بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری فرسوده / قیمت آنلاین باتری فرسوده | واردات باتری های ضایعاتی به ایران

قیمت آنلاین باتری فرسوده | واردات باتری های ضایعاتی به ایران

باتری فرسوده باید به عنوان پسماند از چرخه طبیعت خارج شود چون حاوی سرب و فلزات سنگین است باید به طرق مختلفی دفع و یا بازیافت شود و چون در این صورت از آسیب رساندن به محیط زیست و موجودات زنده خودداری خواهد شد. به همین دلیل کارخانجات و شرکت هایی ایجاد شده که انواع این باتری را خریداری نموده و طی مراحل مختلفی آن را بازیافت خواهند شد. قیمت آنلاین باتری فرسوده نیز به عوامل مختلفی مانند قیمت پلاستیک، سرب، حمل و نقل و هزینه بازیافت و … مختلف است.

قیمت آنلاین باتری فرسوده | واردات باتری های ضایعاتی به ایران

فروشگاه اینترنتی انواع باتری اسقاطی در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع باتری اسقاطی در ایرانفروشگاه های اینترنتی انواع باتری اسقاطی در ایران نیز در کار خرید و فروش انواع باتری های خودروهای سنگین و سبک هستند و این محصول را به صورت اینترنتی و عمده و خرده خریداری نموده و به صورت اینترنتی به کارخانه جات بازیافت یا دیگر واسطه ها به فروش می رسانند.

کسانی که قصد خرید انواع باتری فرسوده دارند می توانند با مراجعه با این سایت های خرید خود را انجام دهند. عمده خریداران باتری بازیافتی کارخانجات تولیدی های آن هستند که به صورت اینترنتی و یا حضوری خرید خود را انجام خواهند داد.

باتری فروشان نیز در قبال باتری هایی که به فروش می رسانند باتری فرسوده را خریداری نموده و از هزینه ی باتری نو که در اختیار آنها قرار می دهند کم می کنند. این مراکز دارای سایت نیز می باشند و در آنجا علاوه بر باتری نو، باتری های فرسوده را عرضه می کنند.

عرضه عمده باتری های فرسوده خودرو

عرضه عمده باتری های فرسوده خودروعرضه عمده باتری های فرسوده خودرو توسط مراکزی انجام می شود که به جمع آوری این محصول می پردازند و این مراکز می تواند خود تولید کننده بوده و می تواند واسطه هایی باشند و انواع باتری را خرید و فروش نموده و نیاز این صنایع را مرتفع می کنند‌.

عرضه باتری فرسوده را بیشتر مرکزی عهده دارند که باتری را از مکانیکی ها و فروشگاه های باتری خریداری نموده و در انبارهای خود جمع آوری می کنند و بعد از آن این محصول را عمده وارد کارخانه بازیافت خواهند نمود.

افرادی که باتری خودروی سبک و سنگین آنها فرسوده می شود آن را به خریدار باتری ضایعاتی و تعمیرگاه ها می فروشند و این مراکز بعد از جمع آوری عمده انواع باتری آن ها را به فروش می رسانند و حین جمع آوری باتری ها باید توجه نمود و بادقت و با استانداردهای زیست محیطی کار دپو و جمع آوری را انجام داد چون نشت مواد داخل آنها مانند سرب از قیمت باتری کاهش داده و برای محیط زیست نیز زیان آور است.

مراکز بازیافت باتری ماشین در کشور

مراکز بازیافت باتری ماشین در کشورمراکز بازیافت باتری به وفور در بازار دیده می شوند که میزان عرضه آنها بسته به میزان خرید باتری های فرسوده توسط آنها دارد و هر چه بیشتر از این باتری فرسوده تهیه کنند بیشتر می توانند تولید داشته باشند و تولید و عرضه آنها بیشتر خواهد بود.

لذا این مراکز در خود کارخانه یا در مراکز فروش نقدا انواع باتری را خریداری می کنند و به بازیافت آنها می پردازند. بازیافت باتری فرسوده با دیگر کالاهای بازیافتی متفاوت است و نمی توان آن را مانند دیگر پسماندهای معمولی دفع نمود و به همین دلیل جمع آوری و دفع و بازیافت آنها به شیوه مجزا و کاملا ایزوله صورت می گیرد.

سرب بکار رفته درون باتری ها دارای ارزش فراوانی است و در کل دنیا ۴۰ درصد سرب مورد نیاز در صنایع مختلف از این باتری های فرسوده بدست می آید و مراکز بازیافت با تجهیزات و تکنولوژی روزی که در اختیار دارند در این عرصه به بازیافت این باتری ها فعالیت دارند.

اهمیت بازیافت باتری های اسقاطی

اهمیت بازیافت باتری های اسقاطی

  • اهمیت بازیافت انواع باتری خودرو و بازیافت باتری قلمی این است که از آلودگی های زیست محیطی جلوگیری خواهد شد زیرا این مواد سمی بوده و برای طبیعت مضر بوده و در طبیعت باقی می ماند و باید بازیافت شوند. 
  • یکی از علت های مفید بودن بازیافت آن برای محیط زیست به این صورت است که اگر این باتری ها بازیافت شود مواد خام کمتری از معادن و سطح زمین استخراج شده و از واردات آن نیز جلوگیری می شود.
  •  از ایجاد اثرات قابل توجه منفی زیست محیطی ناشی از معادن و پردازش سنگ معدنی جلوگیری می شود.
  • از ایجاد هزینه های پردازش جهت دفع باتری جلوگیری شده و زباله های خطرناک و زیان آور باتری در طبیعت نخواهد ماند.
  • باعث ایجاد اشتغال و شاهد خرید و فروش باتری توسط مشاغل مختلف خواهیم بود.

لیست قیمت باتری های فرسوده در ایران

لیست قیمت باتری های فرسوده در ایرانقیمت باتری فرسوده بسته به شرایط بازار و هزینه های بازیافت مختلف است و این نرخ بر اساس هزینه های باربری و هزینه های بازیافت و با توجه به قیمت جهانی فلزاتی مانند سرب مشخص خواهد شد و این قیمت بر اساس نوسات بازار متغیر بوده و ثابت نخواهد بود و سایت های فروش معتبر نرخ بروز آن را ارائه می کنند.

قیمت باتری داغی بسته به قیمت سرب، دلار، ارز، میزان عرضه و حجم پسماندی که به قصد فروش جمع آوری شده است مختلف است و هر چه وزن این محصول و آمپر آن بیشتر باشد گرانتر خواهد بود. قیمت باتری سوخته بیشتر به میزان سرب آن بستگی دارد چون سرب دارای قیمت بیشتری خواهد بود.

قیمت ضایعات باتری در ایران به ابعاد باتری نیز بستگی دارد مثلا باتری های خودروهای سنگین به دلیل بالابوده وزن و بزرگ بودن ابعاد آنها گرانتر هستند و قیمت خرید و فروش عمده این محصول ارزانتر و باصرفه تر خواهد بود.

فروشنده باتری های اتمی فرسوده

فروشنده باتری های اتمی فرسودهفروشنده باتری های اتمی فرسوده در اقصی نقاط کشور وجود دارد و با فعالیت در این عرصه نیاز بازار را تامین می کند و در نتیجه در این صورت نیاز کارخانجات بازیافتی نیز تامین خواهد شد. فروش باتری اسقاطی به دو صورت عمده و خرده انجام می شود و صاحبان خودروها فروشندگان خودرو و فروشگاه های باتری فروشندگان عمده هستند.

فروش باتری فرسوده توسط مراکزی نیز انجام می شود که علاوه بر نگهداری در کار حمل و نقل این محصول به صورت تخصصی هستند و با مراجعه به مراکز مختلف به جمع آوری و خرید و فروش انواع باتری فرسوده به صورت اصولی می پردازند.

امروزه به دلیل وجود انبوه انواع خودرو در کشور و استفاده بالا از آن و به دلیل بالارفتن جمعیت و به تبع آن بالارفتن تعداد خودروها در کشور خرید و فروش باتری و حتی تولید آن رو به گسترش بوده و باتری های فرسوده نیز به وفور وارد بازار و چرخه بازیافت می شود و این نیز مستلزم وجود صنایع و تجهیزات بروز برای بازیافت آن می باشد.

خریداران باتری های اسقاطی با بهترین قیمت

خریداران باتری های اسقاطی با بهترین قیمتخریدار باتری های اسقاطی با بهترین قیمت در بازار به دلیل کار تخصصی که در این زمینه دارد در مورد طریق و اصول جمع آوری این محصول اطلاعات و آگاهی های لازمه را داشته و به دلیل عرضه عمده و تخصصی که دارد انواع باتری فرسوده را با بهترین قیمت خریداری می کند. 

خرید ضایعات باتری توسط این مراکز به این دلیل که بدون واسطه انجام می شود به بهترین قیمت روز انجام می شود چون این مرکز باتری را مستقیم از مشتری خرید نموده و مستقیم وارد کارخانه بازیافتی خواهد نمود.

مراکز بازیافتی یکی از مراجعی است که اقدام به خرید باتری فرسوده نموده و آن را همیشه عمده خریداری می کند و کسانی که قصد فروش عمده دارند می توانند به این تولیدی ها و یا واسطه ها مراجعه کنند. خریداران خرده نیز اکثرا باتری فروشی ها و مکانیکی ها هستند که از رانندگان باتری را خرده خرید نموده و عمده به عمده فروشان عرضه می کنند.

مهمترین کاربردهای باتری های ضایعاتی

مهمترین کاربردهای باتری های ضایعاتیمهمترین کاربردهای باتری های ضایعاتی در سرب آنها است و چون سرب ارزش بالایی در صنایع مختلف دارد از این سرب بازیافت شده در باتری ها در صنایع مختلف مانند باتری سازی استفاده می شود.

بخش عمده باتری ها سرب است که باعث راه اندازی، روشنایی، احتراق در خودروها می شود. همچنین به علت مقاومت بالایی که سرب به خوردگی دارد بعد از سال های سال و حتی چندین دهه ماندگاری خوبی دارد و قابل استفاده می باشد.

 از جمله دیگر کاربردهای سرب در لحیم ها، صفحات و لوله های ساختمانی، صنعت رنگ، عایق های صوتی، باتری های قلمی و کابل های الکتریکی و … است که مهم ترین کاربرد آن در صنایع باتری خودرو خواهد بود.

علاوه بر سرب پلاستیک به کار رفته در باتری نیز بازیافت می شود که دارای کاربردهای وسیعی در صنایع مختلف خووهد بود.

واردات باتری های فرسوده به ایران

واردات باتری های فرسوده به ایرانسرب دارای اهمیت بالایی در صنایع مختلف است بنابراین واردات باتری فرسوده از کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس انجام می شود که این مهم طبق قوانین گمرکی و مجوزات صادراتی انجام می شود و باتری های وارداتی در بازار دارای قیمت های بالاتری هستند چون متحمل هزینه های گمرکی و صادراتی می باشند.

واردات این محصول به دلیل اهمیتی که سرب باتری ها دارد دارای اهمیت زیادی است و سود خوبی را برای وارد کننده خواهد داشت. برخی از شرکت های بازیافت کننده باتری به دلیل اینکه برخی مواقع با کمبود این محصول مواجه می شود آن را از دیگر کشورها وارد می کند.

علاوه بر تولید کننده برخی از تجار و بازرگانان نیز در این عرصه فعالیت دارند و به واردات این محصول از دیگر کشورها می پردازند. کشورهای مختلفی هستند که علاوه بر واردات در کار صادرات باتری داغی نیز می باشند و به دلیل وجود منبع سرب در کشورشان به صادرات این محصول می پردازند.

وب سایت فروش باتری ضایعاتی UPS

وب سایت فروش باتری ضایعاتی UPSوب سایت فروش ضایعات باتری UPS در فضای اینترنت نیز در این عرصه فعالیت داشته و به فروش و حتی خرید این محصول می پردازد و در این سایت ها کسانی که قصد خرید و یا فروش آنلاین باتری فرسوده را دارند می توانند با راحت ترین روش به صورت آنلاین کار خود را انجام دهند.

بازیافت باتری UPS نیز از اهمیت زیادی برخوردار است چون این باتری نیز اکثرا از اسید تشکیل شده و یک کالای خطر ناک برای انسان و محیط زیست می باشد و این مواد باید به صورت کنترل شدت و مطابق با مقررات زیست محیطی حمل و نقل و جمع آوری شود و مقررات ایمنی نیز در مورد آنها رعایت شود.

بازیافت ضایعات باتری UPS مانند باتری خودرو است و سرب و پلاستیک و اسید آن به صورت جداگانه بازیافت می شود و طی فرایندی تبدیل به باتری جدید و نو و قابل استفاده خواهد شد.

نحوه بازیافت باتری های اسقاطی خودرو

نحوه بازیافت باتری های اسقاطی خودروبازیافت باتری ماشین بدین صورت است که در مرحله اول باتری با آسیاب های مخصوص به تکه های ریز تبدیل شده و بعد از آن تکه ها را وارد خمره های مخصوصی نموده و مواد سرب مواد سنگین در سطح زیرین خمره می ماند و تکه های بدنه پلاستیکی در روی خمر شناور می ماند و تکه های پروپیلن و مایعات از سرب و فلزات سنگین جدا خواهد شد و هر کدام جداگانه وارد چرخه بازیافت می شود.

تکه های پلاستیکی جداگانه شسته شده و مذاب می شود و داخل قالب قرار گرفته و به صورت پلیت تولید می شود و با آن جعبه های باتری تولید می شود. ضایعات سرب نرم نیز جداگانه جمع آوری و ذوب می شود و در قالب ریخته گری وارد می شود ناخالصی های آن گرفته شده و بعد از خنک شدن، سرب ها از قالب جدا شده و به بخش تولید باتری فرستاده خواهد شد.

در مرحله بعد اسید باتری به دو روش بازیافت می شود و در روش اول اسید با با ترکیباتی مانند سودا خانگی خنثی شده و اسید مانند آب می شود و تبدیل به آب نرم و تمیز شده و تصفیه می شود و در روش دوم اسید طی پردازش به سولفات سدیم تبدیل شده و پودری با نوع نامطبوع ایجاد می شود.

شرکت پخش باتری های فرسوده در ایران

شرکت پخش باتری های فرسوده در ایرانشرکت های پخش باتری فرسوده در ایران با بازاریابی و تبلیغات گسترده به جمع آوری انواع این باتری ها در سرتاسر کشور می پردازند و در کار نگهداری و حمل و نقل اصولی این محصول بوده و انواع باتری فرسوده ارزان را در سطح کشور خرید و فروش نموده و بنابر شغلی که دارند کسب سود نیز می کنند.

بهترین باتری فرسوده از نوع اسیدی و اتمی توسط این مراکز وارد کارخانه بازیافتی ها می شود. این مراجع با بررسی و شناخت کم و کیف بازار و بدست گرفتن نبض آن بخشی از بازار را به انحصار خود درآورده و سعی می کند با عملکرد درست در این زمینه به بهترین نحو ممکن به عرضه تخصصی این محصول بپردازند.

در این شرکت ها تنوع باتری و جود داشته و همه نوع باتری مربوط به هر خودروی سبک و سنگین و صنعتی توسط آنها وارد کارخانجات بازیافتی می شود. این مرجع با تمام خرید و فروش کنندگان خرده و عمده در ارتباط بوده و با تعاملات مستقیم با جوامع مختلفی است و رهبری بازار را در دست گرفته و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کند.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری فرسوده | خریدار انواع باتری اسقاطی خودرو

سیستم خودرو مانند هر سیستم دیگری برای راه اندازی اجزای الکتریکی خود به برق نیاز دارد. جریان برق مداوم و مناسب می تواند کمک زیادی به بهبود عملکرد کلی ماشین نماید

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان