بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری خودرو / پایین ترین قیمت باتری ماشین برای فروش

پایین ترین قیمت باتری ماشین برای فروش

پایین ترین قیمت باتری ماشین برای فروش عمده قیمت باطری واریان ۶۰ آمپر  و قیمت باطری ۲۰۰ امپر و قیمت باطری واریان ۵۵ آمپر صبا باتری و و آذر باتری است ، خریداران بسیاری را به خود جذب می کند. چرا که بدلیل افزایش و تورم قیمت کالاها، خریداران به دنبال کالا با کمترین قیمت و با کیفیت مناسب هستند. باطری ماشین از این مبحث مستثنی نیست.

پایین ترین قیمت باتری

قیمت باطری ماشین فروش عمده

قیمت باطری ماشین در فروش عمده می توان گفت که پایین ترین قیمت باتری ماشین است که می توان از ارزان ترین فروشگاه اینترنتی باتری ماشین تهیه کرد.بنابراین برای خرید باتری با قیمت پایین بهترین راهکار خرید عمده باتری بصورت پالتی و یا خرید باتری تعداد زیاد است.
برای خرید باتری به تعداد زیاد  می توانید این خرید را از نمایندگی فروش محصول در شهر خود تهیه کنید . همچنین می توانید از طریق فروشگاههای اینترنتی فروش باتری نسبت به خرید عمده باتری با قیمت ارزان و پایین از شرکت صبا باتری و یا آذر باتری اقدام کنید.

قیمت روز باطری خودرو

قیمت باطری صبا پایین ترین قیمت

قیمت باطری صبا در بین بیشتر باتری سازی های داخل کشور ارزان ترین قیمت باتری و پایین ترین قیمت ممکن را در فروش عمده باتری ماشین و باتری یو پی اس دارد.کارخانه تولید باتری صبا باتری توانسته است با عرضه باتری با قیمت مناسب بازار خرید و فروش باتری ماشین را در کل کشور بدست آورد.
برای مقایسه و تشخیص بهتر پایین ترین قیمت باطری ماشین ، شما می توانید به باتری فروش های محل خود مراجعه و بعد از استعلام قیمت باتری های موجود ، قطع به یقین متوجه به قیمت مناسب باتری صبا خواهید شد.

قیمت باطری ایسوزو باتری ۹۰ آمپر

قیمت باطری ایسوزو که باتری نیمه سنگین محسوب می گردد بستگی به مارک و برند باتری و شرکت تولید کننده باتری مذکور دارد . باتری های ۹۰ آمپر بصورت سیلد و یا اتمی تولید و استفاده می گردد. در بین شرکت های تولید باتری باتری ۹۰ آمپر می توان گفت که شرکت صبا باتری و شرکت آذر باتری کمترین قیمت و باتری را شاید داشته باشند.
البته باتری های سنگین ۲۰۰ آمپری نیز درین شرکت های تولید می گردد و با قیمت خیلی مناسب به نسبت سایر شرکت های تولید باتری در بازار خرید باتری عرضه می گردد.

قیمت باطری واریان ۶۰ آمپر

قیمت باطری واریان ۶۰ آمپر همانند باتری واریان ۵۵ جدا از پر فروش ترین بودن این باتری در کل کشور به دلیل  نوع خودریی که از این باتری استفاده می کنند ، قیمت آن خیلی کمتر است به نست سایر باتریهای موجود در بازار و دلیل این موضوع وزن کم باتری که ناشی از کم بودن میزان سرب داخل باتری است.

باطری از دسته کالاهای مصرفی می باشد و رانندگان بدلیل بالا بودن مخارج و هزینه ماشین خود به دنبال باطری با عمر زیاد، کیفیت خوب و قیمت پایین هستند. قیمت خیلی بالا بودن، دلیلی بر کیفیت بالا و همچنین قیمت پایین دلیلی بر عدم کیفیت نمی باشد. به یاد داشته باشید کمترین قیمت را برای انتخاب باطری ملاک قرار ندهید و مناسب ترین و با کیفیت ترین را در درجه اول ملاک انتخاب قرار دهید. با مراجعه و مشاوره با فروشندگان معتبر از قیمت ها و مناسب ترین باطری برای خودرو خود اطلاع یابید.

پایین ترین قیمت باتری

این باتری ها دارای گارانتی بوده و شما مصرف کننده ی گرامی به آسودگی می توانید از باتری استفاده کنید.

مواردی که شامل گارانتی باتری ، حتی گارانتی پایین ترین قیمت باتری ماشین برای فروش نمی باشد:

  • سولفاته زدن صفحات
  • دفرمه شدن باتری
  • تخریب صفحات
  • آسیب دیدگی بدنه و قطب های باتری
[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت

باتری ارزان خودرو باتری با کیفیت است .آیا آگاهی از اختلاف قیمت بی کیفیت ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان