیت خوبی بایستی برخوردار باشد تا فروش بالایی داشته و با اقبال عمومی همراه شود. 

مناسب ترین باتری برای خودرو های ایرانی

مناسب ترین باتری برای خودرو های ایرانیهر کدام از خودروهای ایرانی، نیاز به باتری خاص خود دارند. اگر بخواهیم مناسب ترین نوع باتری را برای آن ها بیان کنیم، در گام نخست بایستی به مدل های ماشین ها اشاره نماییم. اصولاً برای انواع پراید، باتری های 50 تا 62 آمپر توصیه می شود. 

برای ماشین های پژو 206 می توان از باتری های 60 آمپر استفاده کرد و به همین تناسب سایر خودروهای دیگر نیز باید از باتری مناسب آن کار گرفت. 

پیش از این هم به این مسئله اشاره کردیم که باتری های ماشین های سنگین با نوع سواری فرق دارد. پس با خرید باتری مناسب، عملکرد خودروی تان را بالا ببرید. 

عرضه عمده و تکی باتری به سراسر کشور

عرضه عمده و تکی باتری به سراسر کشورباتری را در سراسر کشور عرضه کنندگان مختلفی به گونه کلی و تکی ارائه می دهند. آن ها مراجع مختلفی می باشند که در همه جای ایران قابل دسترس می باشند. 

این ارائه دهندگان، شرکت های تولیدی، وارد کننده، نمایندگی های آنان و همین طور فروشگاه های حضوری و غیر حضوری می باشند. به هر کدام از این مراجع که سر بزنید، راحت خواهید توانست که بهترین برند باتری ها را تهیه کرده و آن را به هر شکلی که می خواهید، به دست آورید. 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت است .آیا آگاهی از اختلاف قیمت بی کیفیت ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان