بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری خارجی / نمایندگی فروش و پخش بهترین باطری کره ای

نمایندگی فروش و پخش بهترین باطری کره ای

باطری خودرو کره ای

از باتری های خوب و باکیفیتی که در بازار ایران همواره مورد توجه مصرف کنندگان و شرکت های خودرو سازی قرار گرفته باطریهای کره ای است. که نمایندگی پخش و فروش انواع محصولات آن در مناطق محدودی قرار دارد.بهترین مارک باطری اتمی کره ای هیوندا، شارک،گلوبال، و در داخل کشور شادن، سولیفان، ارس، سوزوکی، واریان و اربیتال است.
همانطور که می دانید باطری یکی از اجزای مهم و کلیدی برای هر ماشین و خودرویی است که همواره انتخاب یک باتری باکیفیت و مناسب برای خودرو یکی از دغدغه های دارندگان خودرو و شرکتهای خودروسازی است. که میتوان با دانستن اطلاعاتی درباره باطریها و انواع آن محصولی خوبی از نظر مارک و کیفیت برای خودروی خود برگزینیم.

  • بهترین مارک باطری اتمی کره ای
  • قیمت باطری کره ای هیوندا
  • قیمت باطری کره ای شارک
  • قیمت باطری گلوبال کره ای
  • قیمت باطری واریان
  • قیمت باطری شادن
  • قیمت آذر باطری
  • قیمت باتری سولیفان

قیمت باطری پوما

بهترین باطری کره ای

کشور کره که در چند سال اخیر با تولید خودروهایی جدید و به روز در سطح جهانی پیشرفت بسیار خوبی در صنعت خودروسازی و صنایع مرتبط داشته و این در حالی است که بازارهای مهم اروپا و آمریکا خواهان محصولات این کشور هستند.
کره ایها که در تولید باتری ماشین در منطقه و جهان حرف اول را میزنند، انواع باتریها را با برندهای گوناگون به بازار عرضه میکنند.
شرکت باطری دلکور، یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین باطریهای کره ای است که توانسته در بازار جهانی جایگاه مناسبی پیدا کند و همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین باطری های شرکت دلکور از باکیفیت ترین باطریهای موجود در بازار ایران نیز هستند.
همانطور که عرض شد شرکت دلکور معتبرترین و بزرگترین تولید کننده باطری در کره جنوبی میباشد. ازین رو مارکهای متعددی با نام تجاری دیگری توسط این شرکت روانه بازار می شود.

تعدادی از برندهای مهم این شرکت عبارتند از:باتری دلکور، باتری پوما، باتری ام اف پاور، باتری هایکا، باتری اورون، باتری دلپیون، باتری ریسر، باتری سینگا، باتری رویال، باتری سین، باتری مجیک پاور، باتری هگزا، باتری دووگلد، باتری شارک، باتری پلاتینیوم، باتری بلاجیو، باطری بوش، باتری بسفیت و غیره می باشد.
برخی از خودروسازان مطرح دنیا از قبیل شرکت خودروسازی کیا، شرکت خودروسازی هیوندا، شرکت خودروسازی تویوتا و غیره باطری های مصرفی تولیدات خود را از شرکت دلکور تهیه می کنند.
شایان ذکر است که باتری دلکور و مارکهای آن به عنوان بهترین باطریهای موجود در بازار با طول عمر بالا شناخته شده هستند که انواع محصولات ان در این مرکز وجود دارد. و نیز این باطریها از لحاظ کیفیت در یک سطح قرار دارند فقط نوع آن از لحاظ آمپراژ و شاخصه های فنی باهم فرق دارند که آن هم بستگی به اطلاعات فنی ماشینی که قرار است روی آن نصب شود را دارد.

 

[جهت خرید و فروش انواع مارک های باتری ماشین ایرانی و یو پی اس تماس بگیرید.].
مهندس کریمی حصاری
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باطری ماشین اتمی ترکیه

فروش باطری ماشین اتمی ترکیه

باطری ماشین اتمی ترکیه توسط پخش کننده مجاز آن در سراسر کشور و یا مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان