بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری صبا / قیمت باطری صبا بهترین باتری ماشین پراید

قیمت باطری صبا بهترین باتری ماشین پراید

قیمت باطری صبا با فروش اینترنتی صبا باتری به قیمت مناسب از بهترین باتری ماشین موجود در بازار خرید و فروش باتری است .همچنین قیمت باطری ماشین پژو ۴۰۵ با قیمت باطری اتمی پراید کره ای با قیمت بالا با باطری صبا که به دلیل قیمت پایین و کیفیت مناسب برابری می کند.همچنین قیمت باطری و یگور و قیمت باطری اوربیتال نیز مناسب است.

قیمت باطری صبا

 

انواع تولید محصولات صبا باتری و قیمت باطری صبا

  • باتری واریان
  • باتری آرمو
  • باتری ورسک
  • باتری یو پی اس
  • ورسک
  • زاگرس

قیمت باطری صبا و روش های مراقبت از باتری ماشین؟

عدم اجازه سولفاته زدن و همچنین مراقبت از بیشتر یا کمتر شارژ شدن باتری، به عمر باتری شما کمک می کند. مشخصه ی یک باتری ، میزان آمپر و ولتاژ آن می باشد. باتری خودرو متناسب با ظرفیت خودرو مشخص می شود. اگر از خودروی خود به طور مداوم استفاده می کنید، به شما خرید باتری با ظرفیت بالا را پیشنهاد می کنیم .

قیمت باطری صبا

قیمت باطری صبا با آمپر های مختلف که متناسب با نیاز مصرف کنندگان طراحی می گردد، متفاوت است .باتری اتومبیل گونه‌ای از باتری‌های قابل شارژ هستند که عمدتاً از نوع اسید-سرب می‌باشند و جهت استارت زدن، روشنایی و تأمین برق دیگر لوازم الکتریکی خودروها از آن استفاده می‌شود.باتری خودرو تنها موجود زنده داخل ماشین است که بصورت مستمر شارژ و دشارژ می گردد. همچنین باتری فرسوده نیز قابل بازیافت مجدد می باشد .

باتری های خودرو دو گونه اند:

  1. باتری اسیدی
  2. باتری اتمی

ایران یکی از سازنده های باتری اتمی است. یکی از برند های باتری های اتمی در ایران ، صبا است . می توانید از طریق تماس با ما از قیمت باطری اسیدی صبا و اتمی و قیمت باطری اسیدی صبا مطلع شوید.

 

 

 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده باتری

فروش عمده باتری صبا

فروش عمده شرکت باتری صبا داخل و خارج کشور رضایت مشتریان را کسب نمود.عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان