بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری ماشین / پخش عمده باتری اتمی ماشین فروش انواع باطری

پخش عمده باتری اتمی ماشین فروش انواع باطری

پخش عمده باتری اتمی ماشین سود و مزیت شگفت انگیزی برای خریدار باتری ماشین ایجاد می کند. فروش انواع باطری اتمی و باتری اسیدی قطع به یقین نیاز به تخصص ویژه می باشد ، چرا که بعضی از باتری های اتمی گرم سیری و سرد سیری می باشد و این در عمر باطری بسیار موثر است .بنابراین در خصوص عمر باطری و خرید عمده باتری اتمی ماشین باید از فروشنده مشورت بخواهید.

پخش عمده باتری

پخش عمده باتری  اتمی ماشین

  • باتری سوزوکی اتمی

  • باتری پارس اتمی

  • باتری ۲۰۶ اتمی

  • باتری جی ال ایکس اتمی

  • باتری تیبا اتمی

  • باتری پراید اتمی

  • باتری سمند

  • پخش عمده باتری

آیا می دانید باتری چگونه کار می کند ؟

باتری اتمی و یا باطری اسیدی خودرو در زمان استارت و روشن شدن خودرو ، برق و امپر زیادی از باطری به ماشین منتقل می شود . بعد از روشن شدن خودرو برق مورد نیاز خودرو دیگر از باطری تامین نمی شود بلکه از الترناتیو یا دینام تامین می گردد . عملکرد صحیح دینام باعث افزایش عمر باطری و رضایت مصرف کننده باطری می گردد . برق وارد شده به باطری بصورت الکترو شیمایی در باتری ذخیره می گردد . تا در زمان استارت زدن مجدد باطری با امپر بالا خودرو را روشن نماید.

عمر باتری و قیمت مناسب

معمولا دغدغه اصلی خریدار عمده باتری حمل باطری تا مقصد می باشد . باتوجه به اینکه خرید عمده باتری بیشتر در شهرهای کوچک و متوسط درخواست می گردد . انتقال باطری ماشین با باربری و یا توسط اتوبوس انجام می گردد . به دلیل تامین عمده هزینه تمام شده و کرایه باز هم صرفه زیادی را برای خریدار ایجاد می کند .

همچنین باتوجه به فروش بالا در پخش عمده باتری و فروش باتری ، میزان زمان ماندگاری خودرو تا زمان گارانتی یا اصصلاحا زمان ماندگاری خودرو در انبار باطری به حداقل ممکن می رسد و این خود باعث می شود فرشنده باطری زمان بیشتری را برای فروش باطری به خریدار داشته باشد .برای مشورت و خرید عمده بهترین مارک باتری اتمی برای پراید و ماشین هم اکنون با ما هم اکنون تماس بگیرید.

 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باطری ماشین صبا باتری

ارزان ترین مدل باطری ماشین

ارزان ترین مدل باطری ماشین کدام نوع باتری هست؟ کدام گزینه برای خرید بهتر هست …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان