بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری خودرو / وارد کننده اصلی باطری خودرو در ایران

وارد کننده اصلی باطری خودرو در ایران

وارد کننده اصلی باطری خودرو در ایران چه سازمان یا شخصی است ؟ در بازار باتری موجود در ایران باطری خارجی هم است . این مسئله باعث شده تا مصرف کنندگان بیشتر به باتری های مارک دار خارجی تمایل نشان دهند. و از وارد کننده اصلی باطری خودرو خریداری نمایند.وارد کننده اصلی باطری خودرو در ایران که می تواند نمایندگی باتری را هم داشته باشد برای خریدار باتری ماشین سود در خرید باتری ایجاد می کند.

 

وارد کننده اصلی باطری

چرا باطری ماشین کالایی پر مصرف است؟

اگه بگوییم باطری خودرو از کالاهایی است بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اغراق نکرده ایم. چراکه هر روز می بینیم که تعداد ماشینها در سطح خیابانهای شهر بیشتر و بیشتر می شود. همچنین شرایط آب و هوایی ایران و ترافیک های سنگین شهری باعث شده که عمر باطری خودروها کاهش یافته و باطری که باید حداقل سه سال کار کند در ایران به دلایل ذکر شده به یک سال و نیم و دو سال می رسد. پس در نتیجه باطری یکی از کالاهای پر مصرف و ضروری در داخل بازار خواهد بود. از این رو بازار ایران به جولانگاه باطری های خارجی تبدیل می شود بازاری که با وجود تولید کنندگان داخلی متعدد، بیشترین سهم فروش را باطری های خارجی به خود اختصاص می دهند.

شاید دلیل این امر در دسترس نبودن مواد اولیه و همچنین نداشتن تجهیزات و تکنولوژی به روز در اختیار تولید کنندگان داخلی دانست، که سبب شده واردات باطری خودرو بسیار زیاد باشد. حتی در مواردی برخی تولید کنندگان داخل باطری های خارجی را آورده و با لیبل زدن نام نشان تجاری خود آنها را در داخل بازار به فروش می رسانند.

وارد کننده اصلی باتری

باطری های خارجی اصلی موجود در بازار را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

  • شرکت گلوبال که با برندهای گلوبال، راکت و نوا در داخل ایران هستند.
  • شرکت دلکور با نام های تجاری دلکور، پوما، شارک و غیره
  • شرکت اتلسبکس با مارکهای هانکوک، تایگر و جگوار در بازار پیدا می شوند.

باطری های کره ای (و برخی کشورهای آسیایی) و باطری های اروپایی کره ای که  با استفاده از جدیدترین تجهیزات و مواد اولیه درجه یک در ساخت باطری توانسته است علاوه بر آسیا در سایر قاره ها نیز این صنعت را مال خود کنند و در این مورد حرفی برای گفتن داشته باشند. البته بازار پر تلاطم و پر هیاهوی باطری سبب شده برخی از افراد و فروشندگان با فروختن باطری های تاریخ گذشته و تقلبی که از کیفیت بسیار پایینی برخوردارند با ارزان فروختن این محصولات در انتخاب مصرف کنندگان تردید ایجاد کنند.بیشترین باطری های موجود در ایران باطری های کره ای بوده و دارای طول عمر و دوام بیشتری هستند.

وارد کننده اصلی باتری

باطری های اروپایی موجد در بازار

  • باطری دلفی که ساخت انگلیس بوده دارای مدت کار طولانی تری است.
  • باطری وارتا که یک مارک آلمانی است طول عمر این باطری نیز زیاد است.باطری های دیگری نیز هستند که ساخت تایلند و اندونزی بوده و به نسبت باطری های اروپایی و کره ایی کیفیت پایینی دارند.برای اینکه در هنگام خرید دچار تردید و شبه نشوید توصیه می شود باطری مناسب ماشین خود را از واردکنندگان اصلی که گارانتی های معتبر را در ازای خرید به فروشنده می دهند و همچنین از مراکز فروش اینترنتی معتبر، محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت است .آیا آگاهی از اختلاف قیمت بی کیفیت ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان