بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری بارکاس / قیمت باتری سیلد بارکاس

قیمت باتری سیلد بارکاس

باتری سیلد بارکاس برای خودرو استفاده می شود .به چه نوع باتری، سیلد میگویند؟ آیا قیمت آنها با باتریهای دیگر تفاوت دارد؟ چرا مشتریان تمایل دارند از برند بارکاس در خودروی خود بهره ببرند؟باتری سیلد بارکاس همانند باتری سیمرغ و باتری سوزوکی از کیفیت بالایی برخوردار است.

باتری سیلد بارکاس

تفاوت باتری سیلد با باتری اسیدی

باتریها از نظر مواد تشکیل دهنده و میزان مراقبت و نگهداری به چند دسته تقسیم میشوند: سیلد یا اتمی و غیر سیلد یا همان اسیدی.
باتری اتمی که همان باتری سیلد است، نیاز به مراقبت و نگهداری ندارد و علاوه بر آن سرعت استارت زنی خودروهائی که از این نوع استفاده میکنند بالاتر میرود. این نمونه از باتریها بدلیل عدم امکان شارژ مجدد، از عمر کمتری برخوردار میباشند ولی با وجود افزایش قدرت استارت زنی اولیه در ماشین، مناسبترین باتری برای مناطق با آب و هوای سرد است. البته این بدان معنی نیست که در آب و هوای گرم کارآئی ندارد بلکه در تمام فصول گرم و سرد سال عملکرد مطلوبی دارد.

باتری سیلد بارکاستعیین قیمت باتری سیلد بارکاس

قیمت باتری سیلد اندکی بالاتر از نوع غیر سیلد و اسیدی است و براساس مقدار آمپر، قیمتهای باتری متفاوت می باشد که در حال حاضر قیمت هر آمپر بارکاس متناسب با قیمت باتری فرسوده ونرخ سرب قیمت گذاری می شود .همچنین فصل سال و تعداد تولید مصرف باتری نیز در قیمت باتری بارکاس و باتری اتمی بقیه شرکت های تولیدی باتری تاثیر گذار می باشد .

باتری اتمی با کیفیت برابر باتری سیلد بارکاس

  • باتری اتمی اربیتال
  • باتری اتمی سیمرغ
  • باتری اتمی سوزوکی
  • باتری اتمی سیلور
  • باتری اتمی ورسک
  • باتری اتمی هندل

باتری سیلد بارکاس

نحوه انتخاب باتری اتمی خودرو

باتری مناسب خودرو و تشخیص آن تخصص فنی کارشناسان صنعت تولید باتری ماشین است . ولی کسانی که از انواع باتری ماشین استفاده کرده اند نیز می توانند در خصوص کیفیت باتری سبک و سنگین خودرو  اعلام نظر نمایند . برندهای باتری سوزوکی ، باتری اربیتال و حتی باتری واریان و باتری ورسک نیز با قیمت مناسب می تواند نیاز مشتری را رفع نمایید و اطمینان مشتری را بدست اورد.

[جهت خرید و فروش انواع مارک های باتری ماشین ایرانی و یو پی اس تماس بگیرید.].
مهندس کریمی حصاری
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان