بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری خودرو / مرکز خرید باتری خودرو | سفارش اینترنتی انواع باتری ماشین

مرکز خرید باتری خودرو | سفارش اینترنتی انواع باتری ماشین

باتری های ماشین، نقش زیادی در یک خودرو دارند. با آن ها می توان اتومبیل را استارت زد و همین طور چراغ هایش را در تاریکی روشن نمود. از طرفی با مراجعه به مرکز خرید باتری خودرو، می توانید در انواع گوناگونی این محصول را به دست آورید. همین طور می شود سفارش اینترنتی انواع باتری ماشین را هم به سایت های معتبر ارائه کرد. از این طریق خواهید توانست قیت باطری 12ولت که مخصوص خودروهای سواری و وانت می باشد و همچنین 24 ولت را که ویژه ماشین های سنگین است، به دست آورید. 

مرکز خرید باتری خودرو | سفارش اینترنتی انواع باتری ماشین

بازار خرید انواع باتری خودرو در ایران

بازار خرید انواع باتری خودرو در ایراندر بازار ایران، انواع باتری خودرو وجود دارد که در داخل و یا بیرون از مرزها تولید شده اند. هر کدام از آن ها با هم دیگر تفاوت های اساسی دارند و در همین حال، کارکردشان با یک دیگر فرق می کند. از طرفی، اگر می خواهید بهترین باتری ماشین را تهیه کنید، بهتر است که سری به مراجع معتبر بزنید. آن ها در همه جای کشور قابل دسترس اند. 

در کل، در این جا به چند نمونه از باتری ها اشاره می کنیم. آن ها را به سه دسته اصلی تقسیم بندی کرده اند که کاربردهای متفاوت و مزایای گوناگونی دارند. 

 1. باتری های قابل تعمیر: صفحات این باتری ها قابل تعمیر می باشند. امروزه بیشتر مالکان خودرو به جای این که به ترمیم این صفحات بپردازند، ترجیح می دهند تا نوع جدیدی از محصول را تهیه کنند. از طرفی، این گونه از باتری ها دیگر مانند گذشته طرفدار ندارند و نسل های جدیدی از آن وارد بازار شده اند. 
 2. باتری سرب اسیدی: قابل شارژ می بشان. به آن می شود آب مقطر یا الکترولیت اضافه ناید. البته مشکل اساسی آن این است که نمی شود اجسام داخل آن را بازسازی و یا جای گزین نمود. 
 3. باتری اتمی: به این باطری ها بدون سرویس هم می گویند. آن ها نسل جدیدی از این خانواده به شمار می روند. آن ها را بهتر است برای تعمیر باز نکنید. 

مشاهده قیمت عمده انواع باتری

مشاهده قیمت عمده انواع باتریهمان گونه که مشاهده کردید، انواع باتری وجود دارد. هر کدام از آن ها مشخصات ویژه خود را دارا می باشند و در همین حال نرخ های شان هم با هم دیگر فرق می کند. در شرایط فعلی، نوع خارجی این محصولات گرانتر عرضه می شوند.

در کل، اگر می خواهید که تازه ترین قیمت باتری آلونی و یا سایر مدل های دیگر را تهیه کنید، خوب است که سری به بازارهای حضوری و غیر حضوری بزنید. این گونه راحت و بدون دردسر خواهید توانست که نرخ های تازه را تهیه کرده و به خرید نوع مورد نیاز بپردازید. 

نرخ های این کالا، بر اساس یک سری از فاکتورها از جانب کارخانه تولید کننده تعیین می شود. آن ها بیشتر بر اساس کیفیت، کالای خود را ارزش گذاری می کنند و سپس روانه بازارهای داخلی و خارجی می نمایند. در هر صورت، قیمت عده انواع باتری با نوع تکی فرق می کند. 

اصولاً شرکت هایی که به گونه کلی کالایشان را عرضه می دارند، با نرخ های پایینی آن را در دسترس مشتریان قرار می دهند. 

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبر

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبردر بازار فروش باتری خودرو و موتور، می توانید فروشندگان متعددی را بیابید که به شکل گارانتی شده محصولات خود را ارائه می دهند. بی تردید، هر چه زمان تضمین بیشتر باشد، روی نرخ کالا هم تأثیر مستقیم می گذارد و از سوی دیگر باعث می شود تا مشتریان هم بهتر ترغیب شوند. 

به هر حال، اگر جنس با گارانتی را تهیه کنید، می توانید در صورت ایجاد مشکل و یا نیاز داشتن به تعمیر، آن را به فروشگاهی که خریداری کرده اید، برگردانید. فروشنده موظف به تعویض آن می باشد. پس می توان از این طریق یک باتری خوب با طول عمر طولانی را به دست آورد و دیگر نگرانی ای از بابت از دست رفتن برق باتری خودروی خود نبود. 

توجه داشته باشید که فروشندگانی که با گارانتی محصولاتی از این دست را ارائه می دهند، به نوعی شعبه های رسمی و یا فروشگاه های با اعتبار هستند. 

سفارش اینترنتی جدیدترین باتری های ایرانی

سفارش اینترنتی جدیدترین باتری های ایرانیباتری های جدید را می شود با مراجعه به اینترنت سفارش داد. 

اکثر شرکت های تولیدی ای که در ایران در زمینه تولید باتری فعالیت می نمایند، کالای خود را افزون بر بازارهای داخلی، از طریق اینترنت نیز معرفی و سپس ارائه می کنند. می شود به شکل عمده ای و جزئی به خرید باتری های ایرانی از این طریق پرداخت. 

در هر صورت، جدیدترین باتری ها، با فناوری پیشرفته ساخته می شوند و از جهتی دیگر، کارایی بالاتر را دارا هستند. 

نمایندگی فروش انواع باتری های وارداتی

نمایندگی فروش انواع باتری های وارداتیدر بازارهای مختلف، راحت می شود نمایندگی های مجاز شرکت های وارداتی باتری را پیدا کرد. 

حتی می توان با در نظر داشت شرایطی که شرکت ها دارند، به  اخذ نمایندگی باتری خارجی هم تلاش کرد. در هر صورت، شعبه های رسمی، یکی از بهترین گزینه ها جهت خرید باتری خوب می باشند. نمایندگی فروش باتری در شهرهای گوناگونی فعال است و انواع محصول را ارائه می دهد. 

فروش باتری ماشین به قیمت کارخانه

فروش باتری ماشین به قیمت کارخانهبرای این که بتوانید یک باتری ارزان و یا به قیمت کارخانه تهیه کنید، نیاز است که در گام نخست، لیستی از نرخ ها را به دست آورید. این کار را می شود با مراجعه به منابع حضوری و غیر حضوری راحت انجام داد. البته به دلیل تنوع زیادی که باتری ها دارند، همان بهتر که به بازارهای غیر حضوری سر بزنید. 

پس از این کار، راحت می توانید باتری مورد نظر خود را بیابید و سپس به مراجع فروش بروید. حالا دیگر شما با قیمت ها آشنایی دارید و می توانید با بهترین نرخ ها یک باتری خوب و مرغوب را به دست آورید. 

مشخصات باتری های اتمی ماشین

مشخصات باتری های اتمی ماشینیکی از بهترین باتری هایی که در حال حاضر می توان آن را در بازار پیدا کرد، نوع اتمی می باشد. در واقع این محصول، نیازی به سرویس کاری ندارد. در این جا به چند مشخصه آن اشاره می کنیم که شما را مجاب می کند تا از این پس برای ماشین خود از این باتری استفاده کنید. به این نکات توجه داشته باشید: 

 • عمر طولانی ای را نسبت به سایر باتری های اسیدی دارا می باشد. 
 • نیازی به چک و بررسی مدام ندارند؛ زیرا که غیر قابل تعمیر هستند. 
 • اگر به مدت طولانی ای از ماشین خود استفاده نکنید، می تواند شارژ باطری را به مدت طولانی نگه دارد. 
 • شرکت های زیادی امروزه آن را تولید کرده و با تضمین ارائه می دهند. 
 • در ولتاژ متفاوت و ماشین های گوناگونی می توان از آن استفاده کرد. 
 • و غیره موارد 

تنها موضوعی که می شود به عنوان عیب در این باتری ها در نظر گرفت، قیمت گران آن است که با در نظر داشت مزیت های آن، می توان از این موضوع چشم پوشی کرد. 

مرکز پخش باتری ماشین با ارزانترین قیمت

مرکز پخش باتری ماشین با ارزانترین قیمتدر هر شهری، به راحتی می شود مراکز پخش باتری ماشین را پیدا کرد که در آن با ارزانترین قیمت، این گونه از محصولات ارائه می شوند. شما می توانید به بازار خرید باتری در هر منطقه ای که هستید، سر بزنید و ضمن این که بهترین مارک باتری را تهیه می کنید، به دنبال نوع نرخ پایین آن هم بگردید. 

از جانب دیگر، توجه داشته باشید تا نوع اورجینال را به دست آورید. همین طور هر کدام از باتری هایی آن ها در نخست دسته بندی کردیم، استفاده از آن ها مزیای خود را دارا می باشند. 

در هنگام خرید، بهترین کار این است که با اطمینان ترین فرشندگان را بیابید. از طرفی، به نشان های استاندارد ملی و همین طور آرم خود شرکت توجه کنید. همین طور اگر با تضمین باتری را بخرید، بیشتر به سودتان تمام خواهد شد. 

در هر حال، همیشه سعی نکنید تا باتری ای را که بی نام نشان است، تنها به دلیل ارزان بودن تهیه کنید؛ چون این گونه حتماً با مشکل روبرو خواهید شد. 

فروشگاه اینترنتی انواع باتری های خودرو

فروشگاه اینترنتی انواع باتری های خودرویکی از راه هایی که می توان انواع باتری های خودرو را تهیه کرد، این است که سری به فروشگاه های اینترنتی زد. با جستجویی ساده قادر خواهید بود که در تنوع بالایی باتری های ساخته شده در کشور و یا خارجی را پیدا کنید. همین طور افزون بر خرید، خواهید توانست که مقالات مفیدی را هم درباره چگونگی استفاده از باتری ها مطالعه کنید. 

روی هم رفته، فروشگاه های آنلاین زیادی در سال های اخیر و با گسترش پهنای باند اینترنت فعالیت خود را آغاز کرده اند. آن ها باتری پروتون، باتری آلونی و غیره برندهای دیگر در انواعی که پیش از این به آن پرداختیم، برای تان ارائه می دهند. همین طور خرید این مراجع، ضمن این که آسان است، می تواند مقرون به صرفه نیز باشد. 

شما با سایت های گوناگونی بر می خورید که همراه با تخفیف های ویژه ای محصولات خود را ارائه می دهند. همین طور در هر جایی از کشور که باشید، راحت خواهید توانست وارد معتبرترین سایت ها شده و سفارش کلی و جزئی باتری ها را ارائه دهید و پس از چندی، کالا را به نشانی ای که داده اید، تحویل بگیرید و از آن استفاده کنید. 

خوب است بدانید که باتری های ماشین ها با هم دیگر فرق می کند و هر کدام از خودروها فناوری خاص خود را دارا می باشند. 

عرضه عمده باتری ماشین اتمی کره ای

عرضه عمده باتری ماشین اتمی کره ایفروش باتری اتمی که ساخته شده در کشور کره می باشد، از سوی وارد کنندگان این محصول انجام ی شود. این گونه از محصول، یکی از بهترین باتری های موجود در بازار است که به راحتی می شود آن را از شرکت های گوناگون بازرگانی به دست آورد. این باتری در ولتاژ مختلفی ارائه می شود و برای ماشین های سواری و سنگین به کار می آید. 

شما می توانید با با مراجعه به نمایندگی های این شرکت ها نیز قیمت باتری کره ای را به دست آورید. طبعاً خرید به شیوه کلی می تواند هزینه های شمار را کاهش دهد. 

در کل، باتری ها کاربردهای مختلفی دارند که یکی از موارد استفاده از آن، جا به جایی در خودروها است. اما کارایی های دیگر آن عبارت می باشند از: 

 • آسانسورهای مخصوص 
 • دزدگیرها 
 • ماشین های برقی 
 • برای برق رسانی در مناطق دور دست 
 • ذخیره برق برای پمپ های آب در کشاورزی 
 • در دستگاه های صنعتی 
 • و غیره 

ارسال عمده باتری ماشین به سراسر کشور

ارسال عمده باتری ماشین به سراسر کشورآیا می دانید از کدام مراجع بایستی خرید عمده باتری ماشین را انجام داد؟ در این زمینه نیاز است که ابتداء به دنبال منابعی بگردید که در کار فروش عمده باتری می باشند. آن ها محصولات خود را به شکل کلی در دسترس مشتریان خود خود می گذارند. شما اگر فروشنده جزئی و یا بازرگان هستید، می توانید به کارخانه ها مراجعه نمایید. 

در ایران، شرکت های تولیدی زیادی را می شود پیدا نمود که در زمینه تولید باتری فعالیت می کنند. آن ها انواع این محصول را پس از ساخت در ولتاژ متفاوتی عرضه می دارند. همین طور ابعاد باطری های شان هم بر اساس نوعی که دارند متفاوت می باشد. خلاصه این که بهترین مرجع جهت تهیه باتری های خوب، شرکت های تولید کننده اند. 

از طرفی افزون بر تولیدی ها، برخی از گروه های بازرگانی هم وجود دارند که کارشان واردات این کالای بسیار مهم در ماشین می باشد. آن ها محصولات خود را از ممالک متفاوتی تهیه کرده و وارد بازار داخلی ایران می کنند. این گونه است که می شود به راحتی باتری خارجی را در بازار مشاهده کرد و همین طور به شکل کلی و تکی آن را بدست آورد. 

خلاصه این که، مراجع متفاوتی دیگری نیز در این حوزه فعالیت می کنند. اگر می خواهیت که با بهترین قیمت باتری را تهیه نمایید، خوب همواره به مراجع اصلی سر بزنید. 

مرکز تخصصی فروش و نصب باتری ماشین

مرکز تخصصی فروش و نصب باتری ماشینبهترین روشی که می شود باتری ماشین مرغوب را به دست آورد و همین طور آن را نصب کرد، مراجعه به مرکز تخصصی است. 

در شهرهای مختلف کشورمان، به راحتی می توان این گونه از مراکز را یافت. در این چنین مکان هایی، افراد کارکشته و کار بلد فعالیت می نمایند و در همین حال به خوبی مشتریان خود را راهنمایی می نمایند تا بتوانند یک باتری متناسب با خودروی خود را تهیه کنند. 

خوب است باتری را در هم چون جاهایی بدهید تا نصب نمایند. عموماً این نصاب ها کارشان عالی است و دیگر مشکلی با باتری خودرو نخواهید داشد. آن ها باتری موتور خارجی و همین طور باتری خودرو ایرانی را نیز برای مشتریان خود عرضه می نمایند. 

در هر حال، خرید باتری خارجی و داخلی را بهتر که مرکز خرید باتری تخصصی انجام دهیم. این گونه خواهیم توانست باتری اورجینال را تهیه کرده و بدون دغدغه به سفرمان ادامه دهیم. خرید باتری خودرو از مراکز تخصصی، از نظر قیمت قرون به صرفه است و از نظر کیفیت هم عالی می باشند. 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری صبا ایرانی خریدعمده

فروش عمده باطری ماشین|پخش عمده تهران

فروش عمده باطری و فروش عمده باتری یو پی اس پخش تهران با بیشترین گارانتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان