بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری ups / قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر | لیست قیمت باتری یو پی اس ۱۲

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر | لیست قیمت باتری یو پی اس ۱۲

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر در لیست قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت و قیمت باطری ۱۲ ولت ۹ آمپر صبا باتری با لیست قیمت باطری ups صبا باتری که مستقیم از شرکت صبا تامین می گردد یکسان محاسبه می شود . همچنین قیمت باطری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر در نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری و باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر چینی در نمایندگی فروش باتری یو پی اس در مرکز فروش باتری یو پی اس تهران ، شیراز ، اصفهان ، مشهد ، بندرعباس ، ارومیه ، ساری ، همدان ، تبریز به فروش می رسد.

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر در لیست قیمت باطری ups صبا باتری که از بزرگترین تامین کننده گان باتری یو پی اس می باشد و بهترین باتری یو پی اس با گارانتی و تاریخ روز داخلی را در کشور تولید می نماید.قیمت باطری ups  صبا باتری در آمپر های ۶ ولت و ۱۲ ولت و در امپر های ۴٫۵ الی ۳۰۰۰ آمپر در داخل کشور تولید و  در نمایندگی های فروش باتری صبا به خریدار عمده باتری یو پی اس صبا عرضه می شود.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۹ آمپر صبا باتری

قیمت باطری ۱۲ ولت ۹ آمپر صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر با قیمت باطری ۱۲ ولت ۹ آمپر صبا باتری از لحاظ امپر و ولتاژ کاملا برابر می باشد ولی به لحاظ عملکرد باتری یو پی اس خارجی در مرکز فروش باتری یو پی اس طرفدار بیشتری دارد. ذکر این نکته هم خیلی اهمیت دارد و انهم اینکه شرکت صبا باتری باتری یو پی اس ۹ آمپر تولید ندارد و این در قیمت باتری ۹ آمپر در نمایندگی فروش انواع باتری یو پی اس اثر گذار شده است.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر در نمایندگی باطری ups  به دلیل تامین این باتری از خارج از کشور و همچنین متنوع بودن برند های باتری مذکور در بازار داخل کشور بشدت اثر گذار شده است .همچنان که باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر و قیمت باطری ۱۲ ولت ۲۴ آمپر نیز ممکن است برندهای مختلف قیمت های متفاوتی را داشته باشد.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر صبا باتری

قیمت باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس ۹ آمپر به لحاظ کیفیت و عملکرد با باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر صبا باتری در صورتی می تواند یکسان باشد که از یک برند تولید شده باشد. بنابراین صرفا ماهیت تشابه بین ولتاژ و  آمپر باتری یو پی اس در این خصوص اثر گذار نیست . برندها هزینه های زیادی صرف کیفیت تبلغات خود می نمایند . بهترین توصیه در خصوص خرید باتری ۲۰۰ آمپر ، خرید باتری یو پی اس ۲۰۰ آمپر از شرکت صبا باتری و برند ایرانی است . زیرا بیشترین گارانتی را دارد و علاوه بر این باتری های سنگین یو  پی اس خیلی کم واردات انجام می شود.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش باطری ups 12

مرکز فروش باطری یو پی اس | فروش باطری ups 12

مرکز فروش باطری یو پی اس  با فروش آنلاین انواع باتری یو پی اس ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان