بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری یو پی اس / نمایندگی رسمی باطری دلکور اصل کره ایی

نمایندگی رسمی باطری دلکور اصل کره ایی

نمایندگی رسمی باطری بهترین مارک باطری اتمی کره ای و نمایندگی باطری دلکور درتهران با ارائه بهترین قیمت باطری کره ای و بهترین قیمت باطری اتمی کره ای سولایت و همچنین قیمت باطری دلکور ۶۶ آمپر با کیفیت خیلی عالی و قیمت باتری ۲۰۰ آمپر کره ای را در این نمایندگی می توان عرضه و خرید نمود
دلکور کره ایی اصل در ایران کجا یافت می شود؟ مناسب ترین قیمت باتری کره ایی کدام ها هستند؟ خرید و فروش آنها چگونه انجام می شود؟همه افراد با نمایندگی رسمی باطری ۸۸ کره ، ۶۶ سپاهان،۷۴ صبا باتری و ۵۵ وایا آشنایی دارید. نمایندگی رسمی باطری نیکان خرید عمده انواع باطری ایرانی و خارجی را ارزان نموده است.

باطری دلکور

قیمت باطری پوما

قیمت باطری پوما یکی از بهترین باتری های ساخت کره در بازار خرید و فروش باطری ایران و نمایندگی رسمی باطری بر اساس تغییرات قیمت نرخ جهانی سرب و باتری های فرسوده تعیین می گردد. برای دریافت اخرین و بروز ترین قیمت باطری پوما ، باطری دلکور ، باطری رویال می توانید با باتری نیکان تماس بگیرید و بصورت پالتی یا تعداد خرید داشته باشید.

قیمت باطری پوما

فروش اینترنتی صبا باتری

فروش اینترنتی باتری صبا باتری مثل باطری واریان صبا باتری و باتری آرمو صبا بصورت عمده از نمایندگی باتری در سراسر کشور انجام می گردد. به دلیل رفاه بیشتر مشتری شرکت صبا باتری اقدام به فروش اینترنتی باتری نموده است که این اقدام توسط نمایندگی های این شرکت انجام می شود و خریدار باتری ایرانی می تواند از سراسر کشور اقدام به سفارش و خرید تعداد و یا پالتی باتری واریان و یا باتری ورسک ، باتری آلونی ، باتری سهند نماید.

 • باتری زاگرس ۶۶ صبا
 • باتری آلونی ۷۴ صبا
 • باتری ورسک ۵۵ صبا
 • باتری پردیس ۶۰ صبا
 • باتری پاور مکس ۵۵ صبا
 • باتری واریان ۷۴ صبا
 • باتری آرمو ۲۰۰ صبا
 • باتری اسپیدر ۶۰ صبا

فروش اینترنتی صبا باتری

نمایندگی صبا باتری شیراز

نمایندگی صبا باتری در شیراز نیز شرایطی را فراهم نموده است تا خریدار باتری ماشین بتواند اقدام به خرید عمده پالتی و یا تعداد از شیراز و یا از تهران نماید.با توجه به تامین مستقیم از کارخانه صبا باتری برای نمایندگی سراسر کشور باتری ها بیشترین زمان انبارداری را دارد.معمولا فروش باتری ماشین بصورت پالتی در نمایندگی انجام می شود ولی بارگیری این باتری از شرکت صبا باتری انجام و برای مشتری ارسال می شود.

نمایندگی صبا باتری شیراز

نمایندگی باتری سپاهان در شیراز

نمایندگی باتری سپاهان در سراسر کشور همانند سایر بهترین مارک های باتری فعال می باشد . شرکت سپاهان باتری به دلیل الزام در تحویل باتری فرسوده محدودیت های را در بازار خرید باطری ایجاد نموده است . به همین دلیل نمایندگان خرید باتری سپاهان اقدام به تامین باتری ماشین از سایر شرکت های تولید باتری در ایران می نمایند.و خریداران باتری تعداد نیز در شیراز ترجیح می هند باتری ماشین را از تهران تامین نماید و این موضوع باعث کاهش قیمت باتری در شیراز شده است.

نمایندگی باتری سپاهان در شیراز

صبا باتری استان البرز،کرج

صبا باتری استان البرز و شهر کرج همانند نمایندگی رسمی باطری در سایر شهرها اقدام به تامین عمده باتری صباباتری بصورت پالتی و یا تعداد می نمایند این موضوع باعث می شود شهروندا شهرهای کرج باطری ۷۴ آمپر واریان را خیلی ارزان تهیه نمایند .همچنین باتری فروشی های کرج نیز معمولا تامین باتری خود را از نمایندگان فروش باتری با خرید ارزان باتری بصورت اینترنتی سفارش می دهند.

صبا باتری استان البرز،کرج

نمایندگی رسمی باطری سپاهان در تبریز

نمایندگی رسمی باطری سپاهان تبریز اخیرا با مشکلاتی در تامین و خرید باطری ماشین مواجه شده اند . به دلیل قیمت باطری فرسوده ماشین و باتری فرسوده یو پی اس و همچنین ارزش گذاری کمتر قیمت فرسوده توسط شرکت های تولید باتری در شهر های مختلف ایران ، نمایندگی باطری ترجیح می دهد باتری فرسوده را با قیمت روز در بازار خرید و فروش باتری عرضه نماید و باتری مورد نیاز خود را از تهران که معمولا ارزان ترین مارک های باتری را در اختیار دارد تهیه نماید .به دلیل تعداد بالای مصرف نمایندگی فروش باتری هزینه حمل باتری کمتر از آمپر ۲۰ خواهد بود.

نمایندگی رسمی باطری سپاهان در تبریز

نقش باتری شارژ شده در راه اندازی وسایل

گرچه بیشتر این وسایلات همراه قابل شارژ بوده یعنی حضور بیشتر باطری برای آنه فقط به عنوان ذخیر ساز انرژی الکتریکی و تحویل دادن برق ذخیره شده در هنگام دسترس نبودن برق است. اما باتری بر روی یک اتومبیل نقش بسیار پر رنگ تری دارد چراکه هم باید ذخیره سازی انرژی را انجام دهد و هم تولید انرژی الکتریکی در مواقع ضروری و تامین جریان برق لازم برای مصرف کننده های خودرواست. همانطور که می دانید باطری های خودرو پس از مدت زمانی کار نیاز به تعویض پیدا می کنند.

باطری دلکور

چرا باطری دلکور استفاده کنیم

باطری های مصرفی برای اتومبیل ها با انواع مارک ها و برند های زیادی در داخل بازار یافت می شوند. که بیشتر آنها خارجی و درصدی نیز باطری های تولید کنندگان داخلی است.اما در حال حاظر بیشترین باطری در بازار داخلی باطری های کره ایی است که هم از کیفیت و هم از قیمت بسیار مناسبی برخور دارند. یکی از مارک های بسیار خوب و مرغوب در داخل بازار باطری های شرکت دلکور است. این شرکت یکی از برترین برند های جهانی کشور دلکور بوده که در بازار های روز اروپا و آمریکا نیز حضور پر رنگی دارد.محصولات داخل کشور نیز مثل باتری سوزوکی قابل رقابت با باتری دلکور هستند.

محصولات شرکت باتری دلکور

محصولات شرکت دلکور مورد استفاده کارخانه های بزرگ خودروسازی تویوتا، هیوندای، کیاموتورز و دیگر خودروسازان دیگر قرار گرفته است.
این کمپانی محصولات خود را معمولا با نام های تجاری

 • دلکور
 • شارک
 • پوما
 • ام اف پاور
 • هایکا
 • اورون
 • دلپیون
 • ریسر
 • سینگا
 • رویال
 • سین
 • مجیک پاور
 • هگزا
 • دوو
 • گلد
 • پلاتینیوم
 • بلاجیو
  باطری های دلکور همواره با توان و عملکرد بالا، مقاوم دربرابر گرما های محیط و طول عمر بالاتر مناسب انواع خودروهای داخلی و خارجی خیابان های ایران است.
  مصرف کنندگان اگر قصد باتری های دلکور با گارانتی های معتبر و تاریخ تولید روز را دارند می توانند از طریق نمایندگی رسمی شرکت دلکور کره اقدام به خرید نمایند و از شرایط فروش فوق العاده بهره مند گردند.
باطری دلکور تقلبی

باطری دلکور تقلبی

قیمت باطری دلکو اصل و قیمت باطری پوما در بازار به دلیل کیفیت باطری پوما چقدر تفاوت دارد با باتری ایرانی که دارای کیفیت و عملکرد بالایی دارد و در بسیاری از خودروهای ایرانی استفاده شده است ضمن اینکه گارانتی معتبر نیز دارد.
باطری شارک ایرانی محصول شرکت نیروگستران می باشد و پلیت های این باتری از کشور کره وارد ایران می شود نیز کیفیت متفاوتی دارد و عملکرد باطری کره ای را نیز دارد.قیمت باطری دلکور ۵۵ بعنوان بهترین مارک باطری اتمی کره ای یا قیمت صبا باتری که در بازار ایران بشدت پرطرفدار است با قیمت باطر ی شارک قطعات متفاوت می باشد.

باتری دلکور 74 آمپر فروش

باتری دلکور ۷۴ آمپر فروش

قیمت باطری دلکور اصل و قیمت باتری دلکور ۶۰ آمپر اصلا نباید تفاوتی داشته باشد. قیمت باطری دلکور ۶۶ آمپر و قیمت باطری گلوبال ۷۴ آمپر کیفیتی یکسانی دارند و با توجه به تولید این باتری در کشور کره که صاحب تکنولوژی می باشد .
قیمت باطری گلوبال ۷۴ امپر و قیمت باطری ولتا ۷۴ آمپر البته به لحاظ کیفیت متفاوت است همچنین باطری برنا ۷۴ و باتری ۶۰ آمپر نیز به دلیل اختلاف آمپر که دارند دارای قیمت متفاوتی هستند بنابراین باطری دلکور کره ای و باتری ایرانی به لحاظ کیفیت اختلاف دارند.

بهترین مارک باطری اتمی کره ای

بهترین مارک باطری اتمی کره ای

بهترین مارک باطری اتمی خارجی و بهترین مارک باطری ماشین خارجی در بازار باتری و نمایندگی فروش باتری ایران کدام برند است و چقدر کیفیت این برند با قیمت باتری خارجی مذکور همخوانی دارد .آیا صرفا بنام خارجی بودن ، بهتریم مارک باطری اتمی کره ای است؟
باید بدانیم باطری ایرانی بهتر است یا کره ای این موضوع می توان بهترین مارک باطری ماشین خارجی را شناسایی کرد.بهترین باتری ماشین موجود در باز و بهترین برند باتری ایرانی واقعا قابل مقایسه با باتری کره ا ی نیست ؟ بهترین باتری ایرانی باید دارای گارانتی معتبر و تاریخ انبار داری باشد .و مقایسه همه این موارد باعث می شود باتری ایرانی بخریم یا خارجی مفهوم داشته باشد .البته تاریخ باطری کره ای خیلی مهم است.

نمایندگی رسمی باتری یو پی اس 100 آمپر

نمایندگی رسمی باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر

نمایندگی رسمی باتری دلکور انواع باتری یو پی اس کره ای را نیز به بازار خرید و فروش باتری یو پی اس عرضه نمده است .قیمت باطری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ups کره ای با قیمت باطری ۱۲ ولت ۱۲ آمپر صبا باتری ممکن است اختلاف قیمت داشته باشد.
قیت باطری ۱۰۰ آمپر هیتاکو باتری یو پی اس با کیفیت می باشد که در مقایسه با باتری یو پی اس ایرانی و باتری یو پی اس چینی در بورس فروش باتری یو پی اس خریداران بیشتر دارد.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ups-9-amp-battery-price

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر | لیست قیمت باتری یو پی اس ۱۲

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر در لیست قیمت باتری یو پی اس ۱۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان