بازرگانی نیکان باتری
خانه / باطری ایرانی / پخش عمده باطری های خودرو ایرانی

پخش عمده باطری های خودرو ایرانی

پخش عمده باطری های خودرو ایرانی به عنوان یکی از بهترین باتری های خودرو، مشتری های زیادی دارد. زیرا دارای کیفیت خوب و گارانتی و …. است و می تواند با باتری های خارجی رقابت کند.پخش عمده باتری ایرانی صبا ، باتری واریان ، باتری آرمو ، باتری آذر ، باتری ویگور، باتری ارس ، باتری برنا ، باتری کموهو ، باتری شادن .

پخش عمده باطری

برای داشتن باتری با عمر بیشتر در فواصلی معین باتری ها را بررسی کنید، قطب باتری ها را بخاطر وجود سولفاته مشاهده کنید، همچنین میزان شارژی که دینام انجام می شود آگاه شوید، اگر بخاطر خرابی دینام، باتری بیشتر شارژ شود حتی احتمال ترکیدن باتری نیز وجود دارد. باتری های ایرانی در مشخصات مختلفی تولید شده و با توجه به این مشخصات تعیین قیمت می شوند.

پخش عمده باطری های خودرو ایرانی با برند های متفاوت:

  • سپاهان
  • صبا باتری
  • آذر باتری
  • وایا باتری
  • پاسارگاد

صبا باتری شامل:

  • واریان
  • زاگرس
  • آرمو
  • ورسک

پخش عمده باطری خودروفروش عمده باطری خودرو در تهران

فروش عمده باطری خودرو بصورت پالتی و تعداد از مرکز کشور توسط نمایندگان فروش باتری ماشین و باتری یو پی اس انجام می گردد. معمولا خرید باتری ماشین از تهران و بصورت اینترتی برای مشتری شهرستان مزیت زیادی دارد. مهمترین این موضوع قیمت ارزان باتری می باشد که در صورت خرید همین تعداد باتری از شهرستان هزینه بیشتری می بایستی پرداخت گردد.
اصلی ترین دغدغه خریداران باتری بصورت اینترنتی و تعداد از تهران پوشش گارانتی این باتری های می باشد . که این موضوع را بازرگانی باتری نیکان رفع نموده است.

پخش عمده باطری ماشین در اهواز

پخش عمده باطری در اهواز توسط نمایندگان شرکت های باتری فروشی انجام می گردد. به دلیل هوای گرم منطقه جنوب و خوزستان مصرف باتری و عمر این باتری ماشین در این استان خیلی کمتر به نسبت سایر استان ها است . باتوجه به تعداد بالای مصرف باتری خرید و پخش عمده باطری ماشین در اهواز  کاملا توجیح دارد . البته خرید مناسب باتری و یا قیمت مناسب در خرید باتری از تهران می تواند سود پخش کننده باتری را تضمین نماید.

گرفتن نمایندگی باطری ماشین

اخذ نمایندگی باطری ماشین واریان ، آذر

برای دریافت نمایندگی باتری یک شرکت باتری ساز نیاز به خرید پالتی باتری از شرکت مذکور و سرمایه درگردش بالا می باشد . البته این تمام موضوع نیز زیرا شرکت های تولید باتری معمولا در هر شهر و یا شهرستان تعداد مشخصی نمایندگی واگذار می کنند.
این موضوع دلیل بر عدم تامین قیمت مناسب باتری نیست و کسانی که قصد پخش باتری صبا و آذر بعنوان پرفروشترین باتری های داخلی را دارند می توانند با خرید اینترنتی باتری از تهران که قیمت خرید باتری خود را زیر قیمت نمایندگان فروش باتری خواهد بود کاملا توجیح  صرفه اقتصادی در راه اندازی کسب و کار جدید و پخش باتری و اخذ نمایندگی باطری ماشین را خواهید داشت.

 

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ایرانی

فروش عمده انواع باتری ایرانی

نمایندگی سایت خرید و فروش عمده انواع باتری ایرانی در حوزه خرید و فروش انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان