بازرگانی نیکان باتری
خانه / باتری ups / لیست قیمت باطری ups | باتری یو پی اس

لیست قیمت باطری ups | باتری یو پی اس

لیست قیمت باطری ups که شامل باتری یو پی اس از ۱٫۲ آمپر تا ۳۰۰۰ آمپر است شامل انواع باتری یو پی اس ایرانی و باتری یو پی اس خارجی یا باتری یو پی اس چینی می شود.
قیمت باتری یو پی اس ایرانی که تولید شرکت صبا باتری می باشد. باتری یو پی اس با تاریخ تولید روز و با گارانتی معتبر تحویل خریدار باطری ups می شود.
همچنین قیمت باطری ups با نرخ درب کارخانه و بدون واسطه برای شما به تمامی شهرها ارسال می شود و در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی برگشت می شود.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش آنلاین باتری یو پی اس

لیست قیمت باطری ups در فروش آنلاین باتری ups که در نمایندگی باطری یو پی اس صبا باتری با گارانتی معتبر بصورت آنلاین به فروش می رسد .
همچنین مراکز پخش باطری ups تهران نیز انواع باطری یو پی اس ایرانی و خارجی را برای خریدار باتری یو پی اس می تواند تامین و با گارانتی معتبر و بدون واسطه تحویل باربری و یا تحویل مشتری نماید.

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

لیست قیمت باطری ups صبا باتری

لیست قیمت باطری ups صبا باتری ، موریسل، فاراتل، هیتاکو ، یورونت، راف پاور ، صنعت در فروش اینترنتی صبا باتری البته در نمایندگی فروش باتری یو پی اس ایرانی و باتری یو پی اس خارجی وجود دارد.
فروش باتری یو پی اس در تهران برای خریدار باتری یو پی اس به لحاظ  کیفیت و زمان تولید و به لحاظ اطمینان از گارانتی و اعتبار گارانتی محصول و به لحاظ قیمت باتری یو پی اس تجریه متفاوت و خوشایندی برای مشتری خواهد بود.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر

قیمت باطری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر

لیست قیمت باطری ups صبا باتری برای باتری یو پی اس ۶ ولت و باتری یو پی اس ۱۲ ولت بصورت جدا و تفکیک شده می باشد. معمولا امپرهای پر مصرف باتری یو پی اس صبا باتری به شرح ذیل می باشد.

  • باتری ۱۲ ولت ۴٫۵ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۱۸ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۲۸ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۴۲ امپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۱۵۵آمپر صبا باتری
  • باتری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری

 

باتری یو پی اس صبا باتری

لیست قیمت باطری ups صبا باتری در فروش انواع باتری یو پی اس در تهران که بهترین باتری یو پی اس را عرضه می کند و فروشگاه اینترنتی انواع باتری نیز می باشد می توانید خرید نمایید.
باتوجه به اینکه برخی از آمپر های باتری یو پی اس توسط شرکت صبا باتری تولید نمی شود و البته  ممکن است در بازار مصرف باتری های یو پی اس نیز کاربرد کمتری نیز داشته باشد .
این موضوع باعث می شود که امکان تهیه این نوع باتری یو پی اس به تاریخ تولید روز کاری مشکلی باشد که در مورد باتری ۱۲ ولت ۱۲ آمپر نیز این محدودیت وجود دارد.
بنابراین عمده ترین مزیت خرید باتری از پخش باتری یو پی اس تهران تامین همه آمپر های مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه خواهد بود.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر

قیمت باطری صبا ۱۲ ولت ۹ آمپر و قیمت باطری ۱۲ ولت هیتاکو ۷ آمپر علی رغم داشتن مشخصات فنی یکسان متفاوت است. اکثر خریداران باتری یو پی اس فکر می کنند که خرید باتری یو پی اس خارجی مزیتی بیشتری برای ایشان در پی خواهد داشت .
شاید در خصوص چند برند مطرح خارجی این موضوع صحت داشته باشد ولی برای بیشتر باتری های وجود در بازار ایران که اکثرا باتری یو پی اس چینی است این موضوع صحیح نیست . بنابراین با خرید باتری یو پی اس ایرانی علاوه بر برخودار شدن از گارانتی معتبر باتری یو پی اس خدمات پس از فروش این محصول را در پی دارد و در نهایت قیمت ارزان باتری یو پی اس پاداش خرید محصول ایرانی خواهد بود.

[جهت خرید باتری یو پی اس و ماشین و فروش فرسوده باتری یو پی اس سولار تماس بگیرید.].
بازرگانی باتری نیکان
09129157603
09339122546
batterynikan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

the-main-buyer-of-ups-batteries

خریدار اصلی باتری های UPS | خریدار باتری یو پی اس ۱۲

خریدار اصلی باتری های UPS و شارژی ۱۲ ولت و ۶ ولت از ۱٫۳ آمپر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان