بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری سمند / قیمت خرید عمده باتری سمند

قیمت خرید عمده باتری سمند

طیف گسترده ای از باتری ها در بازار برای ماشین های گوناگون تولید می شود که برای خرید باتری سمند باید به مقدار آمپر و سایز آن توجه ویژه ای شود.

عموماً شرکت های ساخت خودرو در دنیا، ماشین هایی را طراحی می کنند که بتوان از باتری های مختلفی در سایز های متنوع از آن استفاده کرد.

برای خرید باتری سمند نیز گزینه های متفاوتی از برند های مختلف باتری وجود دارد.

باتری سمند

ویژگی های باتری سمند

اگر قصد خرید باتری برای خودرو خود را دارید ابتدا باید بدانید که ماشین شما از چه آمپری پشتیبانی می کند. اگر خودرو شما سمند است، باید بدانید که سمند به باتری چند آمپری نیاز دارد.

برای یک خودرو همچون سمند شما به یک باتری ۶۶ تا ۱۰۰ آمپری نیاز دارید. که این بازه بستگی به مدل سمند و تیپ آن دارد. همچنین میزان زمان استفاده شما از خودرو نیز بر روی باتری انتخابی شما تأثیر گذار است. به عنوان مثال استفاده زیاد از کولر ماشین، فشار بیشتری بر روی باتری اعمال می کند و یا سیستم های صوتی پیشرفته نیز بر روی این انتخاب تأثیر گذار می باشد.

به طور کلی انواع باتری های سمند باید مشخصه های زیر را داشته باشند:

  • ولتاژ: ۱۲ ولت
  • آمپر: ۶۶ تا ۱۰۰
  • فضای بیشینه: ۱۸۰*۲۸۰*۲۰۰ میلی متر
  • نوع باتری: باتری اسیدی و باتری اتمی

باتری سمند

خرید باتری سمند به صورت عمده

با نزدیک شدن به پایان عمر خودرو، اختلالاتی در خودرو پدیدار می گردد. به عنوان مثال، در روزی مشاهده می کنید برف پاک کن خودرو به صورت خودکار شروع به کار می کند. بنابراین در این زمان به سرعت به فکر خرید باتری خودرو خود باشید.

انواع باتری سمند در سایت نمایندگی خرید و فروش باتری به صورت عمده موجود می باشد. این نمایندگی انواع برند های باتری را از جمله باتری سمند در بسته بندی های مختلف به صورت عمده به فروش می رساند.

خریداران جهت اطلاع از لیست باتری ها و یا استعلام قیمت و خرید باتری می توانند با کارشناسان و متخصصان این نمایندگی تماس حاصل کنند.

باتری سمند

قیمت باتری سمند در بازار

قیمت باتری سمند با توجه به میزان آمپر انتخابی شما و مارک باتری می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال شخصی می خواهد باتری ۷۴ یا ۹۰ آمپری بر روی خودرو خود نصب کند و یا شخصی باتری اطلس کره و یا باتری دلکور را برای سمند انتخاب می کند. این تفاوت سلیقه در قیمت باتری تأثیر گذار می باشد. همچنین باتری های ایرانی همچون باتری های شرکت سپاهان باتری و یا صبا باتری، نمونه های خوب و با کیفیتی را برای سمند تولید می کنند.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نمایندگی انواع باتری سمند اصل

نمایندگی انواع باتری شرکت صبا باتری و شرکت باتری سازی ایرانی ، پس از مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان